Musko - zensko - razlike

Zefirra

Iskusan
Poruka
6.123
Dobro , primetna je jasna razlika u svemu...pomalo. Prilicno je jasno i zasto je tako , jel.
Ali bih volela eto muski da mi kazu , zasto tako?
Zasto ljubav shvatate tako racionalno , zasto cenite vrlo visoko i sex bez ljubavi , zasto se plashite ispoljavanja emocija , i zasto se plashite tj. tesko vezujete?

Naravno nije ovo sve tipicno za svakog , i nije samo za muskarce.

Ali ako ste se prepoznali u necemu...
 
Zasto ljubav shvatate tako racionalno , zasto cenite vrlo visoko i sex bez ljubavi , zasto se plashite ispoljavanja emocija , i zasto se plashite tj. tesko vezujete?
с љубављу сам раскрстио
не плашим се испољавања својих емоција, други се плаше
што би се везивао ?
 
Svi smo u zivotu bar jednom bili zaebani. Razlika je u tome sto muskarci ne dozvoljavaju da im se to vise puta ponovi (retko), kao devojke, jer su one emotivnije. I nije u pitanju strah od vezivanja, nego oprez pracen delimicnom ravnodusnoscu. A dobar seks bez ljubavi necu ni da komentarisem. Sreca, sreca, radost!!! :D
 
Grimizni_ratnik:
Svi smo u zivotu bar jednom bili zaebani. Razlika je u tome sto muskarci ne dozvoljavaju da im se to vise puta ponovi (retko), kao devojke, jer su one emotivnije. I nije u pitanju strah od vezivanja, nego oprez pracen delimicnom ravnodusnoscu. A dobar seks bez ljubavi necu ni da komentarisem. Sreca, sreca, radost!!! :D
Bar jedan iskren odgovor...:) i to je nesto , svaka cast
 
Zefirra:
Dobro , primetna je jasna razlika u svemu. Prilicno je jasno i zasto je tako , jel.
Ali bih volela eto muski da mi kazu , zasto tako?
Zasto ljubav shvatate tako racionalno , zasto cenite vrlo visoko i sex bez ljubavi , zasto se plashite ispoljavanja emocija , i zasto se plashite tj. tesko vezujete?

Naravno nije ovo sve tipicno za svakog , i nije samo za muskarce.

Ali ako ste se prepoznali u necemu...
Zato što su po pitanju ljubavi i sexa pet puta pametniji od zena.....Ne razlazu na molekule svaki aspekt prvog sastanka...
Sex je za njih...dobar...loš..i sjajan...
Zene se dele na lepe...i one sa dobro dušom (čitaj ruzne)....
I imaju savršenu...ali savršenu...osobinu....da nakon sexa....ćute....
 
ludopileglodjekosku:
Zato što su po pitanju ljubavi i sexa pet puta pametniji od zena.....Ne razlazu na molekule svaki aspekt prvog sastanka...
Sex je za njih...dobar...loš..i sjajan...
Zene se dele na lepe...i one sa dobro dušom (čitaj ruzne)....
I imaju savršenu...ali savršenu...osobinu....da nakon sexa....ćute....


Kako su pametniji, po kojim kriterijima?????
 
**** te W.A.S.P. shta ti je ono, keve ti? http://www.myspace.com/antiantifasrbija Shalish se jel da?
9.gif
 
evo, ja prvi ne shvatam ljubav racionalno... ne shvatam je uopste... a ni ne znam sta znaci to 'racionalno'... ja sam jedan od onih koji se ne libi da kaze devojci da je voli... cak i dok sa drugarima gleda fudbal... i da uradim slicne stvari... to, sta ce ti drugari misliti o meni zbog toga, uopste mi nije bitno... bitnija mi je ona i da joj ulepsam dan... i ne cenim seks zarad njega samog... od onih sam koji znaju da kazu nekoj devojci ne... znam, znam... zvuci glupo... al' dok nema emocija, nema ni dobrog seksa... ko kaze drugacije, laze... (ovo je bilo za one neiskusnije... :)) mislim... cika Roki mi je rek'o jednom.. dok smo sedeli pod njegovim satorom, posle vasara... kaze: rile legendo, svaku mozes da imas... svako od nas... al' nije u tome stvar... ne mozes svaku da volis... niti bilo koja moze tebe da voli... i, kad jednom nadjes to, ne daj da se pokvari... jer se, na kraju, jedino to racuna... sve ostalo je nebitno...
 
Jesmo razliciti ali ima dosta i stereotipa. Sve zavisi od osobe.
Poznajem i emotivne muskarce i hladne i bezosecajne zene.
Zasto cenimo i sex bez emocija? Zasto tesko ispoljavamo osecanja? Zasto se tesko vezujemo?
Cista biologija, instinkti, ako hoces i evolucija bar po meni. Da bi obezbedio produzenje vrste muskarac zeli da oplodi sto veci broj zena za koje podsvesno procenjuje da su genetski zdrave.

Nece svaki odnos rezultirati trudnocom i nece svaka rodjena beba preziveti dovoljno dugo da stvori sopstveno potomstvo. Ispoljavanje osecanja je bilo lose za lovca i ratnika i krajnje nepozeljno. Ko je hteo da prezivi nije smeo da ima slabosti i samilosti. U prirodi muskarca nije da se vezuje za jednu zenu, zbog onoga sto gore opisah. U vasoj prirodi je pak da uz sebe zadrzite sposobnog, snaznog muskarca koji ce vas stititi i omoguciti da podignete potomstvo.

Znam da zvuci jako grubo i znam da ce mnogi sad da skoche i kazu kako mi nismo zivotinje, ali ovo objasnjenje nisam ja izmislio i ko hoce malo da se udubi u musko zenske odnose videce da i danas ovi sabloni postoje samo u drugacijoj formi i naravno uz zensku emancipaciju koja je mnoge stvari bitno promenila.

Sex bez emocija nam nije problem jer to shvatmo kao zadovoljenje potrebe sa kojom emocije nemaju mnogo veze. Plasimo se ispoljavanja emocija jer smo vaspitavani da budemo cvrsti, da ne placemo i ne zalimo se a i zato sto kad ih ispoljimo prema zeni to cesto biva shvaceno kao slabost posle cega postajete drugacije. Da ne pominjem cuveno musko ispoljavanje "emocija" na prvom sastanku, prerano, premnogo i precesto, od cega je i meni muka a kamo li zenama :). Dakle ili ne umemo da ih ispoljimo ili se plasimo da ne ispadnemo slabi ili ih ispoljimo na pogresan nacin i u pogresnoj kolicini.

Mogu da postavim i kontra pitanje. Zasto vas zene ne privlace slabi, nezni, niski, smotani muskarci-plachipichke bez stava. Zar i to nije dobrim delom cista biologija? Zar niste "programirane" da od muskarca ocekujete potpuno drugacije osobine od ovih sto ih navedoh?
 

Back
Top