Da li su muskarci romanticniji od zena...?

zanimljivo pitanje...
pravila ne postoje...to je individualna stvar...
pol nema veze sa romantikom...kao ni sa drugim stvarima...
postoje romanticni muskarci...
postoje romanticne zene...
kojih je vise...ko bi ga znao???

jedino sto je poznato...je to da zena cesce iskazuje...
i svoja osecanja...i to da je romanticna...muskarci to cuvaju za sebe...
i cesto je to pogresno... :D :D

budite romanticni prema onome koga volite...
uzvratice vam se drostruko vise... :D :D :D
 
Usamljena gospodja:
zanimljivo pitanje...
pravila ne postoje...to je individualna stvar...
pol nema veze sa romantikom...kao ni sa drugim stvarima...
postoje romanticni muskarci...
postoje romanticne zene...
kojih je vise...ko bi ga znao???
Tačno! :D

Usamljena gospodja:
jedino sto je poznato...je to da zena cesce iskazuje...
i svoja osecanja...i to da je romanticna...muskarci to cuvaju za sebe...
i cesto je to pogresno... :D :D

pravila ne postoje...to je individualna stvar...
pol nema veze sa romantikom...kao ni sa drugim stvarima...
postoje romanticni muskarci...
postoje romanticne zene...

Usamljena gospodja:
budite romanticni prema onome koga volite...
uzvratice vam se drostruko vise... :D :D :D
ili možda ipak neće...:( ..ali nema veze, budimo romantični bez obzira na sve...;)
 
Rujevit:
Наравно да су романтичнији..читајте ''Благо цара Радована'' :wink:
halo, takva vrednost tj. Pisanija su dokaz proslim vremenima da su se ljudi stvarno hranili romantikom, postovanjem, ljubavlju... Srecom dokumentovano je :) no nisu samo umetnici delili tu energiju i svakako se ne moze reci danas, da su muskarci spremni za sve za voljeno bice...
 
Rujevit:
Наравно да су романтичнији..читајте ''Благо цара Радована'' :wink:
halo, takva vrednost tj. Pisanija su dokaz proslim vremenima da su se ljudi stvarno hranili romantikom, postovanjem, ljubavlju... Srecom dokumentovano je :) no nisu samo umetnici delili tu energiju i svakako se ne moze reci danas, da su muskarci spremni na sve za voljeno bice...
 
determinanta:
Ни романтичност, као ни многе друге карактерне особине, не везујем за пол. (Верујем да се осећај за романтику не стиче, него се с њом неко рађа...или не)

Odlicno, ukrala si moje misli,bas tako nekako bi i ja napisla...............e posto si to ti uradila ja nebi da ponavljam.
 
algola:
halo, takva vrednost tj. Pisanija su dokaz proslim vremenima da su se ljudi stvarno hranili romantikom, postovanjem, ljubavlju... Srecom dokumentovano je :) no nisu samo umetnici delili tu energiju i svakako se ne moze reci danas, da su muskarci spremni na sve za voljeno bice...

У реду, у реду...ниси морала два пута да ми ставиш до знања :D

Па хајде да активирамо тему :wink:


Vase je srce puno gospodjice i u njemu nema mesta za mene.Ali ja ne mogu da zamislim ovaj svet bez Vas mlada gospodjice.Tesko je voleti Vas gospodjice u ovome svetu lazi,ucena i podlosti.
Svaki put kada Vas ugledam osetim vatru,plamen,pozar u srcu, pocinjem da gorim.Pri pomenu Vaseg imena postajem ljubomoran i spreman na najvecu glupost.Ne mogu da podnesem tudje poglede na Vama jer me vredjaju.A, opet ne smem Vam prici, ne smem da kazem sta osecam prema Vama strahujuci da me ne biste razumeli i da biste me mozda ismejali.
Nemam hrabrosti da Vam pridjem, da osetim miris vase kose, da dodirnem Vasu neznu ruku, i zato u prolazu pokusavam da Vas bar malo dodirnem.
Mozda je tako i bolje.Mozda nisam dostojan Vase lepote, Vase plave kose, Vaseg sjajnog pogleda...Mozda...
Neka tako i ostane.Imace vas neko ko ce biti hrabriji od mene, neko ko ce Vas voleti drukcije od mene, neko ko ce prema Vama biti fin a ne kao ja koji se ponasa prema Vama grubo kako bi na neki svoj nacin pokazao svoju ljubav.
Zbog toga Vas i ne zasluzujem, mlada gospodjice.
Ali i kada me prodje taj pozar i taj vatreni talas i onda cu na Vas gledati kao u nekoga koga sam iskreno voleo.
Ali i kada sve to prodje i dalje ce me vredjati spominjanje Vaseg imena, tudji pogledi na Vama i necija ruka na Vasem ramenu.

Ово је написано пре три године...
 
Мени, рецимо, није потребна ДРУГА особа да иницира романтику. Сасвим се романтично осећам када је неки леп призор, сутон...јутро...тиха ноћ, ведро небо са распростртим звездама...мириси...
 
Rujevit:
У реду, у реду...ниси морала два пута да ми ставиш до знања :D

Па хајде да активирамо тему :wink:


Vase je srce puno gospodjice i u njemu nema mesta za mene.Ali ja ne mogu da zamislim ovaj svet bez Vas mlada gospodjice.Tesko je voleti Vas gospodjice u ovome svetu lazi,ucena i podlosti.
Svaki put kada Vas ugledam osetim vatru,plamen,pozar u srcu, pocinjem da gorim.Pri pomenu Vaseg imena postajem ljubomoran i spreman na najvecu glupost.Ne mogu da podnesem tudje poglede na Vama jer me vredjaju.A, opet ne smem Vam prici, ne smem da kazem sta osecam prema Vama strahujuci da me ne biste razumeli i da biste me mozda ismejali.
Nemam hrabrosti da Vam pridjem, da osetim miris vase kose, da dodirnem Vasu neznu ruku, i zato u prolazu pokusavam da Vas bar malo dodirnem.
Mozda je tako i bolje.Mozda nisam dostojan Vase lepote, Vase plave kose, Vaseg sjajnog pogleda...Mozda...
Neka tako i ostane.Imace vas neko ko ce biti hrabriji od mene, neko ko ce Vas voleti drukcije od mene, neko ko ce prema Vama biti fin a ne kao ja koji se ponasa prema Vama grubo kako bi na neki svoj nacin pokazao svoju ljubav.
Zbog toga Vas i ne zasluzujem, mlada gospodjice.
Ali i kada me prodje taj pozar i taj vatreni talas i onda cu na Vas gledati kao u nekoga koga sam iskreno voleo.
Ali i kada sve to prodje i dalje ce me vredjati spominjanje Vaseg imena, tudji pogledi na Vama i necija ruka na Vasem ramenu.

Ово је написано пре три године...

Lepo je, ali kao da nekako stavlja osobu kojoj se upućuju ove reči u drugi plan. Sve ovo nekako više govori "Vidi kako umem da biram reči i kako sam romantičan" nego "opčinjen sam tobom" ili "ti me baš inspirišeš". ;)
 

Back
Top