StarCraft2?

Protektor

Aktivan član
Poruka
1.121
Ljudi,videset li screensots za nastavak ove legendarne strategije?Šta mislite na šta li će da liči?Hoće li opravdati čekanja fanova?
Kakva su vaša iskustva sa prvim delom i ekspanzijom?Ja sam ih igrao nebrojano puta i mislim da ću ponovo dok ne izadje drugi deo.
 
hell, it's about time :D
kako je dobar trailer

malo mi se ne svidja sto se sve zivo sljasti :lol:
nekako sam naviko na klasican starcraft

bas me zanima kako ce da urade zergove
 
Ma jeste!Sve nekako šljašti.To je najveća Blizzardova greška u poslednjih godina.Sve je počelo od WarCrafta3.je4dinice izgledaju previše nabudženo.Nema one juednostavnosti koja je krasila StarCraft.Nadam se da neće ni biti blizu WC3.
Što se Zergova tiče još pre nekoliko godina sam video na Blizzardovom sajtu kako će uraditi jedinice po principu engine-a WC3 i video sam kako će otprilike izgledati Zergovi.Ako bude tako neće skoro ništa izgubiti na izgledu a delovaće mnogo bolje.
Ipak,samo se nadam da ne bude prenašminkana igra.
 
Neka sljasti manje ili vise, ali uvek ce to sve da ide glatko i na starom kompu. Ako je to mogao StarCraft, moci ce i dvojka :D
A ko ima jaci komp moci ce da popali sve detalje i rezolucije i da radi sta hoce :lol:
 
Ја сам гледао неки трејлер, биће исто као тибериум ворс и свака расе ће имати по 2 или 3 нове јединице ...
 
И ја више волим старе стратегије ... типа брод вор, шогун тотал вор (и сви наставци) ... суден страјк ...
 
Jedva chekam da je igram ali imam i nekoliko zamerki :
1.Nove jedinice su neizbalansirane 10 helikoptera izbiju oko 50-ak marinaca
2.Ima mnogo vishe novih jedinica po mom ukusu
3.Trebali su same da izmene grafiku , stave rotaciju kamere i gotovo ali cu je igram bez obzira na sve jer kec i sada **** kevu
 
Slažem se za ljudima koji misle da su stare igre mnogo bolje od novih.Ove nove me iznerviraju koliko im je "dobra" igrivost.Ipak,Blizzard je poznat po tome što ume da sastavi dobru priču u igri i barem tako navede igrača da ide dalje.S druge srane,totalno će me razočarati ako bude i malo ličila na War Craft3 po grafici.Mnogo šarenila,rotirajuća kamera,efekti na sve strane...da dobiješ epilepsiju, bem ti živac!
 

Back
Top