Potraga za zadovoljenjem

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
S

Struja

Gost
Seksualnost se moze ubiti upravo nebuloznim jurcanjem za sto vecim brojem partnera?
Mene zanima kakav osecaj imaju osobe posle toliko iskustva?(100-200-300 ljudi)
Kako dozivljavaju sebe i svoje telo? Da li ogrube,otupe vremenom?
Da li je to jedan od razloga prelaska na neke druge nivoe radi postizanja zadovoljstva?
Sta traze?
 
Ja mislim da to zavisi od tipa lichnosti.
Jednostavno nisu svi za monogamiju stvoreni.
A neki su bash extrem..samo jurcaju za kitom/pichkom...i treba ih razumeti.
Nije to lako.
Ja nisam taj tip...em sam lenj,zamaralo bi me da stalno jurim nove,em me taj hedonistichki trip ne bi ispunio,niti bi mi bila neka satisfakcija.Meni to bezveze.
Ne treba osudjivati-kolko ljudi tolko yebacha...
 
Možda ne gledaju sebe kao otupljene i ogrubljene vremenom i brojem partnera. .... Čak mislim da tako smatraju da jačaju svoju sexualnost i da je prelazak na neke nove nivoe, potpuno prirodan proces u sticanju iskustva.
Ustvari, kod njih je iznad svega ključna reč ''iskustvo'' .... kakav god da teret nosilo.
 
Ja definisem iskustvo na neki drugi nacin (tj ne kvantitetom vec kvalitetom)
Mislim, vise vjerujem da zenska koja ima dugu vezu vise zna o sexu nego neka koja svako vece sa drugim tipom lijeze.
Tako da mislim da oni koji imaju tako veliki broj partnera ...da su u svakom slucaju extremni...na ovaj ili onaj nacin
 
Hm ... devojka koja godinama spava sa istim tipom, po iskustvu ne može dda se meri sa devojkom koja godinama iz meseca u mesec menja partnere. Ova prva je možda probala mnogo toga jer je slobodnija i poznaje svog partnera... ali njih vrlo lako može da zahvati neka monotonija .... dok je ova druga probala sve i svja na 1000 različitih načina.

Zavisi šta ko smatra iskustvom ....
 
a kako ...kad imas tako puno partnera to 100, 200...kako se u tolikom broju izdvoji jedna osoba?
kako uopste mozes da napravis bilo kakav izbor od tolike ponude?
ne mogu da verujem da ce se naci bas jedan koji je bolji od svih njih 246...
mislim da posle nekog broja svi vec pocnu da lice jedni na druge...
 
i ja isto mislim, pogotovo sto nekako ne mogu da zamislim da neko ko se sexao sa 200 likova ima vremena za bilo kakvo dublje upoznavanje...i ja znam kad sa jednim likom idem prvi put u krevet ondak mi sve uzbudljivo i taj sex je obicno klasika - gore dole, unutra van i to je to.
Mislim, ne mogu da zamislim da citav zivot imam prve sexove...ne bih se nikako smatrala iskusnom.
 
Pretpostavljam da to zavisi od zelje i strasti, od osobe do osobe. Ali definitivno je da se covek (zena) nekada mora i umoriti od toga. Ali posle manjeg odmora IDEMO DALJE!!! Psihicki mogu da ogrube, ali kada je fizioloska zelja u pitanju, ona se vremenom samo rasplamsava i sve ju je teze obuzdati. Doduse kada je zaljubljenost u pitanju, to je sasvim druga stvar. Ali poznajem devojku koja place zbog nekoga sa kim se zabavljala, pa je otkacio, a ona u medjuvremenu naredjala jos 10-tak dok je bila sa njim, ukupno 30 tak sa svojih 24 god (rekla mi je). On to nije mogao da zna jer su iz razlicitih gradova. Znaci devojka se seksa sa drugima i place zbog jednog. Zakljucak, nema pravila.
Nisam posisao svo znanje ovog sveta, ovo je uglavnom na osnovu tudjih iskustava.
 
Struja:
Nije u pitanju osuda.Samo me zanima mehanizam.
Jedno je strucna literatura i analiza, drugo su odgovori realnih bica.
Pa ko može na to pitanje da ti odgovori? :lol:
Ja stvarno ne znam nikog ko je dostigao tu cifru (hmmm u stvari prisećam se da je neko ovde napisao da je broj trocifren ali ne sećam se ko).
Znači, možemo samo da teoretišemo. :-D
 
Struja:
Seksualnost se moze ubiti upravo nebuloznim jurcanjem za sto vecim brojem partnera?
Mene zanima kakav osecaj imaju osobe posle toliko iskustva?(100-200-300 ljudi)
Kako dozivljavaju sebe i svoje telo? Da li ogrube,otupe vremenom?
Da li je to jedan od razloga prelaska na neke druge nivoe radi postizanja zadovoljstva?
Sta traze?
Strujček, verovatno dogovor zavisi od čoveka do čoveka.
Neko se rodi da ceo život uživa u sexu, taj verovatno neće nikad otupeti.
Neko promeni pet partnera i kaže ''uh, što je smor ovaj sex''.
A neko ima jednog partnera i ne konzumira sex s njim uopšte.

Poznajem jednog dečka koji je ima preko sto žena.
Čovek voli žene, voli sex, sav je senzitivan i odličan ljubavnik ( :lol: ).
Smatra da se nikad neće smiriti.
 
zelenookа:
Pa ko može na to pitanje da ti odgovori? :lol:
Ja stvarno ne znam nikog ko je dostigao tu cifru (hmmm u stvari prisećam se da je neko ovde napisao da je broj trocifren ali ne sećam se ko).
Znači, možemo samo da teoretišemo. :-D
pa ja lepo pitao strujkalu za dozvolu da... lanem koju... ali, 300... zamisli, nova ženska svakih deset dana, u toku nekih osam godina :lol:

ohooo 8-)
 
jos samo njih par stotina i smiricu se majke mi
taj rad?
rrrrrr nisam razumela sta si napisao u prvom postu
dakle slobodno napisi stivo za moj elaborat :lol:
da jasno je meni sve sto pisete slazem se.sve stoji
ali tamo negde se ljudi gadjaju sa tim nebuloznim ciframa
rekoh da pitam
zanima me da li u jednom momentu sve to taj "obican" odnos postane dosadan i polako pocne da se prelazi na ispunjenje nekih fantazija koje nisu drustveno prihvatljive.
tipa homoseksualni odnos, pedofilija..da ne nabrajam sta mi ej sve sada palo na pamet,ali to je i samo za sebe dovoljno bolesno.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top