Arkan Srpski Heroj

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

H_K

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
104
In Memorial
Zeljko Raznatovic Arkan 1952-2000

SRBIJA TE PAMTI ZAUVEK!

HVALA TI I SLAVA TI!



arkanovgrobtd2.jpg




Arkan.jpg
 
h_k
In Memorial
Zeljko Raznatovic Arkan 1952-2000

SRBIJA TE PAMTI ZAUVEK!

HVALA TI I SLAVA TI!


... пфбнтрсндкфј јаооооо, мрзи ме више да кварим тастатуру за овакве глупости...
 
stvarno je zanimljivo sa socioloskog aspekta videti da ima ljudi koji se i dan , danas dive kriminalcu ,ubici i ratnom profiteru jedino je pitanje da li su tako devijantno vaspitani u kuci (kakva li je to porodica ?) ili ih "drustvo iskvarilo " sto je obicno alibi za svakve vrste psihopata i bolesnika .
 
Vrlo zanimljivo zapazanje sa socioloskog aspekta da morbidni umovi kriminalce dovode na vlast i da se medjusobno ubijaju,a sve pod plastom demokratije.Vidi se koliko smo nisko pali kada nam je kriminalac bio sef drzave.
 
2004926227690340934_rs.jpg


2004970014955082717_rs.jpg


2004913137747562538_rs.jpg


2004941920562524376_rs.jpg


2004935003978372194_rs.jpg



Играле се делије


Играле се делије

Насред земље Србије.

Ситно коло до кола

Вило се до Стамбола.


Вило се до Стамбола

Царског града охола

Игра коло до кола

Не хаје за Стамбола.


Свира фрула из дола,

Фрула мога сокола.

Ситно коло до кола

Чуло се до Стамбола.
 
otkacena slavonka:
jeste arkan je srpski heroj kao sto je gotovina hrvatski...blago nama svima s takvim herojima.. :confused:

a da necete i vi o arkanu mozda da snimate film? 8-)
znaci,onaj ogromni bilbord na ulazu u Dubrovnik (dimenzije 6x7 metara) na kome je slika gotovine,hr zastava i pise crven ,bijel,plav,..
ti osudjujes?
p.s.a pitam ove srbijanse"demokrate" kako bi onoi okacili takav bilbord u beogradu sa ratkom ili radovanom?
 
a33:
znaci,onaj ogromni bilbord na ulazu u Dubrovnik (dimenzije 6x7 metara) na kome je slika gotovine,hr zastava i pise crven ,bijel,plav,..
ti osudjujes?
p.s.a pitam ove srbijanse"demokrate" kako bi onoi okacili takav bilbord u beogradu sa ratkom ili radovanom?


da osudujem...stovise za mene je to sramota da ne moze biti veca isto kao i spomenik tudmanu u mom rodnom gradu...jedva sam se suzdrzala prije 2 tjedna da se ne pokenjam ispred njega..( da sam muda imala mozda bih to i napravila...ali sve si mislim ipak sam civiliziran covjek) ... :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top