BioShock

Miki 13991

Veoma poznat
Poruka
11.546
Одкада сам први пут погледао трејлер, чекао сам ову игру. Изгледала је фантастично, и очекивао сам да ће бити добра... Међутим, ево сада у СК-у видим, добила оцену 99 :D Додуше, Кузма јесте такав, да се напали, више бих волео да је Слободан Мацедонић оценио, али шта је ту је... Моћићу да је играм само у играоници -_- мрзим та места -_- Јел неко играо, утисци?
 
Ovaj maxa decko stvarno ne moze nista sam! osecam da ti neko drugi pere zube! el ti tolko tesko da ukucas par slova? Pre ces tako naci nego dok napises na forumu, pa cekas odgovor.. (ps ovo se zezam, mojne se uvredis :D)
 
Nisam je jos nabavio, ali sam skinuo gomilu gameplay footage-a sa neta.
Igra zaista deluje impresivno. Cini mi se idejni nastavak Undying-a (moje najbolje igre), dakle horor igra, sa puno koriscenja magija, pored kojekakvih pucaljki, a sve upakovano u sjajnu ideju i okruzenje gde se sama igra odvija.

Verovatno ce biti igra godine, jer Crysis ce biti mozda vizuelno bolji, ali idejno predvidljiviji, sto ce mu umnogome skresati ocenu. Po trejlerima samo jos ne mogu da ocenim Jericho, koji bi trebao da bude po zanru slican Bioshock-u.

Pozzzzzzzzzzzzzzzzzz
 
evo minimalca :(

CPU - Pentium 4 2.4GHz Single Core processor
System RAM - 1GB
Video Card - Direct X 9.0c compliant video card with 128MB RAM (NVIDIA 6600 or better/ATI X1300 or better, excluding ATI X1550).
Sound Card - 100% direct X 9.0c compatible sound card
Hard disc space - 8GB free space

a evo pozeljne :( :( :( :( :(

CPU - Intel Core 2 Duo processor
System RAM - 2GB
Video card - DX9 - Direct X 9.0c compliant video card with 512MB RAM (NVIDIA GeForce 7900 GT or better) / DX10 - NVIDIA GeForce 8600 or better
Sound Card - Sound Blaster X-Fi series (Optimized for use with Creative Labs EAX ADVANCED HD 4.0 or EAX ADVANCED HD 5.0 compatible sound cards)

necu ja definitivno igrati ovo...
 
lol ova igra laganica na mom kompu! ne mogu da verujem da je minimum moja graficka ati radeon x1300 :) ma ima da klizi igrica ako je uzmem..sve minimalno imam samo bolji imam procesor
 
Шта ти је оптимизација чудо једно :roll: Могу да се кладим да су мало више труда уложили, да би 'ладно на "нашим" конфигурацијама ишло глатко. Уосталом погледајте ЦоД2... Игру је радио лик који је радио System Shock, али нема нажалост право на то име... мада је неми боље ово :-P Оружје је стварно лудачко, има свега и свачега, а доста тога се дешава око воде, па ћете се нпр. борити против неког рониоца који к'о да је изашао из Скуби-Дуа :razz: Ту је наравно неизбежна мала слатка зла цурица :razz: Прича је интресантна, тако да игра стварно има велике шансе да буде игра године... Crysis ће бити добар у погледу графике само...
 
http://xbox360.ign.com/articles/813/813214p1.html
sve su to oni lepo isprichali..............
ja samo ne znam zashto svi prichaju da je igra godine, kad nije !

POZITVINO:
- odlichna grafika
- zvuk je savrshen (prodje ti jeza kroz kosti kad ih chujesh),
- izbor oruzja, telekineza, plazmidi

NEGATIVNO:
- licno, ne volim taj zanr. ako su i hteli da naprave horor igricu, to su postigli jedino zvukom. osim toga, nishta. sve se ponavlja. nema efekta iznenadjenja. posle nekog vremena mozesh tachno da predvidish gde ce se pojaviti protivnik. i posle ti uopshte nije zanimljivo.
- sushtina igre jeste da idesh u ubijash zombije i ubijash zombije i ubijash zombije i ubijash zombije. nema veze koje oruzje upotrebish, ubicesh ih. u globalu, sveshce se na to da koristish sachmaru, iako imash sve one plazimide.
- igrica je suvishe "linearna"
- mnogo brzo i lako prelazi igrica, lako ubijesh protivnike i onda nije zabavno uopshte.
- ne morash mnogo da razmisljash dok igrash, nije bash "mind appealing"
- moze da te smori "hakovanje", koje je uvek na isti kalup, da prespojish cevi u odredjenom vremenskom roku. i to mozesh da radish nebrojeno puta, a sve na isti fazon
- igricu mozesh da igrash maximum dva puta (zavisi kakav put izaberesh), posle toga vishe nema ni smisla da igrash, jer se sve ponavlja na isti nachin, na istim mestima.....
 
goldfish:
http://xbox360.ign.com/articles/813/813214p1.html
sve su to oni lepo isprichali..............
ja samo ne znam zashto svi prichaju da je igra godine, kad nije !

POZITVINO:
- odlichna grafika
- zvuk je savrshen (prodje ti jeza kroz kosti kad ih chujesh),
- izbor oruzja, telekineza, plazmidi

NEGATIVNO:
- licno, ne volim taj zanr. ako su i hteli da naprave horor igricu, to su postigli jedino zvukom. osim toga, nishta. sve se ponavlja. nema efekta iznenadjenja. posle nekog vremena mozesh tachno da predvidish gde ce se pojaviti protivnik. i posle ti uopshte nije zanimljivo.
- sushtina igre jeste da idesh u ubijash zombije i ubijash zombije i ubijash zombije i ubijash zombije. nema veze koje oruzje upotrebish, ubicesh ih. u globalu, sveshce se na to da koristish sachmaru, iako imash sve one plazimide.
- igrica je suvishe "linearna"
- mnogo brzo i lako prelazi igrica, lako ubijesh protivnike i onda nije zabavno uopshte.
- ne morash mnogo da razmisljash dok igrash, nije bash "mind appealing"
- moze da te smori "hakovanje", koje je uvek na isti kalup, da prespojish cevi u odredjenom vremenskom roku. i to mozesh da radish nebrojeno puta, a sve na isti fazon
- igricu mozesh da igrash maximum dva puta (zavisi kakav put izaberesh), posle toga vishe nema ni smisla da igrash, jer se sve ponavlja na isti nachin, na istim mestima.....
KAMENOVANJE :P

Ne, ozbiljno, jel ima neko informacije o Jericho? Requirements i to? Mislim, ipak igru pravi sto mu, Clive Barker, covek koji je pomogao Undyingu da pwnuje. Ah.. Undying..
 
goldfish:
http://xbox360.ign.com/articles/813/813214p1.html
sve su to oni lepo isprichali..............
ja samo ne znam zashto svi prichaju da je igra godine, kad nije !

POZITVINO:
- odlichna grafika
- zvuk je savrshen (prodje ti jeza kroz kosti kad ih chujesh),
- izbor oruzja, telekineza, plazmidi

NEGATIVNO:
- licno, ne volim taj zanr. ako su i hteli da naprave horor igricu, to su postigli jedino zvukom. osim toga, nishta. sve se ponavlja. nema efekta iznenadjenja. posle nekog vremena mozesh tachno da predvidish gde ce se pojaviti protivnik. i posle ti uopshte nije zanimljivo.
- sushtina igre jeste da idesh u ubijash zombije i ubijash zombije i ubijash zombije i ubijash zombije. nema veze koje oruzje upotrebish, ubicesh ih. u globalu, sveshce se na to da koristish sachmaru, iako imash sve one plazimide.
- igrica je suvishe "linearna"
- mnogo brzo i lako prelazi igrica, lako ubijesh protivnike i onda nije zabavno uopshte.
- ne morash mnogo da razmisljash dok igrash, nije bash "mind appealing"
- moze da te smori "hakovanje", koje je uvek na isti kalup, da prespojish cevi u odredjenom vremenskom roku. i to mozesh da radish nebrojeno puta, a sve na isti fazon
- igricu mozesh da igrash maximum dva puta (zavisi kakav put izaberesh), posle toga vishe nema ni smisla da igrash, jer se sve ponavlja na isti nachin, na istim mestima.....
A Kuzmanovic ovo ocenio 99%?!
E debeli, svaka cast! Spusti se na zemlju kada pises kritiku za nesto.
 

Back
Top