Da li da ga iskuliram?:D

gost 79626

Iskusan
Poruka
5.869
Ili da ga iskuliram?:lol:
Pocinjem ovu temu malo saljivo, posto smo navikli na teme tipa "Draga Saveta" :D

Jedan stariji muskarac, duplo stariji od mene, pokazao je svoje simpatije prema meni.Fin covek, zanimljiv, ali ja sam ionako zauzeta... Poenta je da i da nisam zauzeta, ne bih starijeg gospodina uzela u razmatranje. Nekako, ne bi mi ni palo na pamet... :-? Cinjenica je da ima dosta muskaraca koji izgledaju odlicno i oko pedesete, na primer mnogi glumci u tim godinama i dalje vaze za sex simbole.;)

Zanima me da li mladje zene imaju predrasude prema gospodi srednjih godina?:)
Da li je i za vas ta kategorija nesto sto se evantualno smatra ocinskom figurom, ili ulaze u konkurenciju za muskarca vaseg zivota?

Znam da je dosta zena ovde udato, ali pitam hipoteticki.
Da li je velika razlika u godinama stvar ukusa, ili je tabu zbog drustvenih predrasuda, ili je nesto pozeljno, sto vi preferirate?
Kakva su vasa iskustva?

Ja sam ga iskulirala...


ada.jpg
 
Ne volim starije muškarce .... uvek im persiram i ne gledam ih kao ''potencionalnog''. Ne mislim da je predrasuda - jednostavno je moj lični doživljaj.

Ne razumem žene koje vole starije muškarce i koje mogu da budu sa njima .... mislim da je to ipak neki problem u glavi.
 
SmileBG:
A sta da radim sa matorcem od 50god? Ili je bolje pitanje, sta on da radi samnom?


Ti si za njega mlado meso .... i on stobom tačno zna šta bi .... vodio te u svoje društvo, pokušavao da te zadovolji u krevetu, kupovao ti i bio beskrajno nežan.

A ti .... šta bi sa njim ... e to je već za diskusiju :mrgreen: .... njegove priče i njegovo društvo nikako ne bi mogle da zadovolje tvoju mladost, u krevetu daleko od toga da bi dobila pastuva, a poklone možeš dobijati i od mladjih ....

He he he .... vezala sam se na tvoj post, ustvari sam odgovorila na pitanje još jednom :mrgreen:
 
SmileBG:
A sta da radim sa matorcem od 50god? Ili je bolje pitanje, sta on da radi samnom?

Ja razumem zene koje su srecne sa 20 godina starijim muskarcem. Stavise, sve moze da bude ok dok se on drzi dobro, nema staracke navike...:D
I dok je potentan i dobar na ljubavnom planu.
Ali jednostavno... nekako bi meni licno to doslo cudno... Previse bih razmisljala o dubini njegovog odnosa prema meni. Da li je to nesto povrsno, ili je sa mnom samo zbog mladosti...i to u slucaju da sve ostalo stima.
 
A ti .... šta bi sa njim ... e to je već za diskusiju .... njegove priče i njegovo društvo nikako ne bi mogle da zadovolje tvoju mladost, u krevetu daleko od toga da bi dobila pastuva, a poklone možeš dobijati i od mladjih ....

Хехе.....''ко мисли да све воће сазрева кад и трешње - тај нема појма о грожђу!'' :wink:
 
Previse bih razmisljala o dubini njegovog odnosa prema meni. Da li je to nesto povrsno, ili je sa mnom samo zbog mladosti...i to u slucaju da sve ostalo stima.

Ох, зашто полазите од тога да је младост нешто за чиме сви чезну и пате?

Свако животно доба има своје предности. Замисли шта тек може да ти пружи неко са толико животног искуства као што је старији мушкарац? Замисли колико је он проживео, колико видео, колико знања и мудрости покупио, колико интересантних информација, колико љубавног умећа и искуства у кревету, колико сигурности поседује у свој шарм, образовање, интелигенцију, пословни успех, лично остварење...
Зашто би младост сама по себи била нека предност?
 
Kazu da sto se ljubavi tice nebi trebalo da bude pravila,da ljubav nezna za godine bla,bla,bla... Ja licno nesto bas i nevolim, nekako mi to bas i neide sve iznad deset godina mi je nekako trulo .
Jednostavno volim da za partnera imam generacijski blizu osobu, jedan "cale" mi je i previse a takve razlike u godinama me jedino i asociraju na roditeljske odnose !!!
Na par takvih udvaraca sam reagovala ljubaznim ignorisanjem .

ps:CakiCoko zvirnula sam u tvoj profil ako je onaj datum tvoj rodjendan, ona cemo istog dana da pravimo party, bas lepo :)
 
Zavisi koliko stariji, nije to sad baš svejedno 10 ili 20 godina :? ako ja imam 15 onda je on pedofil, ako imam 20 onda je u krizi srednjih godina, ako imam 30 onda je stvarno matorac.....

Ali mogu da razumem zanesenost, uostalom sama sam se divila nekolicini "dobrodržećih momaka", za jednog sam tripovala da je kolega..... ae što je kolega, nego što je frajerčina :lol: na kraju se ispostavilo da je asistent i da imahm... sad oko 40. Pustila bih vam link, ali neću da kompromitujem čoveka :)
 
Hellen:
Хехе.....''ко мисли да све воће сазрева кад и трешње - тај нема појма о грожђу!'' :wink:

Tako Hellen! Sve se dame snebivaju:) Nemoguce je da se nijednoj ne svidja Dzordz Kluni, ili Son Koneri( kad je imao pedesetak)8) A sta kazete na Dragana Nikolica?
Ja kontam potpuno tu pricu zavodnika u srednjim godinama, koji bi da drugu mladost prozivi s tobom... Tu je iskustvo, maniri, smek starog vina..hehehe...:p
Jedino sto meni to nekako dodje cudno, jednostavno - nije me strefilio, tako nesto sam samo na filmu videla.
 
Hellen:
Ох, зашто полазите од тога да је младост нешто за чиме сви чезну и пате?

Свако животно доба има своје предности. Замисли шта тек може да ти пружи неко са толико животног искуства као што је старији мушкарац? Замисли колико је он проживео, колико видео, колико знања и мудрости покупио, колико интересантних информација, колико љубавног умећа и искуства у кревету, колико сигурности поседује у свој шарм, образовање, интелигенцију, пословни успех, лично остварење...
Зашто би младост сама по себи била нека предност?

Ne polazim od toga da svi ceznu za tim. Ali ako si sa duplo starijim muskarcem, postavices pitanje sebi sta se njemu svidja kod tebe. To je bilo moje pitanje. Ne verujem da takav muskarac u takvoj zeni vidi iskustvo i mudrost...
 
Па, ако се жени може нешто свидети у дупло старијем мушкарцу, може се ваљда и њему свидети нешто у њој?

Мислим, моја најекстремнија искуства су само +13 и -12, тако да све ово причам теоријски.
 
eh, kakve predrasude!
Uvek bih bila (neko vreme) sa matorcem, a i mladicima bih preporucila da budu (opet, neko vreme) sa zenama bar desetak godina starijom od sebe. Naravno, ko zavoli bas onako, ISKRENO :) , moze da ostane u vezi zauvek... T
akva veza oplemenjuje i siri vidike. Pod uslovom da obe strane imaju soicbna ocekivanja ( milim, ja se ne bih udavala :), pa da se kešam nekom starijemi nabijam mu moju - uslovnu:) - mladost na nos kao nevidjen dobitak. Ili, u drugom slucaju, da nekog mladjanog "vezem"... mislim, i meni bi trebao neki odmor, da predahnem :) )

E, sad, CakiCoko, ovi komplimenti Julianu, sad kada si saznala da ima pe'set dve godine, deluju strasno patronatski :(...kao, za mene imas 30, pa si jos i sarmantan, duhovit, sta vec napisa ...cccc.... Ono, kao, jesi grbav, al iz daleka se ne vidi,, mis'im, imas lepu kosu... E, dete!
 
a o kolikoj razlici pričamo: 5, 10, 15 godina?
Zapravo, za koke u mojim godinama, nijedan više nije preterano mator:mrgreen:
znaš ono, sa dvadeset si smatrala da su frajeri sa trideset i kusur matorci za tebe, u tridesetima ti se baja od 40 i kusur čini drugačijim i dostupnijim u svakom pogledu nego kad si imala dvadeset i nešto, itd.
 

Back
Top