NAVLAKUSA

Imao sam ponuda ali sam ih odbijao na najpristojniji nacin bez primitivnog kurobecanja i fizickih nasrtaja na doticne. Kao sto ja mogu da pridjem lepoj zeni ne znajuci da je lez i budem odbijen tako i doticni ne zna moje sexualno opredeljenje. Cak sam par puta sa geyevima popio pice nakon njihovog neuspesnog starta uz zezanje i neku pricu.
 
snoshaj efendija:
Imao sam ponuda ali sam ih odbijao na najpristojniji nacin bez primitivnog kurobecanja i fizickih nasrtaja na doticne. Kao sto ja mogu da pridjem lepoj zeni ne znajuci da je lez i budem odbijen tako i doticni ne zna moje sexualno opredeljenje. Cak sam par puta sa geyevima popio pice nakon njihovog neuspesnog starta uz zezanje i neku pricu.

Poznanstvo počinje sa pićem i zezanjem.

p.s. ne znamo ni seksualne sklonosti kod žena a kamo li kod muškaraca
 
Pre jedno sedam-osam godina ja sam imao jedno neprijatno iskustvo u busu. Naime, vracao sam se iz skole(prvi ili drugi srednje, nisam siguran) i neki matori kepec (kazem kepec jer nije bio visi od 1,70) od 40-50 godina mi se svo vreme puta priblizavao ma koliko se ja odmakao. Inace, u busu nije bila guzva. Mislim, i dan danas sam siguran da to nije bilo slucajno, ili je hteo da me dzepari ili da me vata za dupe. Na kraju, sam ga dohvatio za jaknu i odgurnuo od sebe prodravsi se na njega vise se ni ne secam sta, samo da me ostali u busu cuju. A bogami i culi i videli, jer sam ga odgurnuo u voznji, mogao je da se slomi. Ali, secam se da je vec na sledecoj stanici izasao. Matori gejevski raspad :lol:
Nikada ni pre ni posle nisam imao slicna iskustva.
 
snoshaj efendija:
Imao sam ponuda ali sam ih odbijao na najpristojniji nacin bez primitivnog kurobecanja i fizickih nasrtaja na doticne. Kao sto ja mogu da pridjem lepoj zeni ne znajuci da je lez i budem odbijen tako i doticni ne zna moje sexualno opredeljenje. Cak sam par puta sa geyevima popio pice nakon njihovog neuspesnog starta uz zezanje i neku pricu.

konacno neko normalan
 

Back
Top