Atletico Madrid

Lepo je bilo protiv vojvodina. Vosa je cak i uspela da da gol i da napada :D za razliku od ovih nasih bunkerasa protiv rangersa. ma kakvi protiv rangersa, kad god igraju igraju bez napadaca :D
GOtivim klub, posebno forlana i garsiju.
 
mislim da ce oni ponovo da se rode kad je tores otisao, negde sam sluao jednog sportskog novinara koji rece... doba je tores igrac, ali toliki novac za njega sto je liverpul dao je ludost, s obzirom na broj postignutih golova i igre, i tu se slazem, mislim da su se resili balasta i sad su konkretnija ekipa!
 
upravo to, mnogi ovde igraju menadzer pa po tome donose sud, treba pogledati malo njegove igre prosle sezone... nije to nista spec. po meni ziga je za njega tata a bio je debitant i imao za klasu slabiju ekipu!
 
Brate,pauzirao je nekoliko meseci zbog povrede,treba mu vremena. Zato je tu Aguero MR. Bozija Ruka 2. :)
Na pocetku prosle sezone Maxi je igrao kao zmaj i onda povreda. ******.
Ali ko je gledao Atletiko,posebno na Kalderonu kada igraju...pa to je pichvajz! Svasta od njih mozes da ocekujes. Ali bukvalno svasta.
 
Maxi je car. Ali....... Jedan je MILINKO PANTIC jedan je MILINKO PANTIC! MILIIIINKOOOO PAANTIC!!!!!!!! JEDAN JE MILINKOO PAANTIIC!! On je BOG!!! Jedini fudbaler na svetu kome je klub jos dok je bio aktivan ispred stadiona postavio figuru od bronze u prirodnoj velicini.
 
Rejes na pozajmici u Benfiki
Zvaničnici Benfike saopštili su da su na jednogodišnju pozajmicu doveli napadača Hozea Antonija Rejesa iz madridskog Atletika.


Tim iz Lisabona potvrdio je da je otkupio četvrtinu Rejesovog ugovora sa Atletikom za sumu od 2,65 miliona evra. Rejes je četvrto pojačanje Benfike u ovom prelaznom roku, a pre njega u klub su došli Pablo Aimar, Havijer Balboa i Karlos Martins.

Pre Atletika, Rejes je igrao za londonski Arsenal i Real iz Madrida, a sa oba tima osvojio je titule nacionalnog prvaka u Engleskoj i Španiji.
 
Maxi je car. Ali....... Jedan je MILINKO PANTIC jedan je MILINKO PANTIC! MILIIIINKOOOO PAANTIC!!!!!!!! JEDAN JE MILINKOO PAANTIIC!! On je BOG!!! Jedini fudbaler na svetu kome je klub jos dok je bio aktivan ispred stadiona postavio figuru od bronze u prirodnoj velicini.

ma nema bolji koji je igrao u španiji od srba,ljudi ne možete da zamislite koji je on tamo bog
 
znate li vi da jedna žena u invalidskim kolicima dolazi na svaku atletikovu utakmicu kod kuće i to prelazi čak 150 km.Onda lepo stavi buket cveća kod korner zastavice u čast Milinka Pantića i to posle toliko godina a prošlo je punih 12 godina
 

Back
Top