zelim da pozovem jednu devojku na izlazak

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Luciferko

Primećen član
Banovan
Poruka
898
planiram da budem originalan

prvo cemo otici do jednog parka i pobrati svo cvece koje su tog dana zasadili tesom mukom radnici gradskog zelenila. odna cemo napraviti ikebane. zatim cemo otici da nesto popijemo i malo se druzimo. a posle cemo se u 8 ujutru vratiti u park da gledamo ove kako ***** i nerviraju se.

sta vi mislite? jel dovoljno originalno?
 
Luciferko:
planiram da budem originalan

prvo cemo otici do jednog parka i pobrati svo cvece koje su tog dana zasadili tesom mukom radnici gradskog zelenila. odna cemo napraviti ikebane. zatim cemo otici da nesto popijemo i malo se druzimo. a posle cemo se u 8 ujutru vratiti u park da gledamo ove kako ***** i nerviraju se.

sta vi mislite? jel dovoljno originalno?
nema sta....novitet...mora da je u trendu :lol:
 
Luciferko:
planiram da budem originalan

prvo cemo otici do jednog parka i pobrati svo cvece koje su tog dana zasadili tesom mukom radnici gradskog zelenila. odna cemo napraviti ikebane. zatim cemo otici da nesto popijemo i malo se druzimo. a posle cemo se u 8 ujutru vratiti u park da gledamo ove kako ***** i nerviraju se.

sta vi mislite? jel dovoljno originalno?
Coa gde je tu LJ&S :-D
 
"Otkopcaj dugme vruc je dan
Decko ajde oladi
A kad bih imo prazan stan
Decko ajde oladi

Juce si htela danas - ne
Decko ajde oladi
Ti dajes nista ti bi sve
Ma decko ajde oladi

Ooooo daj,daj daj mi daaaj...

Daj daj daj mi daj
Decko ajde oladi

Da nemas nekoga u planu
Decko ajde oladi
On ce po noci ja po danu
Decko ajde oladi

Juce si htela danas - ne
Decko ajde oladi
Ti dajes nista ti bi sve
Ma decko ajde oladi

Ooooo daj,daj daj mi daaaj...

Ma bas i nije neki stos
Decko ajde oladi
Pred svima vuces me za nos
Decko ajde oladi

Juce si htela danas - ne
Decko ajde oladi
Ti dajes nista ti bi sve
Ma decko ajde oladi

Ooooo daj,daj daj mi daaaj..."
 
Luciferko:
planiram da budem originalan

prvo cemo otici do jednog parka i pobrati svo cvece koje su tog dana zasadili tesom mukom radnici gradskog zelenila. odna cemo napraviti ikebane. zatim cemo otici da nesto popijemo i malo se druzimo. a posle cemo se u 8 ujutru vratiti u park da gledamo ove kako ***** i nerviraju se.

sta vi mislite? jel dovoljno originalno?


ako ona zeli da sa tobom provede celu noc u parku i na pitju,ja imam neku drugu ideju gde da je vodis u 8 ujutru...ali sta ja znam...samo ti furaj taj fazon... :lol: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top