SNAJKE IZ ALBANIJE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam hard core ateista. I u toj situaciji imam dve opcije. Ako ne budem morao (ne teraju me zena i familija) necu ni da idem u crkvu. U suprotnom cu da se pravim Tosa. Pa srbi su po default pravoslavci, tako da samo treba da cutim. Isto bi uspelo i kod neke katolikinje (Slovenke, Dalmatinke).

Inace koliko sam video za te albanke, pise za neku da (sada) ima srpsko ime koje je slicno albanskom. Ili joj tako tepaju ili je primila hiscanstvo.
 
_guru_:
Ja sam hard core ateista. I u toj situaciji imam dve opcije. Ako ne budem morao (ne teraju me zena i familija) necu ni da idem u crkvu. U suprotnom cu da se pravim Tosa. Pa srbi su po default pravoslavci, tako da samo treba da cutim. Isto bi uspelo i kod neke katolikinje (Slovenke, Dalmatinke).

Inace koliko sam video za te albanke, pise za neku da (sada) ima srpsko ime koje je slicno albanskom. Ili joj tako tepaju ili je primila hiscanstvo.


opet dalmatinke...izgleda su te ocarale... :wink:
 
Pa znam par i mnogo su mi gotivne. Najbolje su za takmicenja u ispijanju neke zestine. Vecina devojaka posle 5-6 casica tekile leze pod sto, dok sa dalmatinkama nikad nisi siguran ko ce prvi. A i to sto izgledaju dobro uopste ne moze da bude lose.
 
Obersturmfuehrer:
u, mame im ga pokvarene, cim gledaju to pozoriste mora da su neki antisrbi....
a i sta gledaju tu operu, kad se deru, nemosh' kokice na miru da jedes....
lol-1.gif
lol-1.gif
lol-1.gif
lol-1.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top