PITANJE::::

Bubala_na_kvadrat

Primećen član
Poruka
761
zamolio bih vas da mi kazete kakve bi igrice mogao da igram na osnovu ovoga....inace ja imam lap top_i treba mi nova graficka pa moze te li mi reci kakva za jendo 100 e :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 

Prilozi

  • fff.JPG
    fff.JPG
    44,2 KB · Pregleda: 21
kako li dodje do 504mb rama :) Imas slicnu konfu ko ja, samo sto ja imam 1gb ram i sjebanu graficku 9200, ne znam koja je tvoja. Pa ako imas graficku bolju od 9600, za sada bi ti predlozio jos 512 ili 1gb ram. A ako bas planiras ove novije igrice da igras u boljim rezolucijama, ne planiraj nista bez 3ghz, 1,5gb ram i neku graficku od 150 evra, nazalost.
 
mozda mu je grafika integrisana pa uzima od memorije pa zato ima 504.... Ako ima 512 rama to znaci da mu grafika ima cijelih 8 MB memorije. A ima li ta zvijer od graficke pixel i vertex shadere 3.0 ili novije? :):)
 
blago tebi, ja bolje da ne probam jer cu da ga maznem :D koja graficka danas zadovoljava standarde za novije igrice ? Znaci ne naj naj skuplja, ali ono sa prosecnom cenom, ali da tera na medium recimo stalker-a ?
Imam intela na 2.9 i 1gb ram, mislim da je malo manje od solidnog kompa za igrice nove generacije. Mada imam u planu da uzmem novu zver, samo da skupim pare ;)
 
Lol to sto ti imas je trenutno moja nova zver :lol: samo sto ja imam intelov na 3.2 ghz a graficka ati radeon x1300 mada svi kazu da je losa pa cu menjam, i mene zanima koja je dobra graficka do 70€
 

Back
Top