Bubna opna

jesenja

Početnik
Poruka
47
Molim pomoć,
Prilikom ronjenja je došlo do pucanja bubne opne, prepisan je Panklav, Defrinol, neke kapi za nos, ali iz uha i sad (12-i dan) noću curi retka tečnost. Lekar kod kojeg se lečim kaže da je ruptura velika i da teško da će moći da zaraste, jer treba namaći prilično tkiva. Ništa neće pobliže da mi objasni, niti da kaže šta dalje, osim što je spomenuta operacija.
Molim sve koji imaju iskustva ili znanja, da mi kažu šta se može uraditi, kakava je to operacija, da li je neophodna, kako se radi (totalna ili lokalna anestezija) trajanje, postoperativni tok, da li se radi u svim bolnicama ili ne, i na kraju, dosta bitno, da li je zdravstveno osiguranje pokriva u celosti ili delimično.
Najlepše hvala. :???:
 
moj sin je imao isti problem,perforaciju i curenje.izvrsena je operacija(ciscenje tog curenja-gnoja ili cega vec)primao je neke jake inekjcije i sreca je da mu je bubna opna sama zarasla inace su doktori savetovali ugradnju plasticne.
to je bilo pre desetak godina,i Bogu hvala a i tadasnjem doktoru Ranku Dergencu,moj sin nikakvih problema niti ostecenja sluha nema.Doktor mislim da i dalje radi u istoj gradskoj bolnici na Zvezdari.
 

Back
Top