Muzicari Svih Gradova - Ujedinite Se!!! Potraznja muzicara, osnivanje benda

Dachoni

Zainteresovan član
Poruka
197
Pozdrav svima.. Primetio sam da na Forumu nema ovakve teme.. I sam sam muzicar koji je stalno u potrazi za novim ortacima za klupske svirke. Sviram akustaru i elektronku, pevam lead i back vokale (vucem terce) a orijentisan sam ka domacoj pop i rock mainstream muzici (odlicno poznajem materiju) kao i prema inostranom mainstreamu (ni tu nisam los)...

Uvek sam za saradnju i ortakluk sa muzicarima-istomisljenicima (slicnomisljenicima) :)

Javite se!

Pozdrav !!!

Dacha

tamburash@hotmail.com
 
Dachoni:
Pozdrav svima.. Primetio sam da na Forumu nema ovakve teme.. I sam sam muzicar koji je stalno u potrazi za novim ortacima za klupske svirke. Sviram akustaru i elektronku, pevam lead i back vokale (vucem terce) a orijentisan sam ka domacoj pop i rock mainstream muzici (odlicno poznajem materiju) kao i prema inostranom mainstreamu (ni tu nisam los)...

Uvek sam za saradnju i ortakluk sa muzicarima-istomisljenicima (slicnomisljenicima) :)

Javite se!

Pozdrav !!!

Dacha

tamburash@hotmail.com


koje si god?
 
Da ne pravim novu temu...

Potreban vokal za melodic death metal bend iz Pozarevca. Znaci growl i pozeljno da moze da izvuce neki scream... Jos uvek eksperimentisemo sa autorskim stvarima, ali ovo sto imamo trenutno podseca na stare In Flamese/Kalmah/Bodome i tako taj trip...

Obradjujemo In Flames, At the gates, Carcass, Shadows fall, Machine Head, Panteru, Bodome.. Za svakog po nesto (:

Potrebno je samo da budete odgovorni, i da redovno dolazite na probe.. Ako ima nekog da je zainteresovan, posaljite mejl na scarprocess@gmail.com .
 
Grupa EON iz Beograda trazi klavijaturistu za ozbiljan autorski rad kao i ceste nastupe sirom zemlje. Bend trenutno ceka izdavanje albuma snimljenog u studiju Nevernih Beba u produkciji Milana Djurdjevica koji je snimio sve klavijature na albumu !!!



Svo zaintresovani , mogu se javiti na telefone:

064 221 2260 ozren
062 707 876 srdjan
ili na mail adresu : grupa_eon@yahoo.com

web stranica je na adresi: www.myspace.com/bandeon
 

Back
Top