EROTIKA-SEX

hahaha!sta hoces da kazes da nisu vatrene???Imao sam dosta devojaka,ali jedna jarica me je raspametila nacisto :shock: ona je tako odlicna,vatrena,mmmmmmmm eroticna,ispod stene zari vulkan,veruj mi :wink: rodjena je 13 januara
 
milos car:
hahaha!sta hoces da kazes da nisu vatrene???Imao sam dosta devojaka,ali jedna jarica me je raspametila nacisto :shock: ona je tako odlicna,vatrena,mmmmmmmm eroticna,ispod stene zari vulkan,veruj mi :wink: rodjena je 13 januara

OK, verujem ti na reč, ali meni moje drugarice jarice deluju potpuno drugačije. Biće da se dobro maskiraju. Hm...

Ja ne dadoh svoj glas- bikovi.
 
pa ne znam za tvoje drugarice :? ali ona ima masku koja je cii tako cednom i slatkom,a kad skines tu masku vatraaaaaaaaaaa,ne mogu je ugasiti :lol:
 
milos car:
jarice ubedljivoooooooooooooooooooo VATRENE SU

Jarcevi zene jesu ekstra vatrene! Pogotovo posle tridesete... tako da je Milos potpuno u pravu. Astroloski, Jarac ma koliko hladan i uzdrzan, ma koliko bio operisan od emocije i sl, on je pre svega, znak ZIVOTINJE!

I zapamtite, da nema vece zivotinje od Jarca... zivotinje u smislu nagona, onog pravog, istinskog, animalnog...

Nemojte mi samo dopisivati, "sta je sa Lavovima i sl"... jesu i oni zivotinje, ali i veliki pozeri kojima je bitnije da kada se skidaju dodje do izrazaja marka njihovih bokserica i sl...

Zivotinja, koja se ne stidi svog znoja, koze, mirisa, je Jarac.

Vodolije su fascinantno NEgadljiv znak, pa za one kojima erotika-sex znaci eksperimentisanje , mogu Vodolije delovati ubedljivo najbiolje!

Zene rodjene u znaku Strelca su operisane od bilo kakve malogradjanstine, i sa njima je lako, lako se daju - podatne su i pohotne, one su otvorene i prijateljski nastrojene prema sexu, sa njima je moguc dogovor, sex napolju, u kolima, bilo gde, pod vedrim nebom, bez opasnosti da ce vas posle smarati i juriti, pretiti samoubistvom i sl... osim toga u braku su najvernije! One su "lafovi" i nikada nece izdati svog muskarca.

i tako dalje... svaki znak ima nesto, ali u onom animalnom smislu, potpuno se (kao astrolog) slazem sa Milosem.
 
Sto se erotike tice tu vode ribe,ovcice,kravice,jarice tu i tamo.Naj promiskuitetniji znak je skorpija jer im nije bitan kvalitet vec kvantitet- recke.Naj nezniji je rak sto se muskih tice,muske skorpije su grube tj.oni to smatraju strascu,naj nezainteresovaniji za seks je vaga,blizanac,jarac,devica.
 
alexandra011:
milos car:
jarice ubedljivoooooooooooooooooooo VATRENE SU

Jarcevi zene jesu ekstra vatrene! Pogotovo posle tridesete... tako da je Milos potpuno u pravu. Astroloski, Jarac ma koliko hladan i uzdrzan, ma koliko bio operisan od emocije i sl, on je pre svega, znak ZIVOTINJE!

I zapamtite, da nema vece zivotinje od Jarca... zivotinje u smislu nagona, onog pravog, istinskog, animalnog...

Nemojte mi samo dopisivati, "sta je sa Lavovima i sl"... jesu i oni zivotinje, ali i veliki pozeri kojima je bitnije da kada se skidaju dodje do izrazaja marka njihovih bokserica i sl...

Zivotinja, koja se ne stidi svog znoja, koze, mirisa, je Jarac.

Vodolije su fascinantno NEgadljiv znak, pa za one kojima erotika-sex znaci eksperimentisanje , mogu Vodolije delovati ubedljivo najbiolje!

Zene rodjene u znaku Strelca su operisane od bilo kakve malogradjanstine, i sa njima je lako, lako se daju - podatne su i pohotne, one su otvorene i prijateljski nastrojene prema sexu, sa njima je moguc dogovor, sex napolju, u kolima, bilo gde, pod vedrim nebom, bez opasnosti da ce vas posle smarati i juriti, pretiti samoubistvom i sl... osim toga u braku su najvernije! One su "lafovi" i nikada nece izdati svog muskarca.

i tako dalje... svaki znak ima nesto, ali u onom animalnom smislu, potpuno se (kao astrolog) slazem sa Milosem.
E,i ti i Milos ste najbolji!Hvala za ove divne reci na racun jarica :lol:
 
alexandra011:
milos car:
jarice ubedljivoooooooooooooooooooo VATRENE SU

Jarcevi zene jesu ekstra vatrene! Pogotovo posle tridesete... tako da je Milos potpuno u pravu. Astroloski, Jarac ma koliko hladan i uzdrzan, ma koliko bio operisan od emocije i sl, on je pre svega, znak ZIVOTINJE!

I zapamtite, da nema vece zivotinje od Jarca... zivotinje u smislu nagona, onog pravog, istinskog, animalnog...

Nemojte mi samo dopisivati, "sta je sa Lavovima i sl"... jesu i oni zivotinje, ali i veliki pozeri kojima je bitnije da kada se skidaju dodje do izrazaja marka njihovih bokserica i sl...

Zivotinja, koja se ne stidi svog znoja, koze, mirisa, je Jarac.

Vodolije su fascinantno NEgadljiv znak, pa za one kojima erotika-sex znaci eksperimentisanje , mogu Vodolije delovati ubedljivo najbiolje!

Zene rodjene u znaku Strelca su operisane od bilo kakve malogradjanstine, i sa njima je lako, lako se daju - podatne su i pohotne, one su otvorene i prijateljski nastrojene prema sexu, sa njima je moguc dogovor, sex napolju, u kolima, bilo gde, pod vedrim nebom, bez opasnosti da ce vas posle smarati i juriti, pretiti samoubistvom i sl... osim toga u braku su najvernije! One su "lafovi" i nikada nece izdati svog muskarca.

i tako dalje... svaki znak ima nesto, ali u onom animalnom smislu, potpuno se (kao astrolog) slazem sa Milosem.
Aleksandra,napokon da otkrijes PRAVU PRIRODU JARICA!!!
 
Moj moto je od svega po malo.Tako da sam sve znakove isprobala.Ipak Ovan muskarac je nesto spektakularno.Malo hladan pa vruc,odsutan pa opet toliko blizu da mi misli cita,Uzima sve daje sve,ali uvek ima jos,Specificno gradjeni ali nikada neskladno.Neznam osecam muskarca ovna na ulici po pogledu po hodu izbija volja i snaga iz njega.Volim ih inace ja sam skorpija.Nazalost ovnovi i skorpije se vole ili mrze sredine nema.
 
Vidim vodi se polemika - polemici nema mesta jer su zene Vodolije ono pravo,uvek nove,uvek spremne,uvek cedne a u isti mah vatrene do bola.Vodolije definitivno.
 

Back
Top