Sta da radim povodom mojih ljubavnih problema

Koje resenje da upotrebim


  • Ukupno glasova
    36
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sis

Aktivan član
Poruka
1.168
Sad ce potruditi da vam ispričam ukratko .
1. Moja devojka Marija koja je 92 god. mi stalno nabija na nos slike nekog bildera koji ima pileći mozak i 80 je godište . Ona se ljuti kad joj kažem da mi to smeta .
2. Veceras sa jednim decko priča 10 minuta i taj je pita šta radi u gradu ona kaže "Ništa evo me u gradu z@jebavam se" , sa drugim 12 minuta(gledao sam na telefon) on je isto pita ona kaze "Evo me sa drugom u gradu" .
3. Posle kaže mora da se vidi sa drugom tobože ostavila tog druga devojka (Ja mislim ti moraš da ga tešiš) .
4. Smeta mi to ja s njom pricam ona se dopisuje s kojekakvim luzerima ili gubitnicima ili uopšte ne obraća pažnju na mene dok se dopisuje. Kaže mi da sam mnogo ljubomoran, ali kojim pravom mi to ona kaze .

Moje resenje je :
1. Ima neka devojka iz Valjeva "90 koja je luda za mnom i zove se Nevena s kojom bih se smuvao ali prethodno ne bih obavestio Mariju .
2. Druga devojka koja je "91 i rod je s mojim najboljim drugom i veceras sam cuo kako reaguje besno jer nas je videla baš ovim rečima "Joj sad je prošao, kako bih ubila onu glupaču" ali se ne zna koja je lepša ili devojka iz Va ili ova "91 .

Ja vas molim da iskreno mi odgovorite racunam na vas. Samo kada budete glasali uzmite u obzir s kojim pravom mi Marija kaže da sam preterano ljubomoran i da mi odbija pozive i pravda se da ne može da mi odgovori .
 
Devojka nije preterano zainteresovana za tebe. Ta fora sa bilderom je stvar pristojnosti a da ne govorimo o taktu koji treba da ima zena ako je u vezi sa muskarcem. A te price pogotovu po 10 minuta telefonom bey neke hitnosti i potrebe. Savtujem ti da je odmah sutnes pa taman ne imao ribu sledecih godinu dana. Stariji sam mnoogo od tebe i slusaj me.Govorim ti kao sto bih mom sinu rekao.Od takvih opajdara nema leba.
 
ау мали ја би ту твоју рибу пребио ***** ми све ... увати се ти за ову из ваљева јер ако недај боже с овом ортаковом рођаком нешто крене по злу можеш и њега као пријатеља да изгубиш
 
Откачи Марију сигурно.Гарант ће ти рећи како се трипујеш и како је не волиш колико она тебе и да ниси фер...Не веруј јој!Него се ти лепо смувај са том 90.годиште(опција 1) и уживај у животу...:)
 
Alo ponovicu vam ako niste shvatili ona muva druge momke dok je sa mnom .
Kad je neko pita s kim je u gradu ona mu odgovara tipa "Evo zajebavam se s drugom .
I umislila je da je neka riba, a veceras sam je nasao u gradu verovatno je posla da se vidi s drugim, a nije me kao ranije pitala da cu ici u grad, a kad je zovem u grad ona nece . Isto tako na bazen nece toboze sutra cu da dodjem na bazen i sakricu se i posmatrati je sta radi i zvati je na telefon i poslacu je do djavola jer je rekla jedno od majmuna na telefon "Ne znam da li cu sutra na bazen" . Recu joj da necu na bazen i moj ce plan je otkriti kakva je ona kurvestij@ .
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top