золошки врт

W.A.S.P.

Poznat
Poruka
9.005
*зашто кад год неко некоме тепа помиње неку животињу ... мацо,куцо, пиле,гуско ...

*како ви тепате својим партнерима ???

*зашто се мушки и жемски полни органи називају по животињама ... патка, рибица, маца ...


мени увек кажу коњу један ... то значи да сам леп, јак и обдарен 8-)
 
W.A.S.P.:
*зашто кад год неко некоме тепа помиње неку животињу ... мацо,куцо, пиле,гуско ...

*како ви тепате својим партнерима ???

*зашто се мушки и жемски полни органи називају по животињама ... патка, рибица, маца ...


мени увек кажу коњу један ... то значи да сам леп, јак и обдарен 8-)


... i nadasve da si plemenit :mrgreen:
 
k13d35_lav_std.jpg
.....lavic....
 
Ja bas ne volim da tepam, sve mi je to nekako bezveze, jedino ponekad kazem duso ili srce, ali to sa zivotinjama mij e uzasno smesno, i ne prija mi. Ne volim ni kada mene neko tako zove, uf, tek me to nervira, jedino mi ne smeta sto me stariji kolega sa posla zove pile :)

Inace, kad za neku cicku ovde hocemo da kazemo da dobro izgleda , mi kazemo da je DOBRA RIBA. a u Ceskoj ce za tu devojku u svom slengu rekli da je KOBILA, Bosanci da je TREBA, ... a ostali?
 
a bas ne volim da tepam, sve mi je to nekako bezveze, jedino ponekad kazem duso ili srce, ali to sa zivotinjama mij e uzasno smesno, i ne prija mi. Ne volim ni kada mene neko tako zove, uf, tek me to nervira, jedino mi ne smeta sto me stariji kolega sa posla zove pile

Inace, kad za neku cicku ovde hocemo da kazemo da dobro izgleda , mi kazemo da je DOBRA RIBA. a u Ceskoj ce za tu devojku u svom slengu rekli da je KOBILA, Bosanci da je TREBA, ... a ostali?
ја сам чуо да крвати кажу 'баба' ... мисим није животиња ал ето тако да знате ...
 
W.A.S.P.:
*зашто кад год неко некоме тепа помиње неку животињу ... мацо,куцо, пиле,гуско ...

*како ви тепате својим партнерима ???

*зашто се мушки и жемски полни органи називају по животињама ... патка, рибица, маца ...


мени увек кажу коњу један ... то значи да сам леп, јак и обдарен 8-)
1.a kad predju na agminutive...
2.hmmm...guzo ;-) inace bivsu zenu zvao sam puslice :neutral:
3.patka,patkica,pace...patketina :D tu moze sve,a zamislis da zenskoj kazes ribetina,macketina...
4.meni isprva medo...kasnije se epiteti menjaju ;-)
 
W.A.S.P.:
*зашто кад год неко некоме тепа помиње неку животињу ... мацо,куцо, пиле,гуско ...

*како ви тепате својим партнерима ???

*зашто се мушки и жемски полни органи називају по животињама ... патка, рибица, маца ...


мени увек кажу коњу један ... то значи да сам леп, јак и обдарен 8-)

Simpatično... :)
Ja mu ne tepam, ja ga tepam. Kao mečka meče. :)
Skoro sam jahala konja. Nisam posle dva dana mogla da sedim normalno. :)
Baš je lepo biti konj. Svi te jašu, a njima posle bude loše. :)
Još, kaže moja drugarica, konj može da gurne sa sebe jahača, pa da ovaj pogine. Dodaje da je tako gledala u latino serijama da se dešava. :)
 

Back
Top