Perfect timing...

Grimizni_ratnik

Primećen član
Poruka
786
Secam se nekih ranijih iskustava, pa mi je palo na pamet kako mi se prilikom prvog izlaska sa devojkom uvek krajem veceri, javi neka blokadica tipa: da li i kada da krenem sa prvim poljupcem. Ima puno varijanti na ovu temu i ne zelim da ih nabrajam, samo bih voleo da cujem vasa misljenja o tome i eventualno neka iskustva. Meni se jednom desilo da na kraju veceri krenem da poljubim devojku,a ona mi kaze:"E izvini, ja se nikada ne smuvam na prvom izlasku." :lol: Tog momenta nisam znao sta da kazem ni da uradim, ali je nisam pritiskao. Isposhtovao sam je, a kasnije, sledeci put kada smo se videli, i dalje, sve je doslo na svoje mesto. :D Eto, ako imate slicnih iskustava, izvolite. I naravno, ocekujem vase misljenje o savrsenom trenutku za prvi poljubac. Momci: kako osecate kada je pravi momenat, a devojke: kada ocekujete da vas momak poljubi i da li mu na neki nacin stavite do znanja kada on to treba da uradi? 8-)
 
Poslednji put kad se to desilo, bilo je jako smotano i nespretno, ali i simpaticno. Mislim, videla sam ja da on hoce da me poljubi, htela sam i ja njega, ali od kad mi se nije desilo da hocu nekog da poljubim odmah na prvom "sastanku".
Pa sam ja pola sata vadila kljuceve, pa ono, drago mi je da smo se videli, pa ja bih jos jednom, pa trte mrte, i nisam mogla vise da crvenim, jer je i on bio smotan kao ja, i ja se okrenem, otkljucam ulaz od zgrade, stanem, pa pustim vrata, ona se zatvore, ja okrenuta njemu ledjima i samo se okrenem ka njemu i pravac poljubac. E, posle je sve bilo lakse. :)

Ali, mene mnogo vise muci situacija tipa: decko te odveze kuci (mislim, retko mi se to dogadja, moji su sve neki pesaci, hihi :)) ti na suvozacevom sedistu, i sad da li da ostanes u kolima, cekas i ispalis se i pokunjeno izadjes, ili da odmah izletis i propustis priliku.

Posto mi je muka od shonja, resila sam da izletim, a ako je pravi "baja", povuci ce me za ruku, zaustaviti i poljubiti. :)
 
Najgluplje mi je da pita za poljubac.
Nisam vešta u stavljanju do znanja, mogu da se spetljam, pa stidljivošću i njega da zbunim da ne znam šta da mi radi...
Najlepše mi je da oseti i on moju želju, a kako se to dešava... hm... trebalo bi da bude mudar, a ako ne to, onda bar vidovit... :)

Dobar mi je i poljubac na prepad. Naravno, ako mi se osoba sviđa. Tad bih se definitivno oduševila, prezaljubila...
A ako je u pitanju neko ko me ne privlači, popio bi šamarčinu... :)
 
uh.
jel ja treba da pisem sad nesto?
ko me zvao?ko me primoravao?
ko mene uopste nesto pita?
necu da pisem nista.
poljubac je prelep. a kada se osobe privuku jako, tada nisu ni svesni kada dodje do momenta.
jednostavno se desi.
ja sam velika cura.
 
Grimizni_ratnik:
Uh, to je kod tebe bas rizicno Sokolice. :D

Jeste, ostavljam ja utisak opasne, zato se niko i ne usuđuje kod mene da čini egzibicije...
A ni muškarci nisu kao što su nekad bili, odvažni... :)
Šta je to jedna šamarčina spram lepote pokušaja... :)

A zamisli da izađem sa nekim ko mi se sviđa, pa on bude dovoljno opažljiv i uradi to... Svašta bi bilo... ;)
 
Dana2503:
Poslednji put kad se to desilo, bilo je jako smotano i nespretno, ali i simpaticno. Mislim, videla sam ja da on hoce da me poljubi, htela sam i ja njega, ali od kad mi se nije desilo da hocu nekog da poljubim odmah na prvom "sastanku".
Pa sam ja pola sata vadila kljuceve, pa ono, drago mi je da smo se videli, pa ja bih jos jednom, pa trte mrte, i nisam mogla vise da crvenim, jer je i on bio smotan kao ja, i ja se okrenem, otkljucam ulaz od zgrade, stanem, pa pustim vrata, ona se zatvore, ja okrenuta njemu ledjima i samo se okrenem ka njemu i pravac poljubac. E, posle je sve bilo lakse. :)

Ali, mene mnogo vise muci situacija tipa: decko te odveze kuci (mislim, retko mi se to dogadja, moji su sve neki pesaci, hihi :)) ti na suvozacevom sedistu, i sad da li da ostanes u kolima, cekas i ispalis se i pokunjeno izadjes, ili da odmah izletis i propustis priliku.

Posto mi je muka od shonja, resila sam da izletim, a ako je pravi "baja", povuci ce me za ruku, zaustaviti i poljubiti. :)

potpisujem :):)
 
Dobra tema...Ume da bude bas komplikovano...Skoro uvek mi se desi onaj poljubac ispred kuce,koji me i najvise nervira...Al sto rece chika doca-najvaznije je da li zelis ili ne-... :)
 
Dana2503:
Ali, mene mnogo vise muci situacija tipa: decko te odveze kuci (mislim, retko mi se to dogadja, moji su sve neki pesaci, hihi :)) ti na suvozacevom sedistu, i sad da li da ostanes u kolima, cekas i ispalis se i pokunjeno izadjes, ili da odmah izletis i propustis priliku.

Posto mi je muka od shonja, resila sam da izletim, a ako je pravi "baja", povuci ce me za ruku, zaustaviti i poljubiti. :)
E,Dano,dosao je i tvoj problem na red...
 
Uh, ako je poljubac toliko komplikovan, šta tek da pričamo o šeksu... Ovo ono... Ma, najbolje je poljubiti na trećem sastanku.I to na kraju istog. Jbiga, treba da se uveriš da nije idiot, ali i tada postoji verovatnoća da pogrešiš. Ali niko ne izdrži do toga. Zanimljivo je, u stvari nije, da je poljubac nekako značajniji od šeksa. Ako poljubiš suviše rano, pa posle par dana shvatiš da je ona idiot, e tad nastaju komplikacije...
 
a devojke: kada ocekujete da vas momak poljubi i da li mu na neki nacin stavite do znanja kada on to treba da uradi? 8-)[/QUOTE:
pa ako vidim da s enešto dvoumi ja pitam : "dobro jel ti imaš namjeru da me zažvališ il nemaš? NEMAŠ??? nemoj da grešiš dušu!" :D
ma šta če mi takav kad mu moram sve crtat...zayeb :lol:
 
SiIent Bob:
Uh, ako je poljubac toliko komplikovan, šta tek da pričamo o šeksu... Ovo ono... Ma, najbolje je poljubiti na trećem sastanku.I to na kraju istog. Jbiga, treba da se uveriš da nije idiot, ali i tada postoji verovatnoća da pogrešiš. Ali niko ne izdrži do toga. Zanimljivo je, u stvari nije, da je poljubac nekako značajniji od šeksa. Ako poljubiš suviše rano, pa posle par dana shvatiš da je ona idiot, e tad nastaju komplikacije...
Poljubac je kucanje na mala vrata da bi se otvorila velika. 8)
 
Meni je baaaš bzvz taj poljubac na kraju sastanka. Pa poljubac je valjda početak nečega (ako ničega drugog, ono barem jedne lepe večeri), a ovo, poljubi te i ajd svako na svoju stranu... pfffffff.
A ček, pitanje je bilo kako stavljamo do znanja da je trenutak pravi... Nemam pojma, pa valjda je i njemu neki trenutak pravi, i bilo bi mi baš glupo da znam da me je neko poljubio samo zato što je iskalkulisao da je to "odgovarajući" momenat, a ne zato što je osetio potrebu. Zato što, ako ja osetim neodoljivu potrebu - ja to uradim prva i ne vidim ništa nenormalno u tome.
 
Grimizni_ratnik:
Poljubac je kucanje na mala vrata da bi se otvorila velika. 8)
Pazi, postoji razlika između kresa sa nekom koju si upoznao to veče i više je nećeš videti nikad u životu, i sastanka. Nemam pojma, meni je poljubac početak veze, tj saopštavanje jedno drugom da smo od tog momenta u vezi. Posle toga, bilo 5 dana ili 5 minuta, seks dolazi kao normalna stvar. Ali onaj prvi kontakt je ono što je bitno.
 
pa sta znam... nikad mi se nije desilo da me neka devojka odbije kad pokusam da je poljubim... al' je to verovatno zato sto su, u stvari, uvek one mene pokusavale prve da poljube... pa, ne znam da li da izadjem iz auta odma' ili da ostanem jos malo... :D sto bi' cika Roki rek'o: rile legendo, probaj uvek... ionako do tri puta Bog pomaze... posle vidi sam kako ces...
 
SiIent Bob:
Pazi, postoji razlika između kresa sa nekom koju si upoznao to veče i više je nećeš videti nikad u životu, i sastanka. Nemam pojma, meni je poljubac početak veze, tj saopštavanje jedno drugom da smo od tog momenta u vezi. Posle toga, bilo 5 dana ili 5 minuta, seks dolazi kao normalna stvar. Ali onaj prvi kontakt je ono što je bitno.

ćega???? neeeee, mene dok ne pita nisam mu zvanično devojka
 

Back
Top