FANCY MAJICE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

nanuska

Zainteresovan član
Poruka
212
Zdravo celom zenskom svetu! Ja sam zaludjena majicicama i postala sam pravi kolekcionar. Stvar je postala jos gora (ili ozbiljnija!?) kada sam pocela sama da
stampam i dizajniram majice.Cak sam imala i izlozbu, sada u avgustu. Zanima me
misljenje zenskog sveta o majicama (mada pretpostavljam...) i kakve bi majice
nosile... Meni je super. Treba mi na pr. braon majica i to hocu tigrasto ili neke
cvetice, ili mi treba neka vesela majica...ja osmislim i odstampam sebi. Pa eto,
ko ima vremena neka malo pise. Moze i pp. Radim i po porudzbini...
 
nanuska:
a za modelsicu mooram komentar. Ne sudi o onome sto jos nisi videla.
sramota, a ja ne znam da prikacim sliku na forum. sramota...

Ne sudim, ali to je kao Avon kozmetika, ti ces da nudis i da nudis i da nudis svima i onda ce neko i da kupi, da ti ucini uslugu a i zato sto ne moze da proseta po gradu, i da vidi mnogo lepih majcica, odnosno kozmetike mnogo vise i lepse nego u Avon katalogu.
 
Stampam preko transfer papira, koristim boje za textil, sljokice, razne konce,....sta god hoces.
Naravno, posto sam po zanimanju graficki dizajner onda kombinujem sa kompjuterom. A sad posto
poolako prolazi vreme za majice razmisljam o bluzicama...
Gde si h77?
 
e, drage moje, ovo je tek pocetak. Za sada radim po porudzbini. A ja volim pa volim da nosim nesto sto sama napravim. Gusim se kad vidim sve isto po gradu i tako je to pocelo... P.S. ko zna kako da prikacim sliku na forum. Bas glupo sto to nisam provalila do sada...ali nisam se kacila..pa evo oko dve i po godine..zna h77
 
Ali ja ti bas pisem da sad ima 1000 razlicitih majci i niko nije isti, samo su slicne neke devojke ali to je stvar njihovog izbora, zele da lice jedna nadrugu, pitaju jedna drugu pred izlazak sta ce da obuku pa obuku isto.
 
Dobro, svako ima svoju logiku. Ja obozavam modu zato se i bavim ovim podjednako kao i grafickim dizajnom i na srecu sam to uspela da sjedinim i iskoristim vrlo korisno. Mene je samo zanimalo, i dalje me zanima, sta to devojke i zene vole da nose, sta bi nosile. Svako ponekad kaze da bi nesto rado kupio kada bi nasao, a toga nikako nema. A zanima me i ako ima neka osoba iz Beograda koju zanimaju slicne stvari. Na izlozbi na kojom sam izlagala majice bilo je puno mladih modnih kreatora, ali mogu ti reci, jos mi je bolje posle toga. To sto oni prave nikako nije za ulicu, a ja volim modu koja je nosiva..bla, bla...A gresis ako mislis da ima 1000 razlicitih majica, ima ih 1000000000 a niko ne kaze da ih ne moze biti jos
 
znaci prelazimo na bluzice i salove, moze? Imam ideja za sivenje ali nemam vremena (citaj-para) pa kupujem majice bez ikakvih aplikacija i onda dodajem sljokice, srebrnu boju.. mogu da vam posaljem jednu sliku za "uz farmerke"
 
detektor lazi:
Nanuska trazis ideje za stampanje ili modele?
nadam se da cu jednog dana traziti i modele, za sada radim sve sama i mogu ti reci da su reakcije veoma pozitivne i daju mi jos vise snage. Tim pre sto te boje koje koristim mogu primeniti na bilo koji odevni predmet, a mogu i da pokrijem neke fleke na omiljenim stvarima. eto ideje
 
sramote moje, kao sto rekoh, ne znam da prikacim sliku, a nesto nemam
vremena da isprobavam. da li neko zna kako da to odradim? Mogu samo da ti
kazem da su majice veoma "girly" sto bi rekli.
 
Pa kad oces da odgovoris na temu.....imas ispod dodatne opcije....pa klikni sredite priloge....onda Browse....nadji sliku na kompu....i klikni Slanje.....kad stavis sve slicice klikni Zatvori prozor i onda posaljes poruku....

To j eto...valjda sam bila jasna... :confused: :D ;)

P.s. a moze i na 2 nacin...mrsko mi da pisem...napisala je Coki sigurno... ;)
 
evo radim na tome, kao uspela sam a slike neeema. bice do sutra nadam se. sta da ti kazem, majice su bas dobre i fancy, bas sam skromnaaaa. ali sta cu, meni se mnogo svidjaju. Pih, kako da sad kopiram link ovdeeeee
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top