Sexy mama.../tata?

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.114
Neshto se bash razmishljam...od osnovne preko srednje/faksa od ortaka ni jedna keva nije bila neka riba....pa mi chudno...a davno se secam da sam bash u nekom parku video jednu zenu,sa detetom 4-5 godina bash,bash dobru...kako to da kad sam ja bio mali nije bilo ni jedne takve?
Da li ste vi za vashe adolescentsko doba imali neku sexy mamu/tatu od drugova/drugarica?...neku/nekog da je bash "izgledala"/"izgledao"kad su bubuljice pochele da izlaze...?

Uffff....ubiJh se pokushavajuci ovu temu da uchinim multisex...
 
Kad sam bio klinac u komsiluku zivela Zlata Petkovic (secate se iz otpisanih,hit parade...) a ja se druzio sa njenim sinom Gvozdenom,stalno sam ga terao da idemo kod njega da pomazemo mami u kuci...uvek ima dobrih mama...
 
JA se secam jedne dobre uciteljice. Bila je do jaja dobra riba, ali nije meni bila uciteljica. I sada slucajno zivimo u istoj ulici. I mogu vam reci da je trenutno eksta riba!!!! :)

MAda to nije vezano za temu to pokazuje koliko je ona tada bila mlada. To je bilo pre 15 i vise godina, a sada izgleda kao da nema mnogo vise od 35 (mada bi morala imati...)
 
Derer:
Neshto se bash razmishljam...od osnovne preko srednje/faksa od ortaka ni jedna keva nije bila neka riba....pa mi chudno...a davno se secam da sam bash u nekom parku video jednu zenu,sa detetom 4-5 godina bash,bash dobru...kako to da kad sam ja bio mali nije bilo ni jedne takve?
Da li ste vi za vashe adolescentsko doba imali neku sexy mamu/tatu od drugova/drugarica?...neku/nekog da je bash "izgledala"/"izgledao"kad su bubuljice pochele da izlaze...?

Uffff....ubiJh se pokushavajuci ovu temu da uchinim multisex...
"...ne secam se niceg vise,ni ociju tih...
...ali slutim,a slutiti jos jedino znam..."
 

Back
Top