Rucni satovi

Junghans Mega je jedini koji mi je se svideo, nisam neki ljubitelj satova niti volim da ih nosim. Ovaj sam dobio i povezan je radio vezom sa emiterom koji ga kontrolise pa je tako tacan koliko i atomski casovnik.
 
kada ti nešto preferiraš, smatraš da je to bolji izbor.
i baš bi ti bilo potaman da je tako. a i ono drugo ti je ok, ali to što preferiraš ti je malkice bolje...
da obiđem još jedan krug?
je prefere nuit beaucoup plus que le jour..npr....
a kada voliš..onda voliš;)
 
Od mushkih mi je najlepshi onaj koji sam davno poklonila nekome...a i nekako nisam videla nikad lepshi...

casiooceanusoc1001arl0.jpg


A od zenskih ne znam. Trebala bih da kupim sebi sat, ali zaista imam problem sa tim da mi se uvek svidjaju vishe mushki modeli. Videla sam jednom jedan koji mi se svideo i kad sam ushla u prodavnicu imala sam shta da cujem. Marka sata je bila porshe i koshtao je boga oca. Od tada sam gledala par puta, i vremenom odustala...
 
a u k.mihajlovoj sto ima jedna prodavnica sa satovima prosto da se zalepite za izlog cene su bas bas pristupacne ja mislila ako dobijem na lotou(koji uzgred ne igram) da kupim decku breitling od milion ipo dinara sta je to sica... ;-)
 
Butterflies And Hurricane:
Od mushkih mi je najlepshi onaj koji sam davno poklonila nekome...a i nekako nisam videla nikad lepshi...

casiooceanusoc1001arl0.jpg


A od zenskih ne znam. Trebala bih da kupim sebi sat, ali zaista imam problem sa tim da mi se uvek svidjaju vishe mushki modeli. Videla sam jednom jedan koji mi se svideo i kad sam ushla u prodavnicu imala sam shta da cujem. Marka sata je bila porshe i koshtao je boga oca. Od tada sam gledala par puta, i vremenom odustala...
stwarno extra izgleda...
 
volite-preferirate? u cemu je razlika
Da, u ovom slučaju jedna radnja je pleonazam. Inače je preferirati – izdvojiti kao omiljenije, favorizovati u odnosu na drugo. Dobro je kad ne kaže „više preferiram”, jer je to vrlo frekventna sintagma, poput „SMS poruke”, „PC računara”... Ko misli da je OK „SMS poruka” nek blagosilja i „CD disk” kao formulaciju...
 
Ja uvek nosim sat.
Bez njega se osećam kao gola.
Imam ih dosta, stalno menjem.
Nosim Esprit, Swatch, DKNY, imam i neki kome ne znam da izgovorim marku, ali je super...ne kupujem preskupe satove, jer trenutno nisam u mogućnosti, a pošto volim da ih menjam i kombinujem s garderobom, radje kupujem te koji spadaju u srednju klasu.
 

Back
Top