Da li neko zna...?

trinny

Zainteresovan član
Poruka
260
Da li je neko pronasao lek za nas devojke, zene, kako ostati pribran, kada muskarac zeli da te istera iz takta - u prevodu: uvek, ali BAS UVEK tvrdi da on nikad ne pogresi, a ti si uvek kriva za svaku trenutnu oshtru situaciju! Jel ima neko PRAVI lek?
 
možda je stvarno najbolje biti što dalje od „prepametnih“. A ako ne, ponekad pomaže da se odmakneš i da scenu koju priređuje svojim pametovanjem posmatraš kao komediju u pozorištu. Dakle, on uglavnom priča što priča, a ti pokušavaš da na to gledaš kao da govori nekom drugom. Pripazi samo da ti se mnogo vedar osmeh ne otgne
 
Vreme je da nadjesh novog mushkarca.
Znash kako kaze jedan moj prijatelj - ako je tvoj mushkarac zilav,napet,skace za svaku sitnicu,krut u svakom pogledu,nishta mu nije dobro ni pametno shto Ti uradish - vreme je da leci svoje kompleksa na nekoj drugoj.
 
Pored toga ima dosta stvari koje mi pricinjava sa zadovoljstvom, cak i vise od losih, ali kad naidje taj momenat kad voli, sto kaze Natasa da pametuje, onda mi padne mrak na oci, i ne mogu da se iskontrolisem da ne odreagujem ishitreno. Ja ne volim kad neko nece da prizna da nije u pravu i kad i svu svoju krivicu svaljuje na drugog. Bez obzira na temu koja je, uvek bude nesto glupo i sto nije ni vredo pomena, al kad dotakne zicu... uh, samoj sebi bi pocupala kosu, iako, da bih smirila situaciju kazem kako sam ja kriva i da nastavimo dalje... Al ko za baksuza, tu krene jos gore, a u meni tinja li tinja! Ja se nadam da nisam jedina koja ume tako da plane zbog gluposti!
 
Razbaruseno pile:
Vreme je da nadjesh novog mushkarca.
Znash kako kaze jedan moj prijatelj - ako je tvoj mushkarac zilav,napet,skace za svaku sitnicu,krut u svakom pogledu,nishta mu nije dobro ni pametno shto Ti uradish - vreme je da leci svoje kompleksa na nekoj drugoj.
E, bravo, pilence! U pravu si!
 
Onda budi lukava i spasi svoje nerve.Mene nerviraju sitnice npr.covek nema nameru da za sobom zatvara pastu za zube,za brijanje - kad mi je dosadilo da pricam lepo sam pobacala sve paste,a ostavila poklopce.Inace i on voli da pametuje,ali se ne dam ako sam u pravu onda je to ratz.Ako nisam u pravu ili ne poznajem dovoljno temu o kojoj prica svaki put kazem - covek se uci dok je ziv i prebacim temu razgovora,ako bash ne odustaje dam mu poljubac i odem, ako nema dogovora nemam ni vremena da me bilo ko okrivljuje ni nabija kompleksa nize vrednosti.Ne zelim za nekoliko godinica da budem nervcik.
 
Razbaruseno pile:
Onda budi lukava i spasi svoje nerve.Mene nerviraju sitnice npr.covek nema nameru da za sobom zatvara pastu za zube,za brijanje - kad mi je dosadilo da pricam lepo sam pobacala sve paste,a ostavila poklopce.Inace i on voli da pametuje,ali se ne dam ako sam u pravu onda je to ratz.Ako nisam u pravu ili ne poznajem dovoljno temu o kojoj prica svaki put kazem - covek se uci dok je ziv i prebacim temu razgovora,ako bash ne odustaje dam mu poljubac i odem, ako nema dogovora nemam ni vremena da me bilo ko okrivljuje ni nabija kompleksa nize vrednosti.Ne zelim za nekoliko godinica da budem nervcik.
Meni se cini da sam vec uveliko postala nercikod takvih gluposti! :-(
 
Teshko je napraviti korak,teshko je biti ponovo sam sa mislima tipa mozda nisam trebala,bolje da sam cutala,mozda...
Organizuj sebe i svoje vreme,radi stvari koje ti pricinjavaju zadovoljstvo,nauci se da budesh svoja,polako ga iskljucuj iz zivota, osetice to i verovatno traziti objashnjenje, imash priliku da mu sve kazesh i dash josh jednu shansu ako ti je josh stalo do njega , pa cesh onda znati na cemu si i kako dalje.
srecno
 
trinny:
Da li je neko pronasao lek za nas devojke, zene, kako ostati pribran, kada muskarac zeli da te istera iz takta - u prevodu: uvek, ali BAS UVEK tvrdi da on nikad ne pogresi, a ti si uvek kriva za svaku trenutnu oshtru situaciju! Jel ima neko PRAVI lek?
Paaa, prosto su vam energije takve- iritirajuće.
S nekom drugom osobom bi se sigurno bolje uklopila.
Tu, ja islim, nema leka. Kad te neko nervira, nervira te.
Ja , generalno, ne volim ljude koji uvek tvrde da su u pravu, ali ponekad, retko, se zadesi neko ko i ako tvrdi da je u pravu, ne iritira me.
Vratimo se na početak- energije.
Moja prognoza je: ili ćes naći način da ga kuliras i opstati s njim, a način možeš naći isključivo sama. Ili ćeš s njim prekinuti kontakt.
 
Au trinny, ne odustaj kada znaš da si u pravu, nek tlači svoju mamu ako hoće da se verbalno istresa zbog kompleksa iz detinjstva. Pošalji ga kod nje, npr... to uvek pali. Ili se praviš da ga slušaš - a ako znaš da je besmisleno - kad završi izlaganje, trgni se i reci mu: " Joj, izvini, ja tebe ništa nisam čula." i onda izvadi slušalice iz ušiju.
Ma daj, jel treba neko nekog da trpi ceo život?
 

Back
Top