sve vise

timmy:
izgleda da je sve vec gotovo,dogovoreno i da nema vise potrebe da se "zamotava"......
opet je nasa politika pala na ispitu kao i sa CG itd da ne nabrajam........na zalost
da,bas izgleda da je gotovo.

ovi daljnji pregovori su samo...ye*e..lud zbunjenoga i nista vise.
 
PRIŠTINA - Njemačka očekuje da se status Kosova riješi najkasnije do 10. prosinca ove godine, izjavio je petak u Prištini njemački ministar obrane Franz-Josef Jung ističući kako podjela Kosova nikada nije bila niti će biti međunarodna opcija za Kosovo.
---------------------------------
jasno i glasno i nista u nekoj uvijenoj formi.

a onaj njemacki ambasador napomenu nesto i oko Vojvodine.
 
eh vojvodina......to su samo puste želje zapada......za sada
kod ovih naših političara se nikad nezna,ko zna sta se oni dogovaraju iza zatvorenih vrata
 
ode slovenija,pa hrvatska...pa makedonija...pa crna gora...pa kosovo samo što nije:)

e sad....možemo otvoriti kladionicu što je iduće: sandžak ili vojvodina;)

ja tipujem na sandžak;)
 
mu-ca74:
Mi bo-ho-snjaci cemo vra-ha-titi sandjak jer se zna da smo tamo po-ho-stojali pre ahmeba. Zahpravo i dalje smo mi bo-ho-snjaci na nivou je-he-docelijskih organizama.
evo ga ko rodjen za srpskog ambasadora na Kosovu,ako ovako nastavi vaziti slobodno se moze kretati ulicama Prishtine,
 
cash:
ode slovenija,pa hrvatska...pa makedonija...pa crna gora...pa kosovo samo što nije:)

e sad....možemo otvoriti kladionicu što je iduće: sandžak ili vojvodina;)

ja tipujem na sandžak;)

Ja tipujem prvo na otcepljenje Republike Srpske,a zatim vi ''Bosnjaci'' lepo mozete u Tursku,Pakistan,Avganistan,Iran,u Egipat da napravite koju piramidu ili u Irak.
 
cash:
ode slovenija,pa hrvatska...pa makedonija...pa crna gora...pa kosovo samo što nije:)

e sad....možemo otvoriti kladionicu što je iduće: sandžak ili vojvodina;)

ja tipujem na sandžak;)

Gotovino, ustašo, ti si najbolji dokaz provincijalnog mentaliteta hrvatskog naroda! 15 godina od sticanja neovisnosti, a sva tri oka su ti uprta u Srbiju, jer, očigledno, samostalnost vam nije prirodna osobina! Pripojite se vi lepo Sloveniji, ako već toliko žudite za stranom silom koja će vama vladati!

PS: Isto bi se moglo reći i dži-mu41, sa malim ispravkama u terminologiji.
 
mu-ca74:
Allahu ekber! Hvala brahte ca-mu sto ovim kaurima pre-her-nosis pra-ha-vo sta-ha-nje stva-ha-ri. Prehuzecemo po-hosle mi bo-ho-snjaci te-he-ritorije koje nam pri-hipadaju vec 800 mihliona godina.

Bivši brate Srbine, vas su osvajali Turci a ne Al kaida.

Stoga možete liberlniji islam da sprovodite
 
cash:
ode slovenija,pa hrvatska...pa makedonija...pa crna gora...pa kosovo samo što nije:)

e sad....možemo otvoriti kladionicu što je iduće: sandžak ili vojvodina;)

ja tipujem na sandžak;)


zar nije poslije 1389 citava Srbija otisla pa smo jos uvjek tu i samo da se ne zajebasmo 1918 zaokruzili bi srpsku teeritoriju? ;-)
 

Back
Top