Sramota!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Protektor

Aktivan član
Poruka
1.121
Vi ste svi obični licemeri i dangube!Vratite se pravim vredostima osim što zanet da popujete kao da ste svu pamet popili.Sramota što ste mi ukinuli temu.To je diskriminacija jer dopuštate da se drugi izražavaju kako hoće dok ja imam sasvim suprotan pristup.Obični idioti koji nemaju pametnija posla nego da po celi dan provode na ovom mestu!
 
citiracu samo jedan post

Protektor:
Ja baš i razmišljam poput Hitlera.Za mene je on bio pravi čovek rodjen u pogrešnom vremenu.Danas bi uradio pravu stvar - skembao najveće zlo na svetu - Jevreje i porobio bogohulnike poput ovih ljudi ovde.A ni hitler se nije zalagao za čistu - Arijevsku - rasu.To je meni totalno smešno.
Uzgred, da se obratim pojedincima ( oni će se prepoznati ), to što izigravate ateiste to je vaša zabluda.ATEIZAM NE POSTOJI !!!
I po ko zna koji put ću ponoviti - Kako ste postali "ateisti " i koji su vaši pravi "argumenti" koji dokazuju nepostojanje Gospoda?
Ako želite da se igramo vatrom - protiv vatre, samo napred.Ja o mojim dokazima postojanja Gospoda mogu da pričam do sutra.I možete da lupetate koliko hoćete jer ja sam sasvim opušten.

to je to....
ti nisi hriscanin, ti si obican olos....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top