a sto tako

Slonce

Legenda
Poruka
56.944
elem.nesto razmisljam,pa se pitam.vecina ovde prisutnih bili su u situacijama,kada su bezali kroz prozor od raspomamljenih muzeva/roditelja.e sad,iako smo,hmm...ste bili u situaciji da odbranite sebe(jaci,brzi,ludji) od agresora,izabrali ste takticko povlacenje(brze noge glavu spasavaju).zasto?
 
Nisam bio u situaciji. Mada roditelje posle odredjene godine, nije nikakav problem ubiti ko vola u kupusu, tako nesto ipak nikad necu uraditi. Nego cutim i jbga.
Ako mi se zena raspomami... dzaba mi tak'a zena. Pre bih se zapitao za sebe, koji qurac trazim s njom uopste :roll:
I treca stvar, zivim na sedmom spratu.
 
bilo je super zezanje prije....malo pistolj, malo pushka...pa bomba koja, kad dosadi..uglavnom, tesko se moglo proci bez incidenata...imao sam ih kao svaki normalan covjek oko 15ak :) ..opasno jeste ali se pamti!
 
jel ovo tema bezanje zbog nedozvoljenog seksa
ili zbog nekoga ko je lud u okolini?
onako lud jednostavno pa ti se navrzo?(sto bi neki rekli)
 
SlonceIsBack:
elem.nesto razmisljam,pa se pitam.vecina ovde prisutnih bili su u situacijama,kada su bezali kroz prozor od raspomamljenih muzeva/roditelja.e sad,iako smo,hmm...ste bili u situaciji da odbranite sebe(jaci,brzi,ludji) od agresora,izabrali ste takticko povlacenje(brze noge glavu spasavaju).zasto?

Otkud ti takva ideja? Jednom sam prolazio u peshkiru oko bulje pored dechka od jedne i to najopushtenije kroz vrata :)
 
Nikada nisam bezao, sa njenim roditeljima sam prvi put kad sam usao u kucu rucao i nismo imali probleme dok im neke gluposti nisu pale na pamet, e od tad se pocela veza rusiti i poceli su da se mesaju u vezu.
Secam se jednom bio me blam da ustanem ujutru, a otac joj u dnevnoj sobi pije kafu!
 
Nevernik u to:
Nikada nisam bezao, sa njenim roditeljima sam prvi put kad sam usao u kucu rucao i nismo imali probleme dok im neke gluposti nisu pale na pamet, e od tad se pocela veza rusiti i poceli su da se mesaju u vezu.
Secam se jednom bio me blam da ustanem ujutru, a otac joj u dnevnoj sobi pije kafu!
a na porodicnom rucku obraca se gostima"dragi gosti I-ZETE MOJ" :D
 

Back
Top