MAYHEM ...

Chuo sam za njih wolem Withching hour kako swiraju bar je to jedino shto sam chuo...


Poster_13518.jpg


painkiller aj reci albume pa da poskidam to sa rapida..
 
znaci , ceo bend bi spalila na lomaci onako slatko ...
daaaaajte bre , kapiram da je muzika mozda ok , ali koje su one gluposti sa glavama zivotinja , propagiranje kvazi - satanizma i slicno .
deca . raspala . . .
uzasnula sam se kada sam videla .
 
Uf. . . Mnogo lud bend. . . Samo nekako mi sada malo otrcano sto idalje postoje jer posle svega sto im se dogodilo u 90-tim nekako bolje bi bilo da ih vise nema, bili bi vece legende ;)
 
tyra:
znaci , ceo bend bi spalila na lomaci onako slatko ...
daaaaajte bre , kapiram da je muzika mozda ok , ali koje su one gluposti sa glavama zivotinja , propagiranje kvazi - satanizma i slicno .
deca . raspala . . .
uzasnula sam se kada sam videla .


muuuursh tamo:D:D
dobar je mayhem.ako treba publika da se nadahne tu su glave...nije nista extremnije od tamo nekog mansona koji je ziva komercijala....
 
nemojte da kenjate...
Manson je ok.Ne slusam ga,slusa ga moj brat ali ima duboke tekstove.I on i Nine Inch Nails.
A Mayhem i ostali black/death metal bendovi su samo puni obicnih "umri,umri,umri" tekstova...
ne zelim vise da komentarisem...
 
ako se i za jedan bend moze reci da su bili olichenje satanizma i kao takvi, bukvalno kreirali black metal.. ono ne kroz uzasnu muziku kakva ja karakteristichna tom zanru (a tu mislim na kreshtanje, dranje i silovanje instrumenata), vec kroz ono shto je paklu blize... totalnoj apatiji.. to su bili mayhem.

zalosno ih je ovako pljuvati... oni su bukvalno umrli za taj svoj jadni ideal. makar im se tu mora odati priznanje.
 

Back
Top