sta mislite o sobi koja stalno drugima drzi pridike

Luciferko

Primećen član
Banovan
Poruka
898
a sve sto radi u zivotu je da se zajebava i kara (devojkama placa taksi ili ih vozika naravno maminim i tatinim parama). Ladi jajca. Ali drzi drugima predavanja o radu i radnim navikama. I totalno opusteno je u fazonu "vidi ovde ima prasine" ali onako otmeno kao prsticem on kao proba pa ostalima skrece paznju. Kuca posle njegovog drustva ili kurciva u heosu, case na sve strane. Majce, gace stvari po namestaju, po podu. Ali zato gundja drugima i drzi pridike.
 
Tvoj brat je los
Ti si dobar
eto, je l' dosta?
Luciferko, sad ozbiljno -sto te nerviraju tako obicne i svakodnevne stvari? Stavi slusalice u usi, pusti Vivaldija i uzivaj (Vivaldi, jer dokazano povecava koncentraciju i poboljsava pamcenje)
Ako vec pricamo o nekom nerviranju (uslovno, bolje je reci iritacija ili dosadjivanje) meni su ..hm... ono matorci sto pocinju sa "sine" i za sve imaju savet...koji, naravno, ne trazis, al' pod obavezno dobijas...
Mislim da to mladje osobe vredja. Kao, jos ti, "sine" nista ne znas (jer si mlad, dakle, nepotpune pameti), al' sa'ce baba da ti kaze...
 
Ines1864:
Jbt, ajde nisam htela brzo da sudim, sve se mislim svako ima pravo da bude nervozan, da mu nešto smeta, da ponekad ne zna da izađe na kraj s nekim....ali....od danas, ti si za mene zvanično retard.

0050.gif
 
zorab:
Tvoj brat je los
Ti si dobar
eto, je l' dosta?
Luciferko, sad ozbiljno -sto te nerviraju tako obicne i svakodnevne stvari? Stavi slusalice u usi, pusti Vivaldija i uzivaj (Vivaldi, jer dokazano povecava koncentraciju i poboljsava pamcenje)
Ako vec pricamo o nekom nerviranju (uslovno, bolje je reci iritacija ili dosadjivanje) meni su ..hm... ono matorci sto pocinju sa "sine" i za sve imaju savet...koji, naravno, ne trazis, al' pod obavezno dobijas...
Mislim da to mladje osobe vredja. Kao, jos ti, "sine" nista ne znas (jer si mlad, dakle, nepotpune pameti), al' sa'ce baba da ti kaze...



Tako je imam i ja tu svakodnevicu u kuci sa strane roditelja mog muza ali na jedno udje na drugo ..... itd. I jos je mlad stvarno , samo je dvadeset godina proslo od kako se vratio iz vojske , sta je to nista , mlad , zelen :wink: :lol:
 
steta sto imate samo slicnu temu o svekrvama
gledajuci je cini se da takve teme uspevaju, ali sa druge strane, ona o zaovama je naisla na slab odziv citalaca
ja cu zato kad me neko bude nervirao da zamislim da mi je svekrva i da se upisem na temu
ko da je bitno ko je, sta je, nije u tome sustina :)
a ostale zene ce da dele moj pravedni bes i da me tese :D
 
jeste, teme si i otvaraju da se izjadamo ,mada se neki i hvale, ( npr.ja, kupovinom kuhinjskog uredjajcica), i zatrazimo savet... Pa ako je Luciferku dosla muka - po hiljaditi put - neka se covek izjada, sta fali?
Ne volim ni večne "predavače", mozda ste primetili takve tipove. Ma, ima ih u svakoj familiji, obicno je to neka tetka ali je jos gore ako je to neki ujak (self mejd men). Oni vazda POUCNIM tonom o svemu... tetka je najverovatnije penzionisani radnik nekadasnjeg SIV - a ili tako neke institucuije, ili je bila "glavna u knjigovodstvu u velikoj firmi", a ujak je "danju radio a nocu ucio" i vrednim radom postigao to sto jeste... :(
 
Luciferko:
Onda dodje u ordinaciju pa krene da drzi lekcije pred pacijentima meni i jednoj sestri. Ej pa gde to ima? Kao vidie ovo ne valja ono ne valja. Mozes bre da mi kazes u 4 oka i nemam nista protiv. Ali na taj nacin. Pred pacijetnima. Pa to je flagrantno krsenje svih pravila i normi sluzbe etike i svega ostalog.
Dobro, u pravu si.
Ali šta ćeš postići time što ovde kukumavčiš? Je l' radiš ti išta po tom pitanju sa njim u 4 oka? Pokazuješ li ti išta od prave odlučnosti....?
 

Back
Top