Da li muskarci vole nevine devojke?

  • Začetnik teme devvvicaaa
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Komleksasi sa velikim EGOM vole device,pravi muskarci bez kompleksa naravno da ne,jer uvek postoji mogucnost da ih riba uporedi sa predhodnim bilo kojim.Poznavala sam tipa koji je muvao samo nevine jer sa iskusnim ribama nije smeo da se uhvati u borbu ..........
 
slobodna:
Komleksasi sa velikim EGOM vole device,pravi muskarci bez kompleksa naravno da ne,jer uvek postoji mogucnost da ih riba uporedi sa predhodnim bilo kojim.Poznavala sam tipa koji je muvao samo nevine jer sa iskusnim ribama nije smeo da se uhvati u borbu ..........
Slobodna,dušo,nijedan muškarac koji drži do sebe ni ne želi da se upusti u "borbu" sa iskusnima (čitaj profuknjačama) jer ispadaju već u prvom krugu.A ni ne diram ja njih nego one mene...
 
Svaka cast ako te one jure znaci da si sjajan,posto imaju iskustvo mogu da vide na tebi da to sjajno radis,a sta ako ta nevina devojka jednom pozeli nesto novo pa se zacas nadje u iskusne,ustvari sta vama muskarcima znaci biti prvi-da tortu prvo vi probate.Nije vazno sta radic vec kako to radis-razumeo si ti mene nadam se.
 
:wink: Pazi,mislim da je jako bitno muskarcu zato sto devojka glupo je da kazem bira,ali tako je sa kim ce da spava,naravno ima izuzetaka,sa muskarcima je to malo drugacije,ali ipak mislim da je najbitnije da tu postoje neke emocije jer je onda to to i to nije cist seks,nego nesto drugo.
 
devvvicaaa:
:wink: Pazi,mislim da je jako bitno muskarcu zato sto devojka glupo je da kazem bira,ali tako je sa kim ce da spava,naravno ima izuzetaka,sa muskarcima je to malo drugacije,ali ipak mislim da je najbitnije da tu postoje neke emocije jer je onda to to i to nije cist seks,nego nesto drugo.
IMAM JA PITANJE ZA TEBE: JESI LI TI NEVINA KAD SI POKRENULA OVO PITANJE PA TE INTERESUJE DA LI CE MUSKARCI BEZATI OD TEBE KAD CUJU DA SI NEVINA?
 
:shock: devojke se obicno vezu za tipa sa kojim prvo spavaju,to je fakt,a dal ce im biti lepo zavisi kolko od tipa tolko i od njih samih.u svakom slucaju ako tvom prvom bude stalo makar da bude fer prema tebi,cak i ako mu je stalo samo do sexa,bolece,al ti nece bit uzasno ko da mu je svejedno.u svakom slucaju biraj sa kim ces to uradit prvi put jer ces osecanje o tome nosit ceo zivot:dal kao prijatnu uspomenu il frustraciju to je drugo pitanje.mozda je za cure bolje da to urade prvi put sa nekim do koga im i nije stalo vec da to bude "mehanicar" koji ce samo posluzit svrsi i da posle to rade sa onima do kojih im je stalo.iako sam musko nije mi tolko tesko da priznam da nevina cura uvek moze da se zapita kako je to sa drugim,dok ona koja ima iskustva ima zasto da te ceni ili ne...
:twisted:
samo ne dozvoli da te napravi budalom i sta god da se desi,prvi put svejedno ne moz biti tolko lepo,to dolazi sa iskustvom i zeljom da se ugodi partneru;tako da i ako ti napravi scenu oteraj ga u PM i nadji pravog muskarca koji ce te ceniti,a ako on razocara tebe,daj mu jos koju priliku,pa sama proceni...inace smo mi muski uglavnom svinje koje se samo hvale,mnoge i ne interesuje dal im cura svrsi.jos si mlada naucices sve,samo gledaj na tudjim greskama ne na svojim.
srecno
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top