Pomoc

pratim tvoje odgovore vec duze vreme u ovom delu, i stvarno ne znam sta se desava sa tobom i zasto svakoga moras da poklapas??
Sta si ti ovde? Neki samoproglaseni "sprovodilac zakona"??? Ako nekome smeta to sto sam napisao (a i ostalima, koje isto tako poklapas),tj moderatorima ili adminu, poslace mi PM i obavestiti me da to vise ne radim (ni ja ni bilo ko)... zato nema potrebe ti to da radis.. ako njima ne smeta , ko si ti da ovde zavodis red?
 
Ma samo opusteno.....dvr bi mene banovao samo zato sto mu se ne svidja moj avatar, pa se ja ne ljutim
image002-1-1.gif
.
 
Ma pusti... to su ovi sto se prave pametni po forumima...
Kao nesto se proseravaju, glume mi ludilo... a zasto? Zato sto nemaju sta pametnije da rade...

Nego, ivicamol znam sta je ovo, ali to se ovako ne radi... Znas li koliko sporo to ide. tesko da ces zaraditi neke pare s ovim...
 
Nisi ti "Ivanana" u pitanju.. :)
(radi se o maloj internoj sali "starijih" forumasa")
Da si duze na forumu, znala bi na koga mislimo, ali kad se doticna oglasi, reci cu ti ko je :)
 
Hehehe, znam ja tu ?masterku, nego mi se cini da dvr nije nju dozivao....:-) ...previse internih posalica i odmah 'confuse ' ...:D ..

Dvr, dolazi 'vamo! :lol:

P.S. Mislim da je doticna ?masterka potpuno obrisana sa foruma.
 
A jooooooooooj, tutu mene......sta ovaj co'ek napisa.......

Dragi dvr, ti znas da se sve moje metode manje vise svode na
image033-1.gif
, ali ako ti ikako mogu pomoci, samo kazi, evo obecavam da cu poraditi na svojoj suptilnosti ...ako bas moram :evil: .

Zasto? Samo mi kazi zasto?
image032-1.gif
 
A da me vlasti ne vole, ne vole me, samo mi nije jasno zasto....
image015-1.gif
!! Nije zbog izgleda garant!

Dopuna: Na stranu ova zezancija, ali evo cisto primera radi, upravo sam na ES-u poslala jedan odgovor, tj. repliku jednom prijatelju koja je bila u zezatorskom stilu i poruka mi je obrisana u milisekundi!!!!! :lol:

A zezanje na ovoj temi je konkretno upuceno na racun ove sprdnje od podforuma bez ijednog jedinog moderatora!

BTW. "stara" sam forumasica tacno onoliko koliko mi pise u profilu i zasad imam samo jedan ban u dosijeu :-) .
 
E u tom slucaju zasuci rukave, pa zaredjaj po temama pocev od ovog podforuma i klikci na trougao do +/-
2007-09-08_014639.jpg
.
Mozda ce potom vlasti na Krstarici razmisliti o otvaranju i novog radnog mesta pod marketinskom parolom : Kliktanjem do zarade!

Pa kad te danas sutra neko upita sta si po profesiji, a ti onako gordo uz samozadovoljan osmeh kazes: Ja sam KLIKTAČ!
Ha! ;-)
 
E vidi ti stare forumase, kakav trougao...hehehe...

To ti je onaj trougao sa uzvicnikom sto stoji pored kruzica za online/offline status (ispod avatara) i uspomoc njega valjda mozes da prijavis neku poruku .

Ja sam to tek sinoc uocila i sto je najzesci trip bio vidim to kod tebe, vidim kod dvr-a, a ne vidim svoj, i pocnem da kontam u stilu vidi ovu dvojicu sto su obelezeni kao opasnost :) ...a tek posle skapiram da ga imaju i svi ostali, ali da niko svoj ne moze da vidi....e sad ako se ikad i pojavi avanturista koji bi hteo sam sebe da prijavi, morace da se registruje pod jos jednim nikom i tek onda ucini sebi to zadovoljstvo :wink: .

Pitajte me slobodno jos sta vas zanima.

S postovanjem.
Spamerka Lameric
 
Vec trecu godinu se lomatam po ovoj krstarici a tek danas uopste primetih taj trougao, da ne pominjem da i da sam primetio, ne bih znao cemu sluzi...
Znaci to sluzi da prijavim dvr i inanana zbog off-topica?
 

Back
Top