Woody Allen case

Loody Woody

  • Da, ima zanimljive stavove

  • Ne, matori je boles'

  • Ne znam baš


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Poruka
13.232
Ne znam kako se desilo da ne postoji tema o ovom kontroverznom liku. :D
Evo i ?istine o njegovoj vezi sa navodno ćerkom. Poznat po čudnim
scenarijima ovaj matorac godinama hara holivudskom mediumbudget scenom.
Shortly after separating from Mia Farrow in 1992, Allen openly continued his relationship
with Soon-Yi Previn, Farrow's adopted daughter. Even though Allen and Previn denied he
was ever her stepfather
, the relationship drew much public and media scrutiny. At the
time, Allen was 57 and Previn was 22.

Allen and Previn married in 1997. The couple later adopted two daughters, naming them
Bechet and Manzie after jazz musicians Sidney Bechet and Manzie Johnson.
Da li ste gledali filmove Woody-ja i kako vam izgleda njegov pogled na sex
i ljubav? Da li vam je anti ili simpa (u širem smislu)? I tako to...
 

Prilozi

  • Woody.jpg
    Woody.jpg
    15,5 KB · Pregleda: 1
Joj, bas ga volim. :) Kod njega se uvek nadje neko za nekoga itd... Mada, davno sam gledala njegove filmove, ali znam da su mi se uvek svidjali... Ostala mi je u glavi ona njegova velika sisa sto juri preko polja... :)
 
Dana2503:
Joj, bas ga volim. :) Kod njega se uvek nadje neko za nekoga itd... Mada, davno sam gledala njegove filmove, ali znam da su mi se uvek svidjali... Ostala mi je u glavi ona njegova velika sisa sto juri preko polja... :)


i meni..strc strc...mislim da mi je taj film usadio ljubav prema sisama:)
 
Njegove filmove jako volim. Vise je razloga. Zabavna mi je radnja, podstice na neka razmisljanja, ali preko komedije. Atmosfera je odlicna, muzika fantasticna. O njegovom privatnom zivotu ne razmisljam. Ono sto cujem, procitam mi se nikako ne dopada, ali kako me ne dotice nemam razloga da se time opterecujem, pa uzivam u njegovim filmovima.
 
Filmovi su stvarno dobri, puni su dobrih i ukusnih fora (naročito noviji),
a čovek je maksimalno originalan i od obične situacije zna da napravi
extra priču. Sadržajni su mu filmovi, i mene retko koji njegov film može
sa smori. Ako kojim slučajem niste pogledali The Curse of the Jade
Scorpion
(2001), obavezno pogledajte, film je vrh.
U njemu je naročito dobra muzika, priča, fore, a nekako je jednostavan.
edit:
Mislio sam na njegovo viđenje ljubavi žena i sexa.
Kako vam to izgleda i da li ste ga 'provalili' ?
Meni nikada nije potpuno jasan, ali ne vidim ništa
loše u njegovim filmovima, izgledaju mi bezazleno
i vrlo pozitivno. (u mom okruženju mnogi ne vole
woody-ja što zbog 'ćerke', što zbog filmova)
 
mislim da njegove filmove ne moze bas svako da skonta,iza svakog se krije neka ironicna poruka inace nisu losi,a on definitivno zivi u svom svetu i razmislja na nekim dr. fekvencijama i mislim da ga bas zab ole za misljenje drugih
 
da....i uz sve to je do bola antipatican....mogu da kazem cak i najantipaticniji covek na zemlji,sto se mog ukusa tice jer ne mogu da povezem utisak njegove fizicke odvratnoce sa cinjenicom da je seksualno opterecen i jos i popularan kod zena.

jednom recju....kao pojava mi je odvratan.
 
Tsutomu:
Filmovi su stvarno dobri, puni su dobrih i ukusnih fora (naročito noviji),
a čovek je maksimalno originalan i od obične situacije zna da napravi
extra priču. Sadržajni su mu filmovi, i mene retko koji njegov film može
sa smori. Ako kojim slučajem niste pogledali The Curse of the Jade
Scorpion
(2001), obavezno pogledajte, film je vrh.
U njemu je naročito dobra muzika, priča, fore, a nekako je jednostavan.
edit:
Mislio sam na njegovo viđenje ljubavi žena i sexa.
Kako vam to izgleda i da li ste ga 'provalili' ?
Meni nikada nije potpuno jasan, ali ne vidim ništa
loše u njegovim filmovima, izgledaju mi bezazleno
i vrlo pozitivno. (u mom okruženju mnogi ne vole woody-ja što zbog 'ćerke', što zbog filmova)
mora da si stanovnik beverly hillsa.. :lol: 8-)
 
Pa da ga ne zanima sta drugi misle ne bi pravio filmove i zeleo nesto da kaze. To su samo fore i maske. Svako zeli da ljudi misle da je pametan, narocito oni koji imaju sta da kazu. Samo sto oni deluju nezainteresovano.
Ono sto ja kapiram da on hoce da kaze o ljubavi jeste da je sve moguce, da su svi scenariji u zivotu moguci, nema unapred odredjenih stvari, stvari se menjaju preko noci. Danas volis jednog, sutra drugog. Covek mora da juri ono sto voli inace propada. Sve je to istina i sa te strane posmatrano zaista je nebitno sta ko misli o vezi koju imamo ili zelimo. Svakome je najvaznije sebe da zadovolji ne samo fizicki, vec prvenstveno emotivno. Jedan je zivot. E kada bi sve strane mogle mirno da prihvataju te zivotne promene bilo bi divno. Niko ne bi patio.
 
divlja:
Obozavam njegove filmove. :-)

@MYOB
Odlican ti je post. :razz:
Slažem se. Samo bih dodao da često poručuje i da život zna da ti
uvali kosku kakvu ti drugima uvaljuješ i da ono što gledaš kako se
dešava drugima će se desiti i tebi samo na neki drugačiji način.
Ja nisam voleo njegove filmove dok nisam pogledao jedan ceo sa
nepodeljenom pažnjom i pozit sam se iznenadio.
 
Dana2503:
Joj, bas ga volim. :) Kod njega se uvek nadje neko za nekoga itd... Mada, davno sam gledala njegove filmove, ali znam da su mi se uvek svidjali... Ostala mi je u glavi ona njegova velika sisa sto juri preko polja... :)
film je bolest....ona ovca,pa ta sisa sto gazi i potapa ljude....uff...ja ga bas nesto i ne volim...ali dobro,covek je frik...u pozitivnom smislu :-D
 
colle75:
Da ali ako kroz to lecis neke svoje frustracije bitnije je da li si ti zadovaljan onim sto si napravio a misljenje drugih je nebitno,ili vrlo malo

Pa ako su zadovoljni oni do cijeg misljenja ti je stalo onda ti ne treba misljenje neke leve osobe. Mislim da niko kome ne treba potvrda makar jedne osobe nece raditi nista javno da bi nesto resavala bilo u svom zivotu ili globalno. To se radi kada se trazi podrska i odobravanje nekoga, ma ko to bio.
 
Lusy Lusy:
film je bolest....ona ovca,pa ta sisa sto gazi i potapa ljude....uff...ja ga bas nesto i ne volim...ali dobro,covek je frik...u pozitivnom smislu :-D
Pogledaj The Curse of the Jade Scorpion, meni je taj film jedan od najboljih njegovih,
uz onaj kada se druži sa onim poznatim mladim glumcem mislim iz American Pie...
pa se taj dečko zaljubi u jednu crnu ribu, pa ga njena keva smara, a woody ga naloži
da kupi gun...Da l' neko zna kako se zove film?
 
MYOB:
Pa ako su zadovoljni oni do cijeg misljenja ti je stalo onda ti ne treba misljenje neke leve osobe. Mislim da niko kome ne treba potvrda makar jedne osobe nece raditi nista javno da bi nesto resavala bilo u svom zivotu ili globalno. To se radi kada se trazi podrska i odobravanje nekoga, ma ko to bio.

Slazem se,ali pravljenje holivudskih filmova nije jeftino.Jednostavno covek je nasao takav ventil kroz koji ce samom sebi dati oduska za neka pitanja koja ga muce kroz zivot ili se vuku jos od detinjstva,a sad sto je taj nacin malo skup...Njegovi filmovi ne donose ogromne zarade ali svaki film donese bar toliko novaca da maze da se napravi sledici film,sledce pitanje i tako u krug,seti se ``zacaran krug...A on jednostavno ima puno ne resenih pitanja u glavi...
 

Back
Top