она је проклета ...

W.A.S.P.

Poznat
Poruka
9.005
ео блонди

Е овако ... ако неку особу на коју сте бацили очи бије лош глас ... типа да је фуфица, триперуша и тако то, ил у случају контра полова да је лик неки који појебе и одјебе, да ли сте то спремни да опростите и колико сте спремни да трпите ???
 
Ne razumem ti temu. :|

Mislim, ako je to radio pre mene-manje ce mi smetati, jer ne volim takve likove, (muske, zenske, nebitno, ne volim odjebavanja bilo koga) ali ce mi ipak smetati, tj. nece mi se mozda ni svidjati.

A ako to uradi meni-naravno da ce mi vise smetati, i mislim, nema sta da trpim, uradice to jednom.
 
W.A.S.P.:
Е овако ... ако неку особу на коју сте бацили очи бије лош глас ... типа да је фуфица, триперуша и тако то
Jedna takva mi je bila najbolja.Druge skoro da nisu mogle da se porede sa njom.
Bila (i ostala) pametna, znala šta hoće, interesantna u svakoj situaciji,znala da
me nasmeje, da učini da se osećam dobro, dobra u krevetu...I tako.
Imala i mana ali to što se pričalo o njoj bilo delimično istina,jest' bila
promiskuitetna ali ja nemam neki usađen sistem vrednosti koji mi govori
da je promisk. loša stvar...
P.S. Ne generalizujem da su fufice bolje-najbolje, već samo da je kod mene bio
takav slučaj.
P.P.S. Stvarno je bila naj lik, nije me prevarila niti ja nju, a mogu vam
reći da su mi drugari bili mnogo ljubomorni kad su je upoznali.
 
W.A.S.P.:
ео блонди

Е овако ... ако неку особу на коју сте бацили очи бије лош глас ... типа да је фуфица, триперуша и тако то, ил у случају контра полова да је лик неки који појебе и одјебе, да ли сте то спремни да опростите и колико сте спремни да трпите ???
Ha,pa jel ti bacas oci na fufice,triperuse i tako to? :-D :-D Ako je tako ti si moj idol,i nemoj sad da kazes da ces i fakultet da zavrsis.... :lol: :lol:
 
Prokleta je zenaa ta...zenaa ta, zenaa ta....
leukz_nl_bewegende_emoticons_3d_102.gif
 

Back
Top