Half Life?

Protektor

Aktivan član
Poruka
1.121
Možda tema nije za izlaganje ali ću ipak pitati sledeće:
Nisam neki gejmer i ne pratim toliko izlazak nekih naslova ali sam nabavio Half Life 2 posle koliko vremena.Imam problem oko instalacije.Traži mi da instaliram neki "Steam" i ja to uradim i automatski krene instalacija unutar tog foldera.To traje i onda mi odjednom pokazuje neku grešku.Nije mi jasno o čemu je reč?Pomozite.
 
Bate, ne treba ti steam da bi igrao hl2! E da ne otvaram novu temu, u half life 1 iam problem. pratio sam walkthrough kod prvog cudovista zelene je boje, ima tri glave koje kljucaju i reaguju na zvuk. tu sam aktivirao generator i sve sto pise u walkthrough i treba da pritisnem dugme za fire test il tako nesto al kad pritisnem dugme, cuje se zvuk "odbijanja" kao da ne mogu da pritisnem dugme. jel nekom ovo poznato? Pomozite mi
 
Probaj da otiđeš u my computer pa open na cd od HL-a ne autopaly i nađi setup od HL-a.Neznam da li će ti se hteti instalirati bez Steam-a ali vredi probati.
Ovo je slučaj ako imaš pirata a ako imaš original 100% neće raditi bez steam-a.
 
lol Half Life 1..... Nisam ga ni proshao poshto je grafika gadna do bola...... Sad skidam Half Life 1: Source ( isti gameplay samo je grafika radjena na Source-ovom engineu i ista je kao na HL2 ili Counter Strike Source )
@ Protektor
Skokni do obliznjeg pirata i "kupi" ( za 100 din :) ) drugu instalaciju tako cesh najlakshe reshiti muke....
 
grafika grozna ? eh... grafika je super u odnosu na zahtevnost u to vreme. Po meni hl1 bolji od hl2, stvar ukusa naravno, ali je bolji utisak ostavio kec ;) episode 2 je iznad svega, mada me malo smorila monotonst u pocetku.
 
nema veze sto je pirat..ko je pa ovde kupio original :) instaliraj i steam...kad se sve instalira, nadjes ikonicu hl.exe u c:/sierra il kako vec, i to je to.. ne znam sta moze da bude problem :) Ja imam na 3 cd-a, zipovanu, samo raspakujem nekolko foldera..
 

Back
Top