Cvece

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.114
Shta mislite, da ste suprotan pol(ako ste hetero ili bar bi) da li bi sebe kresnuli?
Da li smatrate sebe privlachnim?
Od 1-10 ste?
Da li vas drugi dozivljavaju onako kako ste se ocenili?
 
meni su drugarice jednom postavile pitannje,da si musko koju bi od tvojih najblizih drugarica kresnula...nije isto ali sam se setila sad...ja sam rekla u sebi da ne bih druge uvredila,prva mi je pala na pamet moja najbolja drugarica...a sebe bih isto tako rado,bas me zanima izgled i osecaj iz tog drugog ugla...
ova tema je istripovana:?
 
Derer:
Shta mislite, da ste suprotan pol(ako ste hetero ili bar bi) da li bi sebe kresnuli?
Da li smatrate sebe privlachnim?
Od 1-10 ste?
Da li vas drugi dozivljavaju onako kako ste se ocenili?

I da sam zensko ne bih se kresnuo sa mnom. Iskreno. Apsolutno sam fizicki neprivlacan, realno gledajuci. Izgledam kao najgori olosh bez nekih fizickih atributa. A da sam zensko bio bih najveci odron na forumu.
 
Nikad nisam tako razmisljala.Jeste mi palo napamet da posmatram stvari iz muskog ugla da da razmisljam koju bih zensku iz moje okoline opalila....ima ih nekoliko.
 
Ja se uvek pitam da li sam sexy i pozeljna... :?
I onda vidim da takva jesam samo kad se tako osecam, kad sam u tom fazonu, kad sam lepo raspolozena, ono... 8)

Ali, kako izgledam uglavnom, neuredno, i mushkarasto, verovatno ne bih se kresnula. :|
 
Kresnuo bih samog sebe u mozak da vidim da li mi to pricinjava zaovoljstvo kao nekim drugim osobama koje pokusavaju....a za ostalo,pa verovatno se ne bih ni okrenuo za mnom :)
 
colle75:
Kresnuo bih samog sebe u mozak da vidim da li mi to pricinjava zaovoljstvo kao nekim drugim osobama koje pokusavaju....a za ostalo,pa verovatno se ne bih ni okrenuo za mnom :)
vidish kad razmislim davno nisam imala taj slucaj u realnosti , ako ne racunam trgovce i institucije koji oce da izmame nesto od mene i 4rum, verovatno samo ovima zadnjima to ponekad i uspe...
...poenta je pokazati im granice ;)
 
sinnkе:
...eto ti torbanja sebe.

Ja to radim drugacije i sa stilom. To je ono sto ti ne znas sta je. 8-)


seaofheartbreakwx7.jpg
 
Oduvek su me iritirale face kao što je moja. Tako da mislim da bih sebi bila neprivlačna. Ali, opet, ne znam, da sam muško, ko zna na šta bih ličila, pa mi ne bi smetalo..... nikad se ne zna :(
 

Back
Top