Стављање до знања

W.A.S.P.

Poznat
Poruka
9.005
Јели ... како то да кад год неко постави неку тему с каквим љубавним или сексуалним проблемом одговор увек буде 'стави му/јој' до знања ... зар не мислите да понекад не мора баш све да се зна ... или да се 'стави' до знања

мада ја баш волим да стављам другима до знања ... (ал не мисли)
 
W.A.S.P.:
Јели ... како то да кад год неко постави неку тему с каквим љубавним или сексуалним проблемом одговор увек буде 'стави му/јој' до знања ... зар не мислите да понекад не мора баш све да се зна ... или да се 'стави' до знања

мада ја баш волим да стављам другима до знања ... (ал не мисли)

Mislimo da ne mora, ali kad neko pita sta da radi onda mu najjednostavnije kazes "Stavi mu do znanja".
 
ajde stavi (mi) do znanja
изволте
a010.gif
 
Derer:
Mene mnogo vishe nervira shto kad postavish neku temu "Ljubav-ovo-ono-problem" svi odma pokushavaju da provale na koji nachin se tu o tebi radi..ko si ti u toj prichi.

c-c-c-c to je glupo napišeš da se radi o tebi a ne moja drugarica/ moj drug...bla blabla...evo ja se sad dvoumim dal da postavim temu ili ne... :? :? :? :roll: hm nešto mi Bog želi reći
 
W.A.S.P.:
Јели ... како то да кад год неко постави неку тему с каквим љубавним или сексуалним проблемом одговор увек буде 'стави му/јој' до знања ... зар не мислите да понекад не мора баш све да се зна ... или да се 'стави' до знања

мада ја баш волим да стављам другима до знања ... (ал не мисли)
stavljam WASP-u do znanja da obozavam njegov smisao za humor i josh ponesto.....
 

Back
Top