NIKOLA KOJO!!!!!

*Purple Baby*

Domaćin
Poruka
4.030
Nikola Kojo je moj omiljeni glumac i interesuje me sta vi mislite o njemu!!!Odusevio me je u filmu "MI NISMO ANDJELI",treci deo nisam ni gledala,niti imam zelju da ga pogledam,jer Nikola ne glumi u njemu!!!
Osim ANDJELA,lik koji glumi u filmu "LEPA SELA LEPO GORE" JE ODGLUMIO FASCINANTNO!!!!
 
Ma ja ga toliko volim da sam svojoj kcerkici dala ime po njemu,zove se Nikol!!!Po mom misljenju nije se on upropastio,samo godine cine svoje!!!Jedina zamerka koju imam je to da je skroz nedostupan za kontakt,pa ako neko zna kako da ga kontaktiram neka javi!!!!
 
irenak55:
Ma ja ga toliko volim da sam svojoj kcerkici dala ime po njemu,zove se Nikol!!!Po mom misljenju nije se on upropastio,samo godine cine svoje!!!Jedina zamerka koju imam je to da je skroz nedostupan za kontakt,pa ako neko zna kako da ga kontaktiram neka javi!!!!


visi u njegovoj kafani VOLETA, KUCO STARA mozda ti i uspe......... :wink:
 
(васп се спрема да прими много хејта)
Искрено по мени је Никола Којо један од најгорих домаћих глумаца ... свака улога му је идентична ... гарант се тако понаша и у приватном животу ...
 
Svako ima pravo na svoje misljenje!!!Za mene je Nikola Kojo prvoklasni glumac,a volela bih ga upoznati i siguna sam da je isto tako dobar covek!!!A to sto su mu uloge identicne,za to su verovatno krivi scenaristi i reziseri,jer ga oni tako vide a on svaku ulogu odigra onako kako oni smatraju da je najbolje za film!!!!
 
Е па шта да му радим, довољно је 'велика риба' и довољно је харизматичан да може да бира и филм и улогу а и како ће да је глуми ... овако нек трпи страшни суд форумског аматера критичара :lol::lol::lol::lol:
 
W.A.S.P.:
Е па шта да му радим, довољно је 'велика риба' и довољно је харизматичан да може да бира и филм и улогу а и како ће да је глуми ... овако нек трпи страшни суд форумског аматера критичара :lol::lol::lol::lol:
Super je sto priznas da je Nikola "big fish" i da je harizmatican,tako da tvoj sud i nije toliko strasan!!!!
 
:lol: :lol: :lol: A meni se bas ta jednolicnost njegovih uloga jako dopada!Ali u filmu "NOZ"je glumio skroz razlicitu ulogu,pa recimo u 'IVKOVOJ SAVI"perfektno je odglumio ciganina!!!Ima tu dosta uloga koje odudaraju od tih,kako ih ti nazva jednolicnih!!!
 
recimo u 'IVKOVOJ SAVI"perfektno je odglumio ciganina!!!I
јес стварно, за оно скидам капу ... 'куд баш најскупљу куме' ... е кад би тако мало чешће мењао улоге било би страва ... мисим ја сад јадног ниџу узе за зуб а има још мноооого таквих глумаца и глумица ... значи сценаристе на вешала :)
 
Kao klinac je bio super,pevali smo zajedno u horu tadasnjee RTB(radio televizije Beograd).
Ima zaista odlican glas,pevao je fenomenalno.....a i nekako sam misljenja da dobra deca po pravilu odrastu u dobre ljude.:wink:
 
polarnimeda:
ladno si dala ime cerki po glumcu. nikol... da se bar zvao aleksandar pa da bude alexandra... covece... heh.. bar nije nikoleta...[/Q

Pa sve se poklopilo sa tim da se moja kcerkica zove Nikol,a najvise to da je Nikola moj omiljeni glumac i kada sam dobila bolove za porodjaj,tog trenutka sam u novinama citala bas o njemu!!!Termin za porodjaj mi je bio 19.12(SVETI NIKOLA,moja krsna slava)tako da se sve lepo poklopilo!!!
A Nikol je lepo i neobicno,ne cesto ime,za nase podneblje...a ja volim sve sto je neobicno...pa i Nikola je malo neobican....
 
ma meni samo padne na pamet kako joj moze nekada biti neprijatno sto ima extra razlicito ime od vecine. moze da bude i suprotno, ali ja ipak ne bih rizikovao.
ali dobro, uvek moze da se vadi na Slavu... jer ipak bi bilo previse da je samo u pitanju nikola kojo. ajd da joj je deda pa da razumem :)
 

Back
Top