Kafici u Somboru ?!

Mr Gentleman:
Vazi zapamticu to!! Kako izlgeda sa izlazom u Novembru, imali tad nesto dobro gje se moze izaz?? Znam da je letom celi grad pun ljudima, ali kako izgleda u Jesenu ili Zimi sa izlazom u Somboru??
Pa,leti je mnogo zanimljivije,ali eto nadje se i tokom jeseni i zime negde provoda... :?
Pitanje je samo kakav provod trazis,koju muziku slusas i sl..
Palma je kafic,takvih ima slicnih jos nekoliko,mada je meni sasvim ok KLUB,pored pozorista..A za malo zivlji provod imamo dve diskoteke EDEN,gde se okupljaju uglavnom srednjoskolci i OPERU gde izlaze ipak malo stariji.
Pa eto ako je i ovo bilo od pomoci.. :)

A,ti rekao da ces da se javis kad dodjes...??? :wink: :wink:
 
mackica so:
Pa,leti je mnogo zanimljivije,ali eto nadje se i tokom jeseni i zime negde provoda... :?
Pitanje je samo kakav provod trazis,koju muziku slusas i sl..
Palma je kafic,takvih ima slicnih jos nekoliko,mada je meni sasvim ok KLUB,pored pozorista..A za malo zivlji provod imamo dve diskoteke EDEN,gde se okupljaju uglavnom srednjoskolci i OPERU gde izlaze ipak malo stariji.
Pa eto ako je i ovo bilo od pomoci.. :)

A,ti rekao da ces da se javis kad dodjes...??? :wink: :wink:

Operu znam, meni se radi o tome da se mogu lepo provesti na odmoru, to mi je vazno, muziku slusam svakaku RNB, Hip Hop, Tecno, House, Metal, i nasu ako je dobra!!
Rekao sam da cu se javiti, i neboj se uradicu sigurno!!! :D
 
Penzionerski mozda jeste, ali ima mesta gde se moze izaci. Sta fali sada renoviranom Klubu, Kastelu, Paladijumu, Clock-u, Pikolini....?
A u jesen i zimi najbolji je Kundalini, i po muzici, i po provodu, i po mladima koji tamo izlaze!
 
Operu znam, meni se radi o tome da se mogu lepo provesti na odmoru, to mi je vazno, muziku slusam svakaku RNB, Hip Hop, Tecno, House, Metal, i nasu ako je dobra!!
Rekao sam da cu se javiti, i neboj se uradicu sigurno!!! :D

Ako slusas R'n'B, hip-hop, techno, rock... Onda ti je najbolje u galeriju ;) I ne slusaj price da tamo idu samo narkomani i ostala sranja... ;)
 
Ako znas gde je Pariska ulica (u centru, preko puta velikog parkinga) pa onda u pasaz, ali tamo vredi ici samo vikendom, posto radnim danima ni ne znam da li radi.Pre je i Klub bio dobro mesto, ali nisam u Somboru vec cetiri godine, pa ne znam jel to mesto jos radi, ali verujem da radi.
 
Znam, hvala ti puno, kako izgleda dobicu ovdje preko neta vec toliko puno interrasantne lokazije i novosti, da dok dodjem sa valda 2-3 nedelje, da cu znati vec dosta od svih lokazija u Somboru i da necu morat jos puno trasit tamo !!:D
Hvala vam svima sa te novosti ili lokazije koje mi preporucujete !!:D
 
Eto vidis to je moj problem, rodjen sam u Somboru,ali zivim u nematckoj, i kad dodjem tamo na odmor nije mi lako nekok od tamo upoznat sa izlaz ili partys osim od moje familie, ali ko zelim samo sa svojim rodzazima izlazit??
Sato sam poceo da trazim neko drustvo ovdje preko foruma i da upoznam nekoliko osobe, da ako dodjem na odmor da imam neke ljude sa kojima se mogu drusiti i izlaziti!!!
Nisam sam siguran dal ce mi uspjeti ali nadam se!!:confused:
 

Back
Top