Povodljivost

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.114
Koliko na vas utiche partner?
Koliko se razlikujete kad ste u vezi i van nje..po ponashanju,funkcionisanju....uopshte?
Da li ste povodljivi,u smislu da partner direktno ili indorektno utiche na vas tako da mogu da kazu ljudi sa strane da ste se promenili kao osoba?(bilo dobro ili loshe)
 
Derer:
Koliko na vas utiche partner?
Koliko se razlikujete kad ste u vezi i van nje..po ponashanju,funkcionisanju....uopshte?
Da li ste povodljivi,u smislu da partner direktno ili indorektno utiche na vas tako da mogu da kazu ljudi sa strane da ste se promenili kao osoba?(bilo dobro ili loshe)
Previše godina imam da bi se menjala....posebno zbog nekog drugog....ma koliko ga volela.....
Kompromisi su jedno...ali radikalna promena......neee...
 
Normalno je da se kroz vezu menjas, ako ne rastes kroz odnos, ljubav ne znam koja je poenta? Naravno u smislu da obogatis sebe kroz drugu osobu, da postanes bolji, a ne da se za nju zalepis i budes ovisnik, onaj fazon partner mi je centar sveta, zaboravio sam sve sto je postojalo pre toga itd...
 
Ako bi bilo potrebe da na mene neko utice ili ja na njega, direktno ili indirektno, onda je suvisno ulaziti u neku ozbiljniju pricu.
Ova tema ima veze sa onom o ljubavi i vezanosti...individue se trebaju strogo postovati, sa prihvatanjem razlika, a ako je to nemoguce...onda to i nije veza, vec prisila!
 
Moze da utice i uticale su.
Ja nemam nikakav otpor prema onima koji su u nekom domenu bolji od mene i ako u tom smislu mogu da uticu na mene da i ja nesto kod sebe unapredim, nikad se nisam opirao.

Na primer, jedna bivsa je umela svu moju nervozu zbog posla u trenutku da okrene u tesku parodiju na tu temu sa mnom u glavnoj ulozi, tako da nisam mogao a da ne umrem od smeha i oraspolozim se. Mislim da sam od nje prihvatio da malo manje ozbiljno shvatam sebe ili da bar brze nego sto sam do tada umeo neku naizgled ozbiljnu situaciju okrenem na salu i vidim joj vedriju i smesniju stranu.
 
lyon69:
Ja nemam nikakav otpor prema onima koji su u nekom domenu bolji od mene i ako u tom smislu mogu da uticu na mene da i ja nesto kod sebe unapredim, nikad se nisam opirao.

Ni ja. :lol: Al' to ne vazi samo za partnera, nego za sve mi bliske ljude, pa i od forumasa svasta naucis, to je cudo jedno! :lol:
Mada moram da priznam da sam podlozna i negativnim uticajima, tipa da cu probati da uradim nesto sto i nije pametno, ali u stvari, tu se vise radi o radoznalosti. :roll:
 
Ja imam jednog druga.I on je ranije imao jednu devojku.I ta devojka je tolika smaracica da ga je bukvalno gusila.A on je nju voleo. I ona je njega.Bili su zajedno 4 god,a onda su raskinuli. Od tada je drugi covek. Nisam ni znala da je toliko zanimljiv. Totalo drugaciji od onog kakav je bio ranije. Bas mi je drago sto su raskinuli..... :twisted: Al nje mi nije zao.... Nasla je ona sebi drugu zrtvu.....NJEGA mi je zao... I on mi je drug,al sa druge strane.....Shmrc..... :-(
 
Pa nisam bas kao Dzulija Roberts u filmu "Odbegla mlada",ali smatram da od mog dragog mogu toliko toga da naucim,pa ako mi se svidi nesto sto on radi ili voli,a ja na to ranije nisam obracala paznju,onda i meni pocne to da se svidja.
 

Back
Top