NESTO NAJROMANTICNIJE STO VAM SE DO SADA DESILO???

Mmm, bilo je to ovog leta....
Romantican gest od NAJNEROMANTICNIJEG decka.
Ja na vrhu stepenista on par stepenika nize, niodkuda se stvara ispred mene opisani decko, u rukama 50-60 crvenih ruza, svaka ponaosob upakovana. najlepsa od najlepsih ruza ispruzena ka meni uz reci: "Ruza za tebe"!!!
Aaaaaaa aaa aa.... ostala sam ukopana, zanemela sam..... Tu ruzu jos cuvam, i zuvek cu je cuvati.
 
cupkica:
Nesto najromanticinije sto vam se do sada desilo... Sta vas je to oborilo sa nogu sto nikada necete zaboraviti? ;)

Proklete 2 divne nedelje zbog kojih sam prekrsila svoje neke stavove, zbog njega sam sve uradila i ispala budala i jos veca glupaca....NIKAD VISE!!!!
Toliko je lepo bilo da moram pod hitno da zaboravim sve to!

Mislim da bih umrla da mi se tako nesto opet desi...jednostavno ne bih prezivela.
 
Evo, sad, bas ovog leta smo se nesto posvadjali dan pre no sto je trebalo da podjemo na more i ja sam izjavila da necu da idem, iako je vec sve bilo uplaceno. On je rekao da ce da ide sa jos par drugara i da nema nameru da zbog mene i mojih bubica otkazuje sve, tako da sam ja ceo dan plakala i plakala zato sto je zaista resio da ode, bez mene. Cak me je i njegov drug zvao uvece kad su krenuli da mi pozeli "srecan ostanak", dok sam ja zurila i buljila u one moje spakovane torbe. Posle petnaestak minuta, cujem da neko trubi ispred moje kuce, izadjem na terasu i ugledam AUTOBUS!!! Znaci, nema vise ljutnje, nema placa, nema ponosa, nicega, samo odusevljenje !!!! ON je uspeo da ubedi vozaca da skrene s puta i dodje po mene, i putnike da se ne bune :) I izgleda je bio toliko ubedljiv da je jedan od putnika izasao napolje i rekao mi da ce svi letovati u mom dvoristu ako ne krenem sa njima. I sta sam mogla da uradim nego da budem poslusna... :)
 
menna:
Evo, sad, bas ovog leta smo se nesto posvadjali dan pre no sto je trebalo da podjemo na more i ja sam izjavila da necu da idem, iako je vec sve bilo uplaceno. On je rekao da ce da ide sa jos par drugara i da nema nameru da zbog mene i mojih bubica otkazuje sve, tako da sam ja ceo dan plakala i plakala zato sto je zaista resio da ode, bez mene. Cak me je i njegov drug zvao uvece kad su krenuli da mi pozeli "srecan ostanak", dok sam ja zurila i buljila u one moje spakovane torbe. Posle petnaestak minuta, cujem da neko trubi ispred moje kuce, izadjem na terasu i ugledam AUTOBUS!!! Znaci, nema vise ljutnje, nema placa, nema ponosa, nicega, samo odusevljenje !!!! ON je uspeo da ubedi vozaca da skrene s puta i dodje po mene, i putnike da se ne bune :) I izgleda je bio toliko ubedljiv da je jedan od putnika izasao napolje i rekao mi da ce svi letovati u mom dvoristu ako ne krenem sa njima. I sta sam mogla da uradim nego da budem poslusna... :)
Ih sto je romanticno,sav se najezi,keve mi!
Namcoru
 
Eh...Bilo je to 2001 godine.Imao sam vezu sa devojkom protiv koje su bili njeni roditelji.Inace devojka nije iz Beograda,ja jesam.I doslo je do spontanog raskida,da bi jednog dana nakon nekih mesec dana od naseg zadnjeg vidjenja neko pozvonio na vrata mog stana u Beogradu(a da,nije znala gde zivim,a ja sam zbog prirode posla privremeno ziveo u jednom gradu u unutrasnjosti odakle je ona).I da,zvoni neko na vrata,ja otvaram a ispred njih stoji meni totalno nepoznata devojka.I pita me da li sam ja Djordje.Kada sam rekao da,momentalno je izvadila telefon i rekla osobi sa dr4uge strane zice da me je nasla.Zatim mi je pruzila fon i pogadjate sa druge strane zice je bila ona.Rekla mi je da je sacekam sutra na stanici.I ja sam je docekao,a ona je dosla sa jednim koferom i cim me je videla zagrlila me je.I tad mi je rekla da je dosla da zivi sa mnom ako ja to zelim.Sa sobom je pored kofera donela i 1000dm za stan i ostalo...I tako je pocelo najlepsih nekoliko meseci u mom zivotu.Zao mi je sto sam izgubio tu devojku.Ja sam kriv.
To je bila ljubav,jedna od hiljadu
 
mmmmm......nesto najromanticnije.... desilo se to nedavno...momak mi je poslovno otisao za Bg i nismo se videli nedelju dana... culi smo se te veceri i razgovor je bio 'normalan'. nisam ni slutila sta mi se sprema...on se te noci pokupuo iz Beograda i dosao je u Nis...ispred zgrade imam ogromno kosarkasko igraliste....i ujutru kad sam izasla na prozor da ispusim cigaretu imala sam i sta da vidim....na igralistu je bilo ispisano sprejom VOLI TE TVOJ MALISA......ja sam ostala zabezeknuta.....i obnda su spontano krenule suze....
 
Samantha Jouns:
... Mislim da bih umrla da mi se tako nesto opet desi...jednostavno ne bih prezivela.
[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Što ja ne bih pokušao da te prevarim [/font]

[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Da ti kažem ubedljivo: [/font]

[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Ta su brda što se vide kroz tvoj prozor [/font]

[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Sasvim plava.[/font]

[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Ti da odmah poveruješ [/font]

[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]A da stalno gledaš mene [/font]

[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Kako strog a uznesen [/font]

[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Kroz tvoj prozor gledam brda [/font]

[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Sasvim plava.[/font]

[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]A tek posle da proveriš [/font]

[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Pa da vidiš [/font]

[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Kako brda kroz tvoj prozor [/font]

[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Baš i nisu [/font]

[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Sasvim plava [/font]

[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Čak i nisu neka brda.[/font]

[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Pa da onda gledaš sebe [/font]

[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Da se čudiš[/font]

[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Da se pitaš[/font]

[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Šta bi da poveruješ![/font]

[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Ali da sve kasno bude [/font]

[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Pa da plačeš kad ja odem [/font]

[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]A da sebe ubeđuješ[/font]

[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]I da sebi dočaravaš[/font]

[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Da su brda [/font]

[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]A ta brda [/font]

[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Sasvim plava.[/font]

[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Zašto ne bih pokušao [/font]

[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Pa da sebi dočaravaš[/font]

[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Kad ja odem.[/font]




 
Svi svaleri svojim devojkama kupuju poklone i cvece.
Eh...Bilo je to 2001 godine.Imao sam vezu sa devojkom protiv koje su bili njeni roditelji.Inace devojka nije iz Beograda,ja jesam.I doslo je do spontanog raskida,da bi jednog dana nakon nekih mesec dana od naseg zadnjeg vidjenja neko pozvonio na vrata mog stana u Beogradu(a da,nije znala gde zivim,a ja sam zbog prirode posla privremeno ziveo u jednom gradu u unutrasnjosti odakle je ona).I da,zvoni neko na vrata,ja otvaram a ispred njih stoji meni totalno nepoznata devojka.I pita me da li sam ja Djordje.Kada sam rekao da,momentalno je izvadila telefon i rekla osobi sa dr4uge strane zice da me je nasla.Zatim mi je pruzila fon i pogadjate sa druge strane zice je bila ona.Rekla mi je da je sacekam sutra na stanici.I ja sam je docekao,a ona je dosla sa jednim koferom i cim me je videla zagrlila me je.I tad mi je rekla da je dosla da zivi sa mnom ako ja to zelim.Sa sobom je pored kofera donela i 1000dm za stan i ostalo...I tako je pocelo najlepsih nekoliko meseci u mom zivotu.Zao mi je sto sam izgubio tu devojku.Ja sam kriv.
To je bila ljubav,jedna od hiljadu
Jedino mi se ovaj post svideo,ostalo je klise.
 
Meni su najromantičniji, najlepši, najintimniji, neprevaziđeni - zagrljaji... Znam da ne zvučim kreativno...

Jedan pamtim... I još jedan... I neke sitne pažnje, neke sitne scene uživanja, možda bi nekom zvučale obično... a meni su preposebne... jer to je tren... osećaj... kao da ste jedno biće... kao da vam ništa više ne treba u životu... potpuno spokojni... da mi tad neko ponudi čitav svet... odbacila bih ga, bez razmišljanja... rekla bih da ja imam kosmos, šta će mi jedna zvezda...

Ne volim da je pompezno... da mi piše da me voli po zgradi... da mi kupuje cveće... grrr...

Uvek sam, bre, ja nekako romantičnija u svojim vezama... nekako bih se nelagodno osećala da je obrnuto... :)

... pamtim i iz Sada... svoje kreativnosti... pamtim i divim se... :)
 
Sokolica_M:
Meni su najromantičniji, najlepši, najintimniji, neprevaziđeni - zagrljaji... Znam da ne zvučim kreativno...

Jedan pamtim... I još jedan... I neke sitne pažnje, neke sitne scene uživanja, možda bi nekom zvučale obično... a meni su preposebne... jer to je tren... osećaj... kao da ste jedno biće... kao da vam ništa više ne treba u životu... potpuno spokojni... da mi tad neko ponudi čitav svet... odbacila bih ga, bez razmišljanja... rekla bih da ja imam kosmos, šta će mi jedna zvezda...

Ne volim da je pompezno... da mi piše da me voli po zgradi... da mi kupuje cveće... grrr...

Uvek sam, bre, ja nekako romantičnija u svojim vezama... nekako bih se nelagodno osećala da je obrnuto... :)

... pamtim i iz Sada... svoje kreativnosti... pamtim i divim se... :)


ja sam ista takva, meni je zagrljaj sve, a jos i sa poljupcem- to je raj
 
srećica:
ja sam ista takva, meni je zagrljaj sve, a jos i sa poljupcem- to je raj

:)
Nekad je dovoljan i jedan pogled... kad sedimo u društvu, a ja osećam da on u mene gleda... ili nam se pogledi sretnu u nekoj gužvi i na tren zadrže na onom drugom... ili neki poljubac, u prolazu mi dat...

... da mi rukama poklopi oči, da pogađam ko je...
... da me štipne za zadnjicu... oooopppsss :D

... jedina stvar koju bih volela, to je sa nekim da dočekam zoru negde napolju, u priči i šetnji...
... i da pokisnemo, bez straha za moguće posledice po zdravlje... :)
 
znas sta ja obozavam, sto se tice pogleda... kad ja nesto pricam, nesto sto je meni bitno ili sta mi se desilo danas ili kako sam se uplasila videvsi mrtvog pacova, a onda me on pogleda nekim njegovim zavodnickim pogledom, pokosi oci i gleda samo u mene, tada imam osecaj da sam ja jedina u njegovom svetu, i kada me tako pogleda, nasmeje se i rukama mi obuhvati glavu i snazno poljubi. TAD PADAM:)
 

Back
Top