Gde su vam misli kada se seksate?.......

углавном ...
'пооооооглееееедааааааајдееееееееее маааааааааааалаааааааааа моооојаааааааааааа, мала моја, мала моја
пооооооглееееедааааааајдееееееееее маааааааааааалаааааааааа моооојаааааааааааа' ... да не дужим ...
 
Fang:
O cemu obicno razmisljate dok se seksate....jel se pitate sta sad trebam,joj zelm da on/ona to malo drugacije ili se prepustate i o nicemu ne razmisljate.....
Posto patim od izvesne vrste poremecaja, misli su mi nikada ili vrlo, ali vrlo retko usresredjene na ono sto radim, ili su pak, previse usresredjene.
Ne zna se sta je gore.
Ali, ako je dobar, ali bas dobar sex, ili je sa osobom koja mi se mnogo svidja, u koju sam zaljubljena itd, onda umem da se prepustim i uzivam. :)
 
Fang:
O cemu obicno razmisljate dok se seksate....jel se pitate sta sad trebam,joj zelm da on/ona to malo drugacije ili se prepustate i o nicemu ne razmisljate.....

Rekao sam u jednoj svezoj temi, prevazisao sam razmisljanje jer imam dovoljno iskustva da mi nije potrebno da razmisljam sta bi ona i kako bi ona. To se oseca ako ne na pocetku onda nakon pola sata, sat sexa. Sto se tice sexa kao sexa nije potrebno ono cuveno 'upoznavanje partnera' osim ako ga nisi pokupio na ulici. Rekao sam vec, sex pocinje mnogo pre kreveta a krevet je samo zavrsnica.
 

Back
Top