Sta mislite o volunteer-u?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Да крши правилник Форума!
Прочитај правилник!

Оригинал поставио volunteer
Kakva budaletina od coveka...ovo je toliko smesno da je zalosno...Gde su mu braca rusofili da ga povade iz ove bede,ipak je ovo ispod nivoa primitivnosti,blago majci koja ga je rodila!
A ovaj jomini je stvarno g**** antisrpsko!

Е овај добровољац је егоцентрик који воли да су му теме у врху, погледај како "оживљава" ону тему "Србија за 10 година"... на сваких 6 сати убаци пост!
Не пецајте се!!!
 
Nije lose, al tema je za
closed.png
 
Е овај добровољац је егоцентрик који воли да су му теме у врху, погледај како "оживљава" ону тему "Србија за 10 година"... на сваких 6 сати убаци пост!
Не пецајте се!!!
 
KoscheiBesmertnii:
Е овај добровољац је егоцентрик који воли да су му теме у врху, погледај како "оживљава" ону тему "Србија за 10 година"... на сваких 6 сати убаци пост!
Не пецајте се!!!
Kosche ti si kao neki simpatican dekica kome kita viri iz guze,stvarno me uvek nasmejes! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 
Registra:
Dobro je, Kyo te ja predjoh 1000, jedva doduše,ali broji se... inače ne bi sa mnom razgovarao.

Kyo, nije važan kvantitet. :lol:

gle

ja sam rekao da o forumašima s manje od 1000 postova nemam nikakvo mišljenje

dakle ni loše ali ni dobro

u prvih 1000 postova se dokazuješ u početku možda i malo glumiš, pa par puta isprovociran pokažeš pravo lice pa
frustrirane osobe izbace svoje frustracije
itd itd
mnogi i odustanu ni ne dođu do tog broja


a najčešće se radi o klonovima kojima netko želi postati "faca" i superiorniji na forumu sa lažnim izmišljenim backgroundom

koliko god to bilo jadno i patetično to je realnost

zašto primjerice ja ne otvaram nove naloge da bi sebe "ojačao" na ovom forumu

ZATO jER NISAM JADAN KO NEKI OVDJE

(ovo nije išlo tebe Registra, već one, a oni dobro znaju ko su)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top