A koliko si ih imala do sad?

Ma taj njen buduci muz je obican pavijan.
Takva pitanja se ne postavljaju jer se na njih gotovo nikada ne dobija tacan odgovor.
A cak i kad bi se dobio, cemu bi to sluzilo sem da se neko ili razocara ili sumnja da je cuo istinu.
Nema tog muskarca koji ce potpuno mirno i bez povredjene sujete da sazna da mu je buduca zena bila sa 20 muskaraca pre njega. Sto u danasnje vreme i nije neki broj nad kojim se treba zgroziti.
Ali, to jednostavno pogadja negde gde ne treba cak i one najsigurnije, pune samopouzdanja i uravnotezene, a ne one kojima je mnogo sto su treci, peti ili osmi po redu.
 
Grimizni_ratnik:
'Ajde, 'ajde slobodno pricaj. Ovde smo svi nashi! :D
Ma opusteno, zakljucak je da imam problem u glavi, lakse bi mi bilo da se pobijem sa likom nego da mu popusim, a sad imam decka evo dve godine, a ja se jos uvek tu nesto kao opustam, ko neka luzerka. Mada mi se ne zali ni nasta, to mi je malo olaksavajuca okolnost. Mozda ja ni nisam tako losa. Jedini je zakljucak da imam problem u glavi da pohvatam neke cinjenice.
 
Svi bi mi voleli da znamo istinu, ali onu koju mozemo da svarimo. A poshto se to chesto ne desava, a trazili smo iskrenost, dolazi do toga da osoba chiju istinu znamo (bez obzira kakvu), a ne mozemo da je svarimo, pochinje da nam biva odbojna. I sama sam se sretala sa time, u oba pravca, a i dalje ne menjam svoj kurs, tojest dosledna sam u iskrenosti.

Nema tu mnogo izbora .. ili cemo od samog pocetka biti otvoreni i baciti karte na talon, pa ako treba da pukne bolje odmah, ili cemo da rizikujemo kasnije, kada veza odmakne, pa ako kazemo istinu koja nije lako svarljiva da budemo odbacheni, ili cemo da pribegnemo lazima.


Mushkarci verovatno ne mogu da provale sa koliko je tipova devojka bila pre njih, mada mogu da naslucuju, recimo, ako ima znachajan broj godina sigurno je bilo i mushkaraca .. ako je imala 3 duge veze onda verovatno nije bilo mnogo menjanja partnera, ako nije imala duge veze verovatnoca se povecava 'da ih je bilo' .. zatim, svi se mi izletimo sa nekom starom zivotnom prichom, pa iz nashih pricha moze da se nasluti kakav nam je bio zivot, da li smo sedeli u kuci ili landarali, mada ni tu nema pravila, ali za nagadjanje to i nije vazno, elem, ako muskarac (zena) nije siguran da moze da prihvati istinu onda bolje da ne pita.
 
lyon69:
Nema tog muskarca koji ce potpuno mirno i bez povredjene sujete da sazna da mu je buduca zena bila sa 20 muskaraca pre njega. Sto u danasnje vreme i nije neki broj nad kojim se treba zgroziti.
Ali, to jednostavno pogadja negde gde ne treba cak i one najsigurnije, pune samopouzdanja i uravnotezene, a ne one kojima je mnogo sto su treci, peti ili osmi po redu.
Ajd, molim te, govori u svoje i u ime svojih prijatelja, a ne u ime svih muskaraca... OK?
 
samuraijack:
Ma opusteno, zakljucak je da imam problem u glavi, lakse bi mi bilo da se pobijem sa likom nego da mu popusim, a sad imam decka evo dve godine, a ja se jos uvek tu nesto kao opustam, ko neka luzerka. Mada mi se ne zali ni nasta, to mi je malo olaksavajuca okolnost. Mozda ja ni nisam tako losaI. Jedini je zakljucak da imam problem u glavi da pohvatam neke cinjenice.
Pun je forum onih koji bi ti dali objektivnu ocenu, samo im (po)kazi. ;)
 
1. Zato sto smo napacene iskompleksirane budale koje nemaju dovoljno zrelo i razvijeno svoje ja pa im je bitno da im devojka/zena ne bude "qrava" "laka riba" "radodajka" i slicno... tj cisto pitanje dvojnog morala... ja sam veca faca ako imam gomilu recki, ali moja draga mora biti chedna... idealno da sam joj ja skinuo nevinost, da ne pomisli slucajno kako je neko drugi bio bolji
2. Ja ne umem da provalim da li me laze
3. Muzjak, sorry
 
Hammerhead:
1. Zato sto smo napacene iskompleksirane budale koje nemaju dovoljno zrelo i razvijeno svoje ja pa im je bitno da im devojka/zena ne bude "qrava" "laka riba" "radodajka" i slicno... tj cisto pitanje dvojnog morala... ja sam veca faca ako imam gomilu recki, ali moja draga mora biti chedna... idealno da sam joj ja skinuo nevinost, da ne pomisli slucajno kako je neko drugi bio bolji
2. Ja ne umem da provalim da li me laze
3. Muzjak, sorry
E ta oznaka "*****"...laka riba....fufa.... Da li postoji neki samo muškarcima poznat tajni broj sa kojim njihova buduća sme da spava....
Znam za situacije kada se momku nije dopadalo što mu je devojka neiskusna......
Šta bi ti recimo uradio da naletiš na neku od 25 godina a nevina?!! Ovo nije neka provokacija nego me zaista zanima odgovor...
 
Gazdarica:
Ajd, molim te, govori u svoje i u ime svojih prijatelja, a ne u ime svih muskaraca... OK?

Nije OK. Mozes da mi kazes da ne poznajem zene i da na "zenske" teme lupetam, ali sta god ti mislila o meni, ipak sam muskarac, imam dovoljno godina i imam pravo da dam generalno misljenje o muskarcima.
Ako budes nasla muskarca za koga npr treba da se udas i koga nece pogoditi kad mu kazes da si npr bila sa 25 tipova pre njega, slobodno me smatraj idiotom.
 
lyon69:
Nije OK. Mozes da mi kazes da ne poznajem zene i da na "zenske" teme lupetam, ali sta god ti mislila o meni, ipak sam muskarac, imam dovoljno godina i imam pravo da dam generalno misljenje o muskarcima.
Ako budes nasla muskarca za koga npr treba da se udas i koga nece pogoditi kad mu kazes da si npr bila sa 25 tipova pre njega, slobodno me smatraj idiotom.
U tom slucaju, od sada te smatram idiotom...!
 
ludopileglodjekosku:
1. Zašto muškarci postavljaju to famozno pitanje ako već na njega znaju (tj. misle da znaju) odgovor...?
2. I da li zaista mogu da provale sa koliko je tipova njihova devojka bila pre njih?
A pitanje za ženski deo Foruma: Kada su vas pitali o bivšim ljubavnicima da li ste govorile istinu ili ste lagale?

Ja sam neke devojke pitao koji sam joj po redu...ali cisto iz radoznalosti...i u 99%slucajeva kazu drugi,eventualno treci...Ma daj... :roll: Ali ako nisam prvi nek sam i 101.svejedno mi je...i to mi nikad ne bi predstavljalo problem...ali iritira to sto dosta devojaka laze za tako neku banalnu stvar...
 
Lik, vrlo verovatno, već neko vreme preispituje sam sebe u vezi te njihove veze, i budućeg braka i sl... i verovatno je shvatio da ne želi brak, barem ne sa njom... i onda je tražio način da pobegne od nje... Borg i Inspirion su spičili suštinu...
 
lyon69:
Nije OK. Mozes da mi kazes da ne poznajem zene i da na "zenske" teme lupetam, ali sta god ti mislila o meni, ipak sam muskarac, imam dovoljno godina i imam pravo da dam generalno misljenje o muskarcima.
Ako budes nasla muskarca za koga npr treba da se udas i koga nece pogoditi kad mu kazes da si npr bila sa 25 tipova pre njega, slobodno me smatraj idiotom.
Evo, ja sam muškarac i bio sam sa devojkom koja je dooosta iskusnije od mene... nikad mi nije smetalo... pa čak ni razne priče o njoj... koje su verovatno bile tačne...

Nekako mi je podizalo samopouzdanje... od svih njih, ona je izabrala mene...
 
zgodan&nezgodan:
Ja sam neke devojke pitao koji sam joj po redu...ali cisto iz radoznalosti...i u 99%slucajeva kazu drugi,eventualno treci...Ma daj... :roll: Ali ako nisam prvi nek sam i 101.svejedno mi je...i to mi nikad ne bi predstavljalo problem...ali iritira to sto dosta devojaka laze za tako neku banalnu stvar...
Da! Ali neka od njih je govorila istinu!!! A tvoja reakcija je bila :roll: Doduše ti si neki mnoooogo radoznao dečko.....ako svaku pitaš koji si po redu...
 
Jaojaojaojao! :roll:

Iz istog razloga iz koga žena pita da li je debela.
Ovaj lik iz priče je hteo da raskine, jer se usrao od braka - to je jasno k'o dan!
Mene je jedna bivša to pitala i sama rekla da je bila sa 15-ak. hm....45? :shock:
Kažu da ženski broj treba da se pomnoži sa 3 a muški podeli,
jer se obično toliko izmeni istina.
Šta vi mislite o toj teroiji, kako ste vi to radili/radile ?
P.S.
Ja to ne pitam, ne znam čemu bi mi služio odgovor, koji bi btw, teško bio istinit.
Devojko nepušačice, nije sramota biti oralan, sramota je biti nemoralan.
 
Jolly Jumper:
Jaojaojaojao! :roll:

Iz istog razloga iz koga žena pita da li je debela.
Ovaj lik iz priče je hteo da raskine, jer se usrao od braka - to je jasno k'o dan!
Mene je jedna bivša to pitala i sama rekla da je bila sa 15-ak. hm....45? :shock:
Kažu da ženski broj treba da se pomnoži sa 3 a muški podeli,
jer se obično toliko izmeni istina.
Šta vi mislite o toj teroiji, kako ste vi to radili/radile ?
P.S.
Ja to ne pitam, ne znam čemu bi mi služio odgovor, koji bi btw, teško bio istinit.
Devojko nepušačice, nije sramota biti oralan, sramota je biti nemoralan.
Ja na pitanje "Koliko ih je bilo pre mene?" odgovaram sa "Dovoljno! Zašto?! Imaš neku zamerku na performans! Ako imaš šta da ti kažem....loše si izabrao....A ako nemaš.....što me pitaš gluposti..."
 

Back
Top