Emotivni vampir

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.114
Da li ste nekada bili u situaciji,ili znate za nekoga ko je bio u situaciji da je sa nekim ko prsto ko da puca od zdravlja i nikad bolje izgleda i ponasha se a ovaj sa kojim je je totalno oronuo od kad je u toj vezi...psihichki,fizichki i emotivno?
Znachi jedna osoba u vezi kao da je "povukla"sve dobro na ushtrb druge.
Ko da jedan svu zivotnu snagu crpi iz onog drugog....ili se to samo tako chini...
?
 
Je l smeta?
Da prestanem?
Nemam pojma...tako mi doshlo..ima neki dril u otvaranju tema,a pre sam se uvek smarao nekim razmishljanjima da moram 100 godina da objashnjavam da nije o meni i da me samo zanima mishljenje drugih o nekim stvarima..za koje sma bilo chuo bilo video...a sad me vishe zabole...i tako...
 
Da li ste nekada bili u situaciji,ili znate za nekoga ko je bio u situaciji da je sa nekim ko prsto ko da puca od zdravlja i nikad bolje izgleda i ponasha se a ovaj sa kojim je je totalno oronuo od kad je u toj vezi...psihichki,fizichki i emotivno?
Znachi jedna osoba u vezi kao da je "povukla"sve dobro na ushtrb druge.

Bila sam u takvoj vezi, dva meseca. Josh se on hvalio kako mu kolege na poslu kazu da nikad bolje nije izgledao :) Bilo je u toj nasoj vezi jos nekih chudnih okolnosti, a ono shto me je najpre nateralo da se zamislim je nesto sto mi se nikad pre ni posle nije desavalo, ni sa kim .. naime, kad god smo bili zajedno on me je uspavljivao u roku od 5 minuta kako mu se uvalim u krilo, i tako ja spavam po sat-dva .. u neko doba dana kad nije ni normalno da se spava ... i iz dana u dan osecala sam se sve slabijom, bezvoljnijom .. dok se on smeshkao i uzivao u komplimentima kolega.
 
Takve ekstremne slucajeve nisam videla u zivotu, al' generalno volim da pruzim nekom od svoje energije ako mu je potrebno. Postaje opterecujuce kad svi navale na tebe odjednom, desava se i to, pa ne stignem na sebe da mislim i pretvorim se u tudje probleme. :lol:
Al' ja se brzo regenerisem. :cool:
 
Ja sam normalna usla u vezu sa psihicki oronulim deckom i kako je veza napredovala njemu bilo sve bolje, meni sve gore...I kada sam shvatila bilo je kasno...izasla sam nenormalna iz te veze.... :roll:
 
Derer:
Da li ste nekada bili u situaciji,ili znate za nekoga ko je bio u situaciji da je sa nekim ko prsto ko da puca od zdravlja i nikad bolje izgleda i ponasha se a ovaj sa kojim je je totalno oronuo od kad je u toj vezi...psihichki,fizichki i emotivno?
Znachi jedna osoba u vezi kao da je "povukla"sve dobro na ushtrb druge.
Ko da jedan svu zivotnu snagu crpi iz onog drugog....ili se to samo tako chini...
?
......nazalost mnoge takve znam .......................jbt. kao zombi ..............a utripovani da im je strava .....................gadna stvar .............. :twisted:
 
u vezama ne
ali mislim da u tome ima istine
ne verujem doduse da su ti ljudi dobijali nesto od moje energije
ali sam ubedjena da su svojom negativno uticali na mene u toj meri da sam osecala da mi je fizicki lose
poucena iskustvom, kad osetim sto takvo-bezim
 
Derer:
Da li ste nekada bili u situaciji,ili znate za nekoga ko je bio u situaciji da je sa nekim ko prsto ko da puca od zdravlja i nikad bolje izgleda i ponasha se a ovaj sa kojim je je totalno oronuo od kad je u toj vezi...psihichki,fizichki i emotivno?
Znachi jedna osoba u vezi kao da je "povukla"sve dobro na ushtrb druge.
Ko da jedan svu zivotnu snagu crpi iz onog drugog....ili se to samo tako chini...
?
da...ima svasta da se vidi...
 
Derer:
Da li ste nekada bili u situaciji,ili znate za nekoga ko je bio u situaciji da je sa nekim ko prsto ko da puca od zdravlja i nikad bolje izgleda i ponasha se a ovaj sa kojim je je totalno oronuo od kad je u toj vezi...psihichki,fizichki i emotivno?
Znachi jedna osoba u vezi kao da je "povukla"sve dobro na ushtrb druge.
Ko da jedan svu zivotnu snagu crpi iz onog drugog....ili se to samo tako chini...
?
Ne cini ti se
p.s. u psihologiji(psihijatriji) postoji stanje "Emotivni vampir".......
 

Back
Top