Zasto se nase zene manje trude u seksu

Ja se oko svega trudim da bi mi bilo bolje pa i u sexu. Trudila se na fakultetu, trudim se na poslu, trudim se oko psa, i zasto se ne bih trudila i u sexu oko sebe? Pa, ko ce da me spozna ako ne prvo ja, a to nikako necu uraditi na taj nacin sto cu samo lezati i gledati u plafon.

Najgore mi je ono:
"Jel dobro ovako?", "A ovako?", "Sta mislis sad?", "Da ubrzam?".... Ali, nije ni on kriv, kad riba nece sama da mu uzme ruku i povede ga............ Nije ni cudo sto mnogima nije lepo u bilo cemu, ne samo u sexu...

A, i sta te briga? Tebi lepo, njoj nije.
 
Dana2503:
Ja se oko svega trudim da bi mi bilo bolje pa i u sexu. Trudila se na fakultetu, trudim se na poslu, trudim se oko psa, i zasto se ne bih trudila i u sexu oko sebe? Pa, ko ce da me spozna ako ne prvo ja, a to nikako necu uraditi na taj nacin sto cu samo lezati i gledati u plafon.

Najgore mi je ono:
"Jel dobro ovako?", "A ovako?", "Sta mislis sad?", "Da ubrzam?".... Ali, nije ni on kriv, kad riba nece sama da mu uzme ruku i povede ga............ Nije ni cudo sto mnogima nije lepo u bilo cemu, ne samo u sexu...

A, i sta te briga? Tebi lepo, njoj nije.

A te koje gledaju u plafon one ne samo da se ne trude vec im i koncentracija manjka, bar nek zatvore oci kad nisu vrtiguzi.
 
sinnkе:
Da li je to zato sto ga ne vole ili ih mrzi?

Zene se tek posle treceg seksa umore kao mi posle prvog, pa mi nije jasno cemu toliko lezanje na ledjima ako im je dobro i ako vole sex, kako se iznenada ne dignu i silovito skoce na kitu i pokazu sta znaju?
Pa ne znam sta da ti kazem Sinke, kako si ih torbao tako ti uzvracaju. Treci put.,..sto je mnogo, mnogo je :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top