Moderator Jomini djubre, antisrpsko *****

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

H_K

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
104
Zvalavo antisrpsko djubre smrdljivo autonomasko "Jomini" tebi su "volunteer" i ima-da-mi-ga-dudla-mi-ga u stvari sasvim "simpaticni" likovi? Jel tako????
To sto oni s vremena na vreme napisu to je bas "sipmaticno" jel tako????

MORE MRSSSSS BRE DJUBRE AUTONOMASKO ODVRATNO!!!!!!! STO IH TOLERISES SMRADU JEDAN????
JOMINI ***** TI MAMU ZVALAVU I SVE ODREDA ZENSKO DJUBRE AUTONOMASKO SMRDLJIVO!!!

SMRADU JEDAN ODVRATNI!!!!!!!!!!!!!

GADE JEDAN KAKO BIH TE ZVEKNUO U FACU NOGOM DA BI SE PROSUO NA POD
AUTONOMASKI SMRADU ***** LOJAVO

MRSSSSSS BRE KO TI DADE DA BUDES MODERATOR UPROPASTI OVAJ FORUM
NAVUKAO NAJBOLESNIJE IDIOTE NA CELOM INTERNETU
***** TI SVE PO SPISKU ***** JEDNO ANTISRPSKO!!!!

PA ME ONDA "BANUJ" MNOGO SI OPASAN SA TIME NIKO NISTA NE SME DA TI KAZE BILO STA RUZNO INACE CE BITI "BANOVAN"...
PA BANUJ ME SLOBODNO BOLI ME KURUAC
MAAAAAAARSSSSSS!!!!!!!! SMADU ANTISRPSKI GOVNOOOO!
 
Šta vas tu čudi?
Jomini je iz Bačke,svi su ovi takvi,ližu šupak svima.Žao mi je što nismo 1945 predali Bačku Hrvatskoj,ovako i nas Banaćane zafrkavaju i pokušavaju da nas uvuku u tu staljinističku tvorevinu zvanu vojvodina.
U Banatu radikali dobijaju na svakim izborima za 5% više glasova,i to sve govori kakva je politika Novog SAD-a
Evo kod mene u Pančevu,Pančevci se truju,a novci idu u NS.
U svim normalnim državama izdajnička govna idu na 20 godina dk teškog fizičkog rada,kod nas se puštaju na forume i to još su moderatori.





BANAT BANAĆANIMA,ŽIVELA SRBIJA
 
forumer:
Šta vas tu čudi?
Jomini je iz Bačke,svi su ovi takvi,ližu šupak svima.Žao mi je što nismo 1945 predali Bačku Hrvatskoj,ovako i nas Banaćane zafrkavaju i pokušavaju da nas uvuku u tu staljinističku tvorevinu zvanu vojvodina.
U Banatu radikali dobijaju na svakim izborima za 5% više glasova,i to sve govori kakva je politika Novog SAD-a
Evo kod mene u Pančevu,Pančevci se truju,a novci idu u NS.
U svim normalnim državama izdajnička govna idu na 20 godina dk teškog fizičkog rada,kod nas se puštaju na forume i to još su moderatori.





BANAT BANAĆANIMA,ŽIVELA SRBIJA

e, ovo je dobro... :lol:

zao ti je sto deo teritorije nismo predali drugoj drzavi, a nekog drugog zoves izdajnikom...
 
forumer:
Šta vas tu čudi?
Jomini je iz Bačke,svi su ovi takvi,ližu šupak svima.Žao mi je što nismo 1945 predali Bačku Hrvatskoj,ovako i nas Banaćane zafrkavaju i pokušavaju da nas uvuku u tu staljinističku tvorevinu zvanu vojvodina.
U Banatu radikali dobijaju na svakim izborima za 5% više glasova,i to sve govori kakva je politika Novog SAD-a
Evo kod mene u Pančevu,Pančevci se truju,a novci idu u NS.
U svim normalnim državama izdajnička govna idu na 20 godina dk teškog fizičkog rada,kod nas se puštaju na forume i to još su moderatori.





BANAT BANAĆANIMA,ŽIVELA SRBIJA

Немој тако, нису сви у Бачкој лоши, ево ја ћу да се постарам за Аутономну област Нови Жедник!!!
 
obicno ovi hrabri forumasi imaju po nekoliko postova, doduse ovaj je dosao do stotinu i nesto. vidi se da je decko hrabar, kulturan, patrijota itd, ima ih jos na ovom forumu, ali kada zele da se izraze bas onako patriotski oni otvore nov nik pa pokazu svoje pravo lice. mislim imaju puno lica, ali prema prilici navlace i odgovarajuce
 
Jerry Ropero:
poenta je da ovde postoje dvostruki standardi.

recimo ovaj H_K ce zbog ovoga sto je rekao biti banovan. Istovremeno inagadadavidi se dozvoljava da vredja, napusava, ponizava sve redom na ovom forumu koji imaju razlicito misljenje od njega.

I to nekim ljudima smeta . Ti dvostruki standardi.
Џери, у праву си, али имаш ли предлог како превазићи ту ситуацију???
Петиција???
 
bio neki humoristicki spot kod nas....
zaustavlja policija vozaca koji je vozio prebrzo, ovaj staje, izlazi iz auta i pocinje hvalospeve nasoj policiji [radnja je "posle rata"]
-e kad doziveh ovaj dan da me zaustavi albanska policija a ne ona mrska srpska, pogledajte kako vam stoje lepo uniforme, bas vam lici da budete policajci, ziveo sam za ovaj dan kada ce policajac koji govori naski zaustavljati vozace, i tako jedno par min...
-gospodine molim vas vozacku
-kako ne, evo....e bas ste vi kulturni, znate kako da se ophodite sa ljudima, imate postovanja.... isti govor dok mu policajac pise kaznu u autu.
i kada mu je data kazna koju mora odmah platiti ako zeli vozacku i saobracajnu
- prokleti policajci... pa vi ste gori i od srba, oni me nikada nisu kaznili, vi se samo izivljavate na ovaj narod, hebem vam aksam skolu koju ste zavrsili.... nista niste naucili od srba....
 
Ало, бре, људи, претерујете - Јомини је најтолерантнији од свих могућих модератора.

Шта би сте хтели? Да банује све антисрбе а да остави просрбе - па за који ће нам онда такав подфорум на коме ће постовати само ИСТОМИШЉЕНИЦИ... зар треба да личимо на кретене новокомпонованих "држава" и "нација" ???

Борите се аргументима, свађајте се износећи чињенице, а ако вас неко увреди, увредите и ви њега али тако пажљиво одаберите увреду да због ње не будете бановани.

Ова тема је отворена само зато што је неком повређена сујета због неке закључане теме........

Јомини није свети Петар ..... и он некада може да погреши, али сигурно му не припада ни један "епитет" тј. увреда које су овде изнете.......

Добар је Лала......... 8-)
 
Jerry Ropero:
poenta je da ovde postoje dvostruki standardi.

recimo ovaj H_K ce zbog ovoga sto je rekao biti banovan. Istovremeno inagadadavidi se dozvoljava da vredja, napusava, ponizava sve redom na ovom forumu koji imaju razlicito misljenje od njega.

I to nekim ljudima smeta . Ti dvostruki standardi.
hahaha
pazi ko se javio da glumi racionalnost i da jadikuje...hahaha
pa ti si primer tolerancije, chak preterane nekad, ovog foruma
sa svojim temama 'ustasko-zlocinacki-koljacki...pa onda ide b92, ili tadic, ili..dopuni sam...'
hahah i dalje ne verujem ko se javio
 
Jerry Ropero:
poenta je da ovde postoje dvostruki standardi.

recimo ovaj H_K ce zbog ovoga sto je rekao biti banovan. Istovremeno inagadadavidi se dozvoljava da vredja, napusava, ponizava sve redom na ovom forumu koji imaju razlicito misljenje od njega.

I to nekim ljudima smeta . Ti dvostruki standardi.

Па инагададавидулидудаду никада није исписао оволико псовки и бљувотина - тачно да он вређа али тачно је и то да отрпи увреде које му се враћају.... тако
да је ту "мртва трка"......
 
eremita:
Па инагададавидулидудаду никада није исписао оволико псовки и бљувотина - тачно да он вређа али тачно је и то да отрпи увреде које му се враћају.... тако
да је ту "мртва трка"......
ако би којим случајем ја писао овако... да ли би био банован???
 

Prilozi

  • сабрана дела ингадудлајмига!.doc
    67,5 KB · Pregleda: 16
KoscheiBesmertnii:
ако би којим случајем ја писао овако... да ли би био банован???

Али он је џукац - он не уме другачије да пише, то је његов ниво, његов интелект, он је генералско куче - а не ти или ја.......тако да ја од њега нешто боље и не очекујем.

Додуше, морам признати да и ја волим да "лајем"...... 8-)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top