Свадба

W.A.S.P.

Poznat
Poruka
9.005
(прошо је булдожер сад свира фамилија)
Свадба ... то му дође нешто као кад се двоје много волу и мрзи их да пишу на документима да су у ванбрачној заједници (баш има да се пише) те се онда узму па моглу лепо напишу да су у браку (правно се води исто) ...
Да ли планирате брак? А када?
Да ли би сте узели некога са форума за кума?
А за старог свата?
 
W.A.S.P.:
(прошо је булдожер сад свира фамилија)
Свадба ... то му дође нешто као кад се двоје много волу и мрзи их да пишу на документима да су у ванбрачној заједници (баш има да се пише) те се онда узму па моглу лепо напишу да су у браку (правно се води исто) ...
Да ли планирате брак? А када?
Да ли би сте узели некога са форума за кума?
А за старог свата?

idi se naspavaj
 
Iskoristio si svoje seksulano umece umesto fizickog obracuna sa bivsom i pohebao neku nepoznatu ribu u wc-u na jednoj zurci.....ali posto si klinku u wc-u dobro "obradio" ona te sad tera da se zenis, posto je ona postena devojka iz postene porodice....
Pa sad jadnicak ne znas dal da prihvatis ili ne....jel

Eto vis da si ispo baja...nevidjeni... :lol: :lol: :lol:
 
skoristio si svoje seksulano umece umesto fizickog obracuna sa bivsom i pohebao neku nepoznatu ribu u wc-u na jednoj zurci.....ali posto si klinku u wc-u dobro "obradio" ona te sad tera da se zenis, posto je ona postena devojka iz postene porodice....
Pa sad jadnicak ne znas dal da prihvatis ili ne....jel
није баш тако ал била си близу, наиме сам сам кући и сморио сам се као резервни точак па сам доватио пелинковац и одврно музику и пошто немам шта да приведем реко да овде над вама мало церебално општим
 
nemoj ti meni mrsh spameru
kad je ruzan gulum

sta hoces?
planiram brak
sad u sredu
uzecu za kuma nekog sa foruma
guluma
da mi poplasi svatove
pa da sve ostane meni
gomila sarmi
i torti
 
W.A.S.P.:
(прошо је булдожер сад свира фамилија)
Свадба ... то му дође нешто као кад се двоје много волу и мрзи их да пишу на документима да су у ванбрачној заједници (баш има да се пише) те се онда узму па моглу лепо напишу да су у браку (правно се води исто) ...
Да ли планирате брак? А када?
Да ли би сте узели некога са форума за кума?
А за старог свата?


Nikad vise,mada nikad ne reci nikad.Ovako mi je lepo,dok je ovako necu nista menjati. :lol:
 
W.A.S.P.:
(прошо је булдожер сад свира фамилија)
Свадба ... то му дође нешто као кад се двоје много волу и мрзи их да пишу на документима да су у ванбрачној заједници (баш има да се пише) те се онда узму па моглу лепо напишу да су у браку (правно се води исто) ...
Да ли планирате брак? А када?
Да ли би сте узели некога са форума за кума?
А за старог свата?
Planirao prosle godine,ali valjda sve sto planiras u napred se izjalovi iz ovih ili onih razloga,jbga.Ne planiram vise to iako me vec svi smaraju godinama da se zenim,kad pukne-pucice...
 

Back
Top