Rastanci...

Sokolica_M

Domaćin
Poruka
4.429
... mislim uopšteno na njih... Zato i nisam stavila temu na LjiS...

Svaki od njih, meni je težak...Volela bih kad bih sva pozdravljanja na rastanku mogla da izbegnem, mesto što obično zadržavam suze...

I tako... Uvek hoću na rastanku da kažem ''nešto nježno, nešto što izaziva pozor'' :)...
Pa onda kažem nešto totalno glupo... Kažem da ne znam šta da kažem. :) Ćutim...
I brzo odem, bez okretanja... :(
 
Sokolica_M:
... mislim uopšteno na njih... Zato i nisam stavila temu na LjiS...

Svaki od njih, meni je težak...Volela bih kad bih sva pozdravljanja na rastanku mogla da izbegnem, mesto što obično zadržavam suze...

I tako... Uvek hoću na rastanku da kažem ''nešto nježno, nešto što izaziva pozor'' :)...
Pa onda kažem nešto totalno glupo... Kažem da ne znam šta da kažem. :) Ćutim...
I brzo odem, bez okretanja
... :(
e zbog ovog mi je drago što se nikada neću rastajati sa tobom..;)

rastanci...ma svi bi voleli da ih izbegnemo, ali to je jednostavno nemoguće...i nije bitno u tom trenutku biti baš mudar, često je dovoljan jedan čvrst, iskren i prijateljski zagrljaj...
 
Jako tesko mi padaju rastanci... Brzo se vezem za nekoga, desava mi se to cak i sa osobama koje tek upoznam... I onda mi bude tesko kad treba svako da ode na svoju stranu...
 
Врло осетљиво подручје...најчешће само окренем главу, да изгледа без трунке осећаја, а после пукнем сам са собом...
 
Rujevit:
Врло осетљиво подручје...најчешће само окренем главу, да изгледа без трунке осећаја, а после пукнем сам са собом...

Toliko mi se sviđa odgovor... Da se plašim da se ne zaljubim u tebe... :)
 
JA JEDNOSTAVNO>>>>>
super_smilies068.gif
 

Back
Top