смехом страх покријем увек

W.A.S.P.

Poznat
Poruka
9.005
... кад откријем да си сретна ... рече дино мерлин и оста жив ...
А је ли јел имате ви тако неку особу на коју се ложите са којом сте били у вези (или никад ниста били) а у фазону 'само сте ортаци' и ви знате да та особа сигурно неће бити са вама а ви не можете без ње ... и онда вам она тако прича како је срећна са тамо неким и тако нешто слично и/или тражи савете од вас а притом ни нема појма да се ви палите (још увек, у случају бивше везе) на њу ... ???
И тако смехом покријете страх и тугу ...


Ја сам тако воло једну девојку ... волем је још увек а она оде с првим авиЈоном ...
 
znaci... iskreno, mislim da treba zabraniti grupu poznatu kao merlin... i jos neke takve... al', ako sad pocnem, to ce se shvatiti kao politicki govor... ne volem bre grupe iz te bivse jugoslavije... ne volim ni bivsu jugoslaviju... republike te... ja sam za to da moja mahala vlada svetom... dobro, dobro... bar evropom... od nas cu culi ono: mahala do tokija... zato sto smo nabavili neku belu tehniku iz Kine tad...
 
W.A.S.P.:
... кад откријем да си сретна ... рече дино мерлин и оста жив ...
А је ли јел имате ви тако неку особу на коју се ложите са којом сте били у вези (или никад ниста били) а у фазону 'само сте ортаци' и ви знате да та особа сигурно неће бити са вама а ви не можете без ње ... и онда вам она тако прича како је срећна са тамо неким и тако нешто слично и/или тражи савете од вас а притом ни нема појма да се ви палите (још увек, у случају бивше везе) на њу ... ???
И тако смехом покријете страх и тугу ...


Ја сам тако воло једну девојку ... волем је још увек а она оде с првим авиЈоном ...

nisam, na svu srecu, bila u takvoj situaciji. iskreno, zeli me i ko treba i ko ne treba.
 
crnce da te smire analno i oralno ..
ај искомбијуј неке плавуше ... бар две ...

hm...izgleda da je ona navala klinaca-smaraca ostavila trajan utisak na neke
ма клинац спамер је пица, њему треба поломити се лиме може да куца ... ***** њега, мене сјеба алкохол и нејебица ... е видиш мого би њега да натегнем, никад нисам каро дечаке ...

au...pa ti si stvarno inspirisan tom uzikom danas....
оооо да
 
rile_laki_oblak:
znaci... iskreno, mislim da treba zabraniti grupu poznatu kao merlin... i jos neke takve... al', ako sad pocnem, to ce se shvatiti kao politicki govor... ne volem bre grupe iz te bivse jugoslavije... ne volim ni bivsu jugoslaviju... republike te... ja sam za to da moja mahala vlada svetom... dobro, dobro... bar evropom... od nas cu culi ono: mahala do tokija... zato sto smo nabavili neku belu tehniku iz Kine tad...

merlin ima pesmu u kojoj kaze: lazu, lazu me da vreme leci sve. mozda SIDU :shock::shock::shock:i tumore, al` nnju nikad ne.,...:confused::confused::confused::confused::confused::roll::roll::roll::roll::twisted:
 
W.A.S.P.:
ај искомбијуј неке плавуше ... бар две ...

ма клинац спамер је пица, њему треба поломити се лиме може да куца ... ***** њега, мене сјеба алкохол и нејебица ... е видиш мого би њега да натегнем, никад нисам каро дечаке ...

оооо да

I nemoj......

Ima ja da ti dovedem tu devojku iz Amerike... zao mi da te gledam takvog :(
 
my.php
[/URL][/IMG]

daj jednu spreda klice
 
W.A.S.P.:
... кад откријем да си сретна ... рече дино мерлин и оста жив ...
А је ли јел имате ви тако неку особу на коју се ложите са којом сте били у вези (или никад ниста били) а у фазону 'само сте ортаци' и ви знате да та особа сигурно неће бити са вама а ви не можете без ње ... и онда вам она тако прича како је срећна са тамо неким и тако нешто слично и/или тражи савете од вас а притом ни нема појма да се ви палите (још увек, у случају бивше везе) на њу ... ???
И тако смехом покријете страх и тугу ...


Ја сам тако воло једну девојку ... волем је још увек а она оде с првим авиЈоном ...

Ne remse, ali stvarno, ako ja tu zenu stvarno volim - meni je drago ako je ona srecna sa drugim. Meni je lepo ako je ona srecna, zaista!
Ali avaj!
Muka mi je ako nece sa mnom, a u vezi je sa nekim balvanom sa kojim glumi srecu.
Jednom recju - ne zeli, ne sme ili ne ume da bude srecna. U stvari, ona misli i ubedjuje sebe da je to u redu i da je srecna samo ako podsvesno zadovoljava neki obrazac zivljenja (otac i majka).
 

Back
Top