Sutra...

Ja hvala bogu gubim geografiju sad u IV godini,tako da ne moram vise da gledam onu komunjaru.Samo geografiju i gubim,ali imam jos jedno olaksanje a to je da moj profesor biologije ide u penziju,tako da ne moram da gledam ni tog vampira cetnickog.Ali na sve te dobre stvari dolazi ona losa,a to je da dobivam filozofiju,ustav i sociologiju.
 
Pa ti reche u prvom postu chemu sluzhi... I tako se tema i predstavlja i postavlja... A sad, ne mozhemo je menjati toliko...
Otvori slobodno temu ''Nova školska godina-novi predmeti''.

Evo otvoritju je za tebe...
 
Moja sestra nema potrebu za tim,poshto sam ti ja prawi """ranoranilac""",pa wishe ne gubi wreme na te poshalice tipa "ko nam se to ustaje s petlowima" i ta srnj... :grin: :lol: :grin: :lol:
 
Jedva chekam!Raspust me je ubio u pojam!
DakleM,nova shkola,ne bash novi ljudi(samo polovina),novi profesori...Idem prepodne,sutra verovatno nemam chasove,ne znam ni ko mi je razredni,ni u kom sam kabinetu,ali jedva chekam da vidim sve to,i da pochnu chasovi.
Novih predmeta koliko god `oces,statistika,poslovne finansije,bla,bla,truc,truc,ne znam ni sama,ali bez biologije,geografije,fizike...
Jedva chekam!
 
Iskreno ne ide mi se ni malo...Pucala bih na skolu...Deca onako polu srecna,jedva cekaju da se ispricaju sa drustvom,ulaze im nadrkani prfesori sa dnevnikom da im se istrsaju po mozgu...oni jadni...pa se neko i ponovio il kod kineza il bilo gde,srecna deca...a ovi nadrkani profsori...sve sve samo u skolu NE...I izem ti izreku 'od kolevke pa do groba najlepje djacko doba'...najlepse u skoli je druzenje,muvanje,cimanja...ali UCENJE JOCK...
 

Back
Top