A sta sa Raskom?

Nikola Forkapa

Obećava
Poruka
75
Da li mislite da ce doci do bujanja separatizma u Raskoj,ako Kosovo dobije nezavisnost.
Potsecam da se Vehabije sve cesce pojavljuju u novinama i na TV.Da li je moguce da svi ti secesionisticki islamski pokreti na Balkanu imaju cilj da stvore jednu vecu pravu islamsku drzavu u Evropi koja bi se uglavnom nasla na Srbima najbitnijim
(Raskoj i KiM-u)teritorijama .Na teritorijama na kojima se razvila stara srpska drzava.
 
Nikola Forkapa:
Da li mislite da ce doci do bujanja separatizma u Raskoj,ako Kosovo dobije nezavisnost.
Potsecam da se Vehabije sve cesce pojavljuju u novinama i na TV.Da li je moguce da svi ti secesionisticki islamski pokreti na Balkanu imaju cilj da stvore jednu vecu pravu islamsku drzavu u Evropi koja bi se uglavnom nasla na Srbima najbitnijim
(Raskoj i KiM-u)teritorijama .Na teritorijama na kojima se razvila stara srpska drzava.
Srbija ima krivi pristup ovakvim problemima.
Muslimanima je potrebno kao i ostalim gradjanima omoguciti sva
vjerska i gradjanska prava.

A teroristicke i militantne skupine kao vehabije
i mudjahedini protjerati iz zemlje i
uvesti strogu kontrolu granica kakva se predvidja u EU.
 
Nikola Forkapa:
Da li mislite da ce doci do bujanja separatizma u Raskoj,ako Kosovo dobije nezavisnost.
Potsecam da se Vehabije sve cesce pojavljuju u novinama i na TV.Da li je moguce da svi ti secesionisticki islamski pokreti na Balkanu imaju cilj da stvore jednu vecu pravu islamsku drzavu u Evropi koja bi se uglavnom nasla na Srbima najbitnijim
(Raskoj i KiM-u)teritorijama .Na teritorijama na kojima se razvila stara srpska drzava.
Čuo si predstavnika Šiptara u Srpskom parlamentu.
Čovek se javno izjasnio da će se zalagati za izdvajanje Raške, ako dodje do otcepljenja KiM-a.
Nema više prikrivenih ciljeva, svi su otvorili karte, sve je transparentno.
Sad je samo pitanje ko će biti jači.
Rusi su nam uputili najbolju poruku, kao i uvek rekoše suštinu koja kaže da nam ne mogu oni sačuvati KiM bolje od nas samih...isto važi za celu državu.
 
eremita:
Чудо једно колико наши људи нису спремни да размисле о ИСТИНАМА које су обелодањене још око 1990. године, толико су биле невероватне за наше људе
да су их листом ОДБАЦИЛИ углавном оптужујући оне који су то објављивали за
ПАРАНОЈУ. То и данас траје.

Добро је познат План и неодустајни циљ Америке ДА СРБИЈУ ПОТПУНО РАСКОМАДА и учини је непостојећом и безначајном а Србе развеје по белом
свету а оне који остану овде примора на формирање квази-државица или
"региона" у којима би Срби били потпуна мањина без икаквих људских права
и који се ни за шта не би питали.
Како ћемо се и да ли ћемо уопште моћи да се супротставимо овим сатанским плановима - не знам, али да они постоје то је више него очигледно, јер се пред
нашим очима "степ бај степ" спроводе у дело.

Оно што је за мене поражавајуће то су људи, пореклом Срби из комунистичких породица КОЈИ СУ ПЕРЈАНИЦЕ НАШИМ НЕПРИЈАТЕЉИМА за спровођење
овог Плана.
Једино се још надам да би Русија могла блокирати и онемогућити овај злочин.

ne vidim zasto bi bilo u interesu SAD da Srbe razveje po cijelom svijetu..?
 
slavonija:
ne vidim zasto bi bilo u interesu SAD da Srbe razveje po cijelom svijetu..?
:lol:
a pusti ga vidis da duh iz boce mu svašta priča 8-) :lol:

Hrvatska-Vukovar%2091.jpg


laku noć
 
slavonija:
ne vidim zasto bi bilo u interesu SAD da Srbe razveje po cijelom svijetu..?

jednostavno! onda bi srbi bila za USA, a rusi bi mislili da su zapravo uz njih pa bi onda ameri preko srba zabili noz u leda braci rusima i na taj nacin se rijesili rusije.

a nakon svega toga bi u japanu ponovo ozivio militarizam i oni bi ponovo okupirali kinu jer bi rusi bili u banani... :lol: :lol:
 
Kaj:
jednostavno! onda bi srbi bila za USA, a rusi bi mislili da su zapravo uz njih pa bi onda ameri preko srba zabili noz u leda braci rusima i na taj nacin se rijesili rusije.

a nakon svega toga bi u japanu ponovo ozivio militarizam i oni bi ponovo okupirali kinu jer bi rusi bili u banani... :lol: :lol:


:D :D :D :D :D
izvrsna analiza...
 
porin50:
Srbija ima krivi pristup ovakvim problemima.
Muslimanima je potrebno kao i ostalim gradjanima omoguciti sva
vjerska i gradjanska prava.

A teroristicke i militantne skupine kao vehabije
i mudjahedini protjerati iz zemlje i
uvesti strogu kontrolu granica kakva se predvidja u EU.
Uglavnom se slazhem sa tobom , osim u zadnjem ne treba ih proterivati( onih pravih vehabija ima jako malo)..treba ih samo izignoristati..i kao svaki kreteni nestace sami od sebe
 
Nikola Forkapa:
Da li mislite da ce doci do bujanja separatizma u Raskoj,ako Kosovo dobije nezavisnost.
Potsecam da se Vehabije sve cesce pojavljuju u novinama i na TV.Da li je moguce da svi ti secesionisticki islamski pokreti na Balkanu imaju cilj da stvore jednu vecu pravu islamsku drzavu u Evropi koja bi se uglavnom nasla na Srbima najbitnijim
(Raskoj i KiM-u)teritorijama .Na teritorijama na kojima se razvila stara srpska drzava.
Nece doci do bujanja separatizma..ljude bilo patka za kretenske rabote..naravno postoje kreteni koji su zhedni krvi..naravno i sa jedne i sa druge strane
 
porin50:
Srbija ima krivi pristup ovakvim problemima.
Muslimanima je potrebno kao i ostalim gradjanima omoguciti sva
vjerska i gradjanska prava.

A teroristicke i militantne skupine kao vehabije
i mudjahedini protjerati iz zemlje i
uvesti strogu kontrolu granica kakva se predvidja u EU.
А зашто ви на Хвару не изградите једну џамију... чисто због туриста који долазе???
 
postoje poverljivi obavestajni podatci da romi iz naselja ispod Gazele kuju ozbiljne separatisticke planove u nameri da otcepe taj deo glavnog grada i da na svetoj teritoriji Srbije osnuju svoju paradrzavu SAO Karton-city naravno uz podrsku Amerike koja jos od 90. a i ranije radi na rasparcavanju Ssrpske zemlje i raseljavanju Srbalja po belom svetu a spominje se i svemir.
 
Nikola Forkapa:
Da li mislite da ce doci do bujanja separatizma u Raskoj,ako Kosovo dobije nezavisnost.
Potsecam da se Vehabije sve cesce pojavljuju u novinama i na TV.Da li je moguce da svi ti secesionisticki islamski pokreti na Balkanu imaju cilj da stvore jednu vecu pravu islamsku drzavu u Evropi koja bi se uglavnom nasla na Srbima najbitnijim
(Raskoj i KiM-u)teritorijama .Na teritorijama na kojima se razvila stara srpska drzava.

Чудо једно колико наши људи нису спремни да размисле о ИСТИНАМА које су обелодањене још око 1990. године, толико су биле невероватне за наше људе
да су их листом ОДБАЦИЛИ углавном оптужујући оне који су то објављивали за
ПАРАНОЈУ. То и данас траје.

Добро је познат План и неодустајни циљ Америке ДА СРБИЈУ ПОТПУНО РАСКОМАДА и учини је непостојећом и безначајном а Србе развеје по белом
свету а оне који остану овде примора на формирање квази-државица или
"региона" у којима би Срби били потпуна мањина без икаквих људских права
и који се ни за шта не би питали.
Како ћемо се и да ли ћемо уопште моћи да се супротставимо овим сатанским плановима - не знам, али да они постоје то је више него очигледно, јер се пред
нашим очима "степ бај степ" спроводе у дело.

Оно што је за мене поражавајуће то су људи, пореклом Срби из комунистичких породица КОЈИ СУ ПЕРЈАНИЦЕ НАШИМ НЕПРИЈАТЕЉИМА за спровођење
овог Плана.
Једино се још надам да би Русија могла блокирати и онемогућити овај злочин.

п.с. дежурни тролери су више него досадни и глупи.....
 
svetolik trpkovic:
postoje poverljivi obavestajni podatci da romi iz naselja ispod Gazele kuju ozbiljne separatisticke planove u nameri da otcepe taj deo glavnog grada i da na svetoj teritoriji Srbije osnuju svoju paradrzavu SAO Karton-city naravno uz podrsku Amerike koja jos od 90. a i ranije radi na rasparcavanju Ssrpske zemlje i raseljavanju Srbalja po belom svetu a spominje se i svemir.


Nisam cuo za tako nesto,ali dobro ako ti tako tvrdis.
 
ja sam iz raske i mogu da vam kazem da vecina bosnjaka zeli da otcepi ovaj deo srbije i da stvori islamsku republiku sandzak. kako cemo se mi sa time boriti i izboriti pokazace vreme.

ja sam misljenja da bosnjaci i srbi ne mogu da zive zajedno , vec iskljucivo odvojeno, jedni pored drugih i to misljenje je formirano na osnovu mog 30togidsnjeg iskustva i iskustava mojih predaka.
 
Jerry Ropero:
ja sam iz raske i mogu da vam kazem da vecina bosnjaka zeli da otcepi ovaj deo srbije i da stvori islamsku republiku sandzak. kako cemo se mi sa time boriti i izboriti pokazace vreme.

ja sam misljenja da bosnjaci i srbi ne mogu da zive zajedno , vec iskljucivo odvojeno, jedni pored drugih i to misljenje je formirano na osnovu mog 30togidsnjeg iskustva i iskustava mojih predaka.
Па шта ти онда смета што они хоће да се отцепе од Србије, и сам кажеш да не можеш да живиш са њима?
 

Back
Top