Срце само једном воли

W.A.S.P.

Poznat
Poruka
9.005
ја мислим да сам већ једном поставио ову тему ал не могу да је нађем преко оног срча тако да ево

'срце само једном воли, љубав само једном сја, у души само једном гори, исти сан се двапут не сања'


инспирисано мамином темом ... а и неким синоћним догађајима и сазнањима ...

Шта ви мислите, има ли истине у овом цитату ??? Ја мислим да има ... (нећу да давим, ко зна зашто мислим овако - зна )
 
W.A.S.P.:
ја мислим да сам већ једном поставио ову тему ал не могу да је нађем преко оног срча тако да ево

'срце само једном воли, љубав само једном сја, у души само једном гори, исти сан се двапут не сања'


инспирисано мамином темом ... а и неким синоћним догађајима и сазнањима ...

Шта ви мислите, има ли истине у овом цитату ??? Ја мислим да има ... (нећу да давим, ко зна зашто мислим овако - зна )

Ima istine :D
 
W.A.S.P.:

'срце само једном воли, љубав само једном сја, у души само једном гори, исти сан се двапут не сања'

Шта ви мислите, има ли истине у овом цитату ???
Ne, mislim da nema istine.
Svaka ljubav je posebna, svaka sija na svoj, poseban način, i svaki put u duši ponovo gori (ah romantika :roll: :lol: )
Naravno, ne mislim na kratke i brzoprolazne veze. :wink:
 
Ne mora uvek biti istina....
Pravi/prava je onaj/ona koji/a te razume, zeli ti dobro, podrzava te... Ako nadjesh takvu osobu, srecan si... Chesto se greshi... chesto dajemo sve osobama koje ne zasluzuju... josh cete videti, to su samo sitni problemi... u zivotu sve nas cheka mnogo gorih situacija, a nama se chini uvek da gore ne moze biti....
Ali je bitno nikada se ne predavati i ochajavati.... Nikada! Ako istrajesh, bicesh srecan/srecna, ako padnesh i ne uspesh da odrzish korak sa svime chime te zivot lomi... necesh nikada uspeti...
To vazi i za ljubav i za sve moguce situacije....




Shta mi je? Shta filozofiram? Odoh da radim....
 
Istina,ko je doziveo-znace.Ne kazem da covek ne moze voleti vise puta u zivotu,nikako to,ali ako si imao jednu pravu,veliku i iskrenu ljubav,sve ostale se porede sa njom.Bile one losije,iste ili cak i bolje uvek ostaje taj etalon koji cemo stavljati uz neku novu ljubav...a samo secanje na nju vec govori da je to nesto sto je ostavilo neizbrisiv trag u nasim srcima.Tako da u ovom citatu 'срце само једном воли, љубав само једном сја, у души само једном гори, исти сан се двапут не сања` ima istine,ili je bar covek,na svoj pesnicki nacin, to hteo da nam kaze...
 
W.A.S.P.:
ја мислим да сам већ једном поставио ову тему ал не могу да је нађем преко оног срча тако да ево

'срце само једном воли, љубав само једном сја, у души само једном гори, исти сан се двапут не сања'


инспирисано мамином темом ... а и неким синоћним догађајима и сазнањима ...

Шта ви мислите, има ли истине у овом цитату ??? Ја мислим да има ... (нећу да давим, ко зна зашто мислим овако - зна )

To nije istina. Isto kao kad bi rekao Kita samo jednom yebe.
 
W.A.S.P.:
ја мислим да сам већ једном поставио ову тему ал не могу да је нађем преко оног срча тако да ево

'срце само једном воли, љубав само једном сја, у души само једном гори, исти сан се двапут не сања'


инспирисано мамином темом ... а и неким синоћним догађајима и сазнањима ...

Шта ви мислите, има ли истине у овом цитату ??? Ја мислим да има ... (нећу да давим, ко зна зашто мислим овако - зна )

nema istine. voli se vise puta u zivotu. nijanse jesu te koje cine da je svaka od tih ljubavi drugacija, ali opet, sustina je ta koja svaku od njih cini istom, tj- ljubavlju.
 

Back
Top